Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z baterią 10.8 V 1700 mah...


Recommended Posts

ja powiem tylko tyle ile wiem na sowim doswiadczeniu z ogniwami SANYO...bo jak powiem wiecej to stworzy sie OT i zaczniecie sie przekrzywkiwac..

spoko wiem ze ogniw nie powinno sie lutowac...wiem o co chodzi i kilka ogniw tak wykonczylem... :? ale do zgrzewarek nie ma dostepu...malo ktow polsce ma takie codo a w szczegolnosci w Lodzkim...wiec nie ma co rozchodzic na ten temat...ja lutowalem ogniwa, ale staralem sie lutowac te blaszki od ogniw ze soba a nie same ogniwa (chodzi sie zdarzalo)...ale po pozniejszych pomiarach wieksza szkoda im sie nie dzial...- moze w przyszlosci szybciej padna...

wiec nie dawajcie chlopakiowi takich rad do zgrzewania i ze glupi jest ze lutuje bo nei ma innego wyjscia...i innych technologii...a propozycja kupna nowego akumulatorka za minimum 150zl (nie kazdy sra piniedzmi) to chyba nie wchodzi w gre...niech probuje i moze mu sie uda a pozniej opisze to na forum i ktos z tego skozysta...

pozdro...tofik dasz rade...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...