Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin snajperski ASG Ares MS700


Recommended Posts

Czy macie jakiekolwiek zdanie na temat tego karabinu snajperskiego. Podoba mi się ale nie wiem jak to będzie w przyszłości. Czy będzie możliwy jego tuning? Czy są do niego części? Czy znajdzie się ktoś kto będzie chciał go tuningować? Czy w razie jakiegoś uszkodzenia czy naprawa jest łatwa? Czy łatwo znajdę do niego jakiś dwójnóg? Z tłumikiem też wydaję się fajny. Chciałbym też do niego zapewne w przyszłości dokupić parę magazynków. Co do celów zabawy, no cóż nie bardzo mam ochotę latać i się strzelać w tyłki z 30-letnimi facetami. Będzie przeznaczenie jego raczej strzelanie precyzyjne. Na wiatrówce zawsze lubiłem bawić się  w strzały na dalsze dystanse ale za to mniej precyzyjne.

 

Karabin snajperski ASG Ares MS700 (ARE-03-015048) G | Sklep Militaria.pl

Edited by Draxar
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, wiesz wiatrówka wiatrówką. Chciałbym coś takiego co by się ładnie prezentowało. Wiatrówki obecne są trochę nudne. Same drewno i metalowa lufa. A w replikach jest trochę tej pikanterii i serca. W tym linku co dałeś tak szczerze nic wiele napisane nie jest. 

Edited by Draxar
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...