Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] "Jasień w Ogniu" - Mapki


Recommended Posts

Oto mapki dojazdu na Jasień z zaznaczonymi przewodnikami, którzy mogą udzielic dokładniejszych informacji. Będą oni w umundurowaniu polskim.Beda stać w widocznych miejscach. Co do noclegów to mamy zarezerwowane miejsca noclegowe z soboty na niedziele w schronisku na ul. Wałowej. Chętni proszeni są o kontakt.Cena to 15 zł za noc.

Pozdrawiam

Padre Gallahad

tel. 0 502 563 851

plan.jpg

plan2.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

A mógłbys powiedzieć jakie autobusy tam kursują, lub cos w tym stylu???

W Trójmieście będe już w środę(jupi! to jutro :D ) bo mam pare rzeczy do załatwienia(Aves, trza się napić :lol: ). Bede jechał SKM i z Gdańska Głównego jakoś tam dojadę.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

z Glownego jedziesz SKMka [rozklad jazdy] albo tramwajem (nr 6 lub 12) [rozklad jazdy] do Gdanska Wrzeszcza (z tramwaju nie widac :))

nastepnie wsiatasz w antybus 127 (z Oliwa PKP ma przystanek 300m od Wrzeszcz PKP), 129 (z Wrzeszcz PKP) lub 130 (z Wałowej - okolice Gdanska Glownego) i jedziesz do konca trasy (z mapy nr 1 - koniec ulicy Bulonskiej) - przystanek "Migowo". a dalej na piechote jak na mapce

Link to post
Share on other sites

Panie i panowie!

 

Kontrakty podpisane, żołdy już na Waszych szwajcarskich kontach, nie ma że zimno, musicie wykonać misję!

 

A poważnie, to na Jasieniu jest las, więc wiatr będzie dokuczał tylko na otwartych przestrzeniach granicy. Generalnie zniknął nam już raczej śnieg, ale za to się ochłodziło. I wieje jak świnia dzisiaj.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

A ja sobie siedze w Gdyni, nawet Kreta spotkałem dziś :D

A pogoda ładna. Zimno nie jest, słoneczko nawet świeci :)

Tylko wiatr jest bardzo mocny, byłem przed chwilą w porcie to myślałem, że mnie zwieje. Ale jak powiedział Kret, na poligonie jest las, a jego miejsce jest trochę oddalone od morza, więc myśle że problemu nie będzie. Poza tym do soboty p[owinno się unormować.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...