Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Draxar

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. W militaria.pl jest drogo a także często przedmioty tam sprzedawane są z gównolitu. Gunfire często ma lepsze ceny od Militaria.pl. Cóż skąd takie wysokie ceny, no może repliki i powinny taniej kosztować. Pamiętaj jednak, że sprowadzając niby tańsze repliki z zagranicy celnicy mogą dać na to cło+Vat+koszt transportu. Wniosek z tego jest taki, że musisz kupować w Polsce repliki po takiej cenie jakiej są. Unikać militaria.pl ze względu na to, że różnego rodzaju tam rzeczy przychodzą uszkodzone. Zostaję więc dużo innych sklepów: Gunfire.pl, taniemilitaria,specshop i tak dalej i tak dalej jest w cz
 2. Draxar

  Sklepy

  Ja od siebie raczej odradzam militaria.pl. A szczególnie ich pseudo komenty o świetności produktu. Normą tam jest 15 komentarzy pięć gwiazdek. Z czego jak chcemy dać ocenę i dać 2 albo 3 szansa na pojawienie się takiego komenta jest zerowa. Towary nowe często przychodzą porysowane i z różnymi uszkodzeniami w różnych miejscach.
 3. Nie misiek nie będziemy działać pilnikiem. Jest już dobry dwójnóg. Bardzo fajnie służy ale jego wadą jest, że jest głośny. Tak po za tym fajnie działa.
 4. Nie gadaj głupot nie pasuje. Wyjmowałem ten adapter nic to nie dało. Za duży jest dzyndzel od Tokyo Marui i za mały jest otwór od tej firmy dwójnogu. Tak czy siak to mało ważne. Zakupiłem już dobry dwójnóg, który wszedł pod lufą do takiej dziurki czy jak to niektórzy zwą bączkiem. Tamten zły natomiast już oddałem. Tu jest link do dobrego dwójnogu uniwersalnego od Action Sport Games(Dania ale raczej robione w Chinach) Uniwersalny dwójnóg ASG z adapterem RIS (17424) | Sklep Militaria.pl Tu daję opis produktu jakby był problem ze stroną militaria.pl: Uniwersalny dwójnóg
 5. Ten akurat dwójnóg co wstawiłem nie wchodzi do modelu Tokyo Marui L96. Posiada za małą dziurkę do włożenia dwójnogu na wystającym dzyndzlu od L96. Szukam na militaria.pl i gunfire dwójnogu do Marui ale nic nie mogę znaleźdź pustka na rynku. Do replik Well pewnie by weszło ale nie jestem pewny. Jak ktoś będzie coś wiedział o dwójnogu do Tokyo MArui L96 to niech tą informację wstawi.
 6. Przepraszam panowie czy moglibyście rozwinąć skróty tych trzech zacnych firm od luf precyzyjnych? Czyli PDI znalazłem na militaria.pl i gunfire.pl. Natomiast co znaczy skrót Laylax/ Prometheus. Znalazłem na internecie Prometheus, Laylax, Umbrella / Prometheus. Firmy takiej jednak jak EDGI nie mogę kompletnie znaleźdź.
 7. Przestań o gustach się nie gada. Dzięki za komentarz.
 8. Jakie jest wasze zdanie o tym karabinie snajperskim. Wiem, że zapewne w Polsce nikt bardzo tego nie ma. Mimo to zakładam to pytanie. By dowiedzieć się czegoś o firmie Raptor. Chyba są na rynku od niedawna. Dziwne też, że aż tak liczą za swoją snajpę bo aż 999 Dolarów Amerykańskich. Za taką cenę mamy dwa 8 kilowe repliki M200 od S&T. Jest to replika broni stworzonej przez Rosjan. Wygląda całkiem fajnie, nawet bardzo mi się podoba. Ale 1000$ to się wydaję sporą przesadą ponieważ już na pierwszy rzut oka widać w nim niedoróbki. Chwiejący się magazynek widziałem na jednym filmie od Niemieckieg
 9. Oj bardzo cię przepraszam za tą łamaną lufę. Nie wiem dlaczego tak napisałem chyba pomyślałem o wiatrówkach. Chodziło mi o łamaną kolbę jak jest w well. Skręcająca się natomiast kolba jest w firmie ameba czy jakoś tak broń nazywa się striker.
 10. Tam magazynek jest pod komorą ładowania tak jakby to był oryginalny karabin snajperski. Tak naprawdę jednak kulki idą dalej, muszę pokonać drogę w przód. Przez co pojawia się problem z wadliwym systemem Aresa. Kulki po prostu nie dochodzą i zostają w przedniej części pod lufą. Cóż dzięki temu całemu systemowi replika wygląda bardzo dobrze, dobrze się prezentuję i wkładamy magazynek jakby był to oryginał. Z tą jednak wadą, że system nie działa dokładnie tak jak chcemy.
 11. Wiesz co chodzi mi o takie dodatki(bajery) jak na przykład: łamana lufa, skręcająca się kolba, wysuwany podnóżek pod kolbę, jakiś chwyt przy kolbowy. A co do tego modelu, który polecasz w trzecim punkcie to raczej za nim nie przepadam, poza tym ma jakiś prymitywny rodzaj magazynka. Rozumiem, że to specjalnie aby dużo do niego części było. Ten typ ładowania jest taki jak w Tokyo Marui VSR-10 G-SPEC. Prymitywny rozumiem przez to odchodzący od oryginału.
 12. Nie novrich to już za dużo kasy. Poza tym nie podoba mi się to kręcenie na lufie przypominające gwintowanie. Co prawda na start dostajemy dużo FPS. Jest to na pewno też ciekawa opcja. Well ma dużo bajerów znając życie to sporo się rzeczy z tego może zepsuć. >>>Dużo mechanizmów = Dużo napraw<<<
 13. Panowie ale to się zrobił poważny temat o tuningu repliki. Temat miał być o kulkach, nie kłóćcie się bo nie ma o co. Potem będziecie się innym tłumaczyć, że awantura poszła o kulki.
 14. No a o Well też słyszałem złe opinie wojuję niską ceną i masą bajerów. A dużo bajerów oznacza masę mechanizmów, które mogą się zepsuć. Tak czy tak chyba kupię tego Japońca. A nie schodząc z tematu jakie kulki polecasz na stockową replikę 23,25,28?
×
×
 • Create New...