Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pasoszelki wraz oporządzeniem(?)


Recommended Posts

Cześć,

Jestem nowy i kompletnie się na tym nie znam ale zostałem poproszony przez Ukraińców pracujących u mojego taty abym znalazł pasoszelki wraz z dodatkowymi ładownicami i co tam jeszcze się dodaje do tego typu rzeczy. Chcą to wysłać swoim rodakom na wojnę z orkami. 
Generalnie wiem, że większość śmieszków napisze - było już na forum - poszukaj sobie. Ale tutaj tak jakby dosłownie i w przenośni to sprawa życia i śmierci ;) (oczywiście w jakichś skrajnych przypadkach;))
Tak więc chciałbym prosić o jakieś linki do rzeczy ze średniej półki (jak mniemam taniochy nie warto brać bo się rozpierdzieli po paru akcjach?)oraz ewentualną informację czy lepiej kupić jakieś komplety czy osobno i samemu to skompletować. Wiadomo, że środki są ograniczone i pytanie kolejne czy lepiej kupić mniej, a lepszej jakości rzeczy czy więcej średnich.
Podkreślam, że nie znam się i proszę o wyrozumiałość ;) a Wasza wiedza i doświadczenie może być nieoceniona! Dzięki!

Edited by gigit
Link to post
Share on other sites

Teraz ciężko będzie cokolwiek dostać bo wszystko wykupione, w dobrej jakości i cenie jest sprzęt Miwo, można polować na allegro i olx, bo na nowe trzeba czekać miesiąc.

Można też poszukać kamizelek Helikon Guardian - używane trafiają się za ok. 400 zł, mają ładownice na 6 magazynków i dwie pojemne kieszenie ale nie włoży się do nich płyt.

https://www.olx.pl/d/oferta/helikon-guardian-chest-rig-CID767-IDPtTx8.html

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...