Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

kumpel ma, jest zadowolony. Tylko po co wymieniac i dopłacać 60 zł jeśli strzela w miare tak samo? na kulkach 0,25 z zerowym hop hupem pistole strzelają niemal identycznie - kulka opada na 45 - 50 metrze.

Bywa że czasem widac roznice (ale to bardziej na 0,20 którymi sie nie strzela z obu tych pistoletów, a w zasadzie nie powinno) strzał z p-14 wyglada jakby dynamiczniej, jakby ta kulka szybciej leciała. Tyle z przewag P-14. Wiadomo, że Para posiada jeszcze blow back, ale co kto lubi.. strzela sie oczywiście przyjemniej i sam ruch tego zamka cieszy oko. Jednak należy zanotowac dużo większe zużycie gazu, gdyż jest to klamka o duzej mocy i dodatkowo z blow backiem. Ponadto strzał jest dużo głośniejszy więc automatycznie odkrywasz pozycje i nici z socomowskiego "stealth assasin". Do worka zalet p-14 mozna jeszcze dorzucić wykonanie repliki , która, trzeba przyznać, wygląda ładniej od socoma.

Link to post
Share on other sites

Ja dodam swoje.

 

Kupiłem.

Mag padł się po 8 dniach

 

Egzemplarz kumpla psuje się notorycznie.

 

Moim zdaniem jeden z najbardziej awaryjnych pistoletów gazowych jaki można dziś dostać.

Aczkolwiek, póki strzelał, był dobry. Strzela bardzo mocno, mógłby być celniejszy, ale cóż. Kulki często blokują zamek (nie pozwalają mu dojść do pozycji wyjściowej). Ale po zalaniu magazynka olejkiem było ok.

 

Moim zdaniem jeżeli chodzi o repliki KJW, to tylko rugery i M700 są w miarę nieawaryjne.

 

P14 NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites

Ech, pewnie go ładowaliście jakimś gównem, to i nie strzela... Mój Ingram też się niemożebnie zacinał na niewłaściwych kulkach, jak był źle smarowany i miał mało gazu w magu.

Na Zachodzie kogo by nie zapytać, o P14 zarówno w wersji ABS jak i metalowej to jeden z najlepszych tanich gaziaków (drugi to Beretta M190 z HFC). W końcu to kopia Western Arms.

Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem jeden z najbardziej awaryjnych pistoletów gazowych jaki można dziś dostać.

 

a mozna sie zapytac ile replik gazowych miales/masz ze wysuwasz tak daleko idace stwierdzenie ?

 

po zalaniu magazynka olejkiem było ok.

sam widzisz ze byla to w takim razie wina zaniedbania repliki a nie samej repliki, jesli sie o cos nie dba to trudno oczekiwac by cos bylo ciagle w idealnym stanie.

 

to ze w niektorych egzemplarzach cos sie psuje a w innych nie, nie znaczy ze konkretny model jest zly, raczej mozna mowic tu o tzw. pechu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Ale lipa, na Taiwangunie już nie ma...

Może już kończą produkcję tego modelu, tak jak już nie produkują M1911?

Pisałem do Krakmana pytajać o p14. Napisał, że ten model jest produkowany ale nie będzie już sprzedawany w ich sklepie. Na taniemilitaria dalej jest dostępny ale nie mają go na magazynie a oferta dalej jest na stronce :? Jak narazie szukam dalej, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...