Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polski materiał maskujący


Recommended Posts

Pewnie chodzi ci o cordure, a właściwie jej gorszy odpowiednik kodure czyli ortalion kletniczy (albo kaletniczy, zawsze myle :D )

 

O kodurze było na forum szukaj- kodura, codura, kordura, cordura, ortalion kaletniczy.

 

W którymś z topiców był dawany adres do sklepu pod warszawą, napisane było że sprzedają tylko czarną. Jak tam pojechałem to się dogadałem że mogą załatwić dla siebie całą rolkę (dość dużo) tylko ty musisz kupić minimum 20 m2 (około 180 zł)z tej rolki. W tedy mogą zamówić polskie kamo, oliwkę i taką jasną zieleń. Oczywiście mówię o kolorach "militarnych", pewnie różowy też ci załatwią :D. Oczywiście mówię o kodurze nie o cordurze firmy dupont. Aha i jak będziesz tam dzwonił to rozmawiaj z facetem, bo z tą kobietą to się nie dogadasz. Adresu już nie pamiętam ale znajdziesz to gdzieś na forum.

 

Nie wiem po co ci 20 m2 ale mam nadziej że pomogłem.

 

Możesz też spróbować odkupić trochę od orkana (kamizelki.prv.pl) albo od miwo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Kto wie może się zgodzą.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

qurcze jak się ludzie pytają o cordure to nikt nie wie, jak o "materiał w polskim camo leśnym" to wszyscy nagle wiedzą. :twisted: :twisted:

 

Żeby nie ot.

 

 

 

Jak coś to w Łodzi jest firma Ortal. Tam jest sklep w ktorym mozna kupić materiał prywatnie nie firmowo jest tam wz. 93 pustynny i leśny ojciec mówił mi że może zrobią marpat. Póżniej dam namiary.

 

A wie ktoś gdzie to kupić w okolicach warszawy, tak żeby nie trzeba było całej rolki odrazy kupować?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Wiem jak wygląda proces wytworzenia takiego materiału, i wiem ze przy tym wytwarzane są spore ilości odpadów spokojnie nadających się do domowego szycia. Pewnie jak by ktoś pogadał z pracownikiem, który pracuje przy maszynie farbującej płótno to by można załatwić.

Gdy pracowałem w USA przy takich maszynach zaczęto tam nadruk desert digital a ja wtedy głupi nie wiedziałem, co to jest. Teraz bym sobie sporo tego załatwił :cry:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...