Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Draxar

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. No już teraz wiem dlaczego tak mi trudno odszukać strony firmy S&T. Jej biuro znajduję się gdzieś w Japonii natomiast jakieś jednostki produkcyjne w Chinach.
 2. Dzięki kolego ale to w Czechach jak dobrze wszystko policzyłem wychodzi powyżej 4000 zł. Plus to jak przekonwertuje to paypall. Nie znam też tej firmy nie mam takiego zaufania by tyle im dawać. Napisałem teraz do Aresa zobaczę co on na to. S&T nie mogę znaleźdź adresu. Wam też powiem, że jakoś dużo replik jest niedostępnych. Małe nasycenie na rynku ogólnie replikami co oceniam na minus.
 3. Mam do was pytanie może akurat ktoś coś będzie wiedział. Replikę M200 robiły takie firmy jak S&T i Ares. Obydwie firmy widzę ucichły, nie produkują tych replik. W sklepach nigdzie prawie ich nie ma, są nieliczne sztuki. Jak myślicie czy jedna z tych firm ponowi próby i znowu zacznie robić sławetną M200? Czy to może taki okres przejściowy i zaraz znowu będą je produkować? Może te firmy co jakiś czas zajmują się produkcją i gdy jest dużo tego na rynku znowu ją wstrzymują. Jakie jest wasze zdanie, mnie interesują tylko czarne jej wersje.
 4. Dzięki wielkie za tą wiadomość. 650 fps max dla 4 taktów. Dobrze wiedzieć bo komfort używania repliki to też ważna sprawa aby się nie napocić nie wiadomo ile przy napinaniu sprężyny.
 5. Dobra wszystko jasne. Jeszcze mam takie pytanie taka 700 fps replika to ciężko się ją ładuję? Macie jakieś porównanie? Bardzo męczące jest takie napinanie sprężyny? Do ilu fps raczej to nie przeszkadza?
 6. af9782307ea662c519f5df0c66cdcfd9.jpg (750×437) (redcart.pl) Czy da się w Tokyo Marui wymienić jakoś tą końcówkę aby nie było na lufie wybrzuszenia tylko by była lufa cała gładka? Nie wiem po co to zakończenie na koniec lufy w stylu jakiegoś tłumika.
 7. Dziękuję za tą wstawkę na forum, dużo się dowiedziałem. Interesuję mnie też strzelanie precyzyjne. Nie mam ochoty biegać i dostawać kulką po dupie. Ten Novritsch SSG10 M220 jak już się kupi nie trzeba mówicie tuningować ma się gotowca od razu. Co chcieć więcej chyba brać w ciemno, wiecie ile taka sztuka ma około FPS realnie? Też nie chcę wiatrówki bo chiałbym trochę poczuć tak zwany filing snajpy.
×
×
 • Create New...