Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Mam Pewien problem. Bardzo chcę kupić scorpiona z Marui, bo nie wątpliwie jest to dobra i ładna broń. Wiem, że ta replika znajduje się w Sklepach :

www.specshop.pl i www.snajperasg.pl i innych, ale znalazłem też taką replikę na allegro. Psrzedawca w opisie napisał, że jest to Tm. Czy możecie mi pomóc i powiedzieć, czy jest to ta sama broń co na www.specshop.pl ?? .Link do niej:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73150674

Kosz tej z allego to 130 zł, koszt w sklepach około

Link Scorpiona ze Snajperasg:

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/208

 

Z Góry dzięki za pomoc.

 

Salve.

Link to post
Share on other sites

Dzięki chłopaki, bo bym się nadział .. :| .

 

A mam Pytanie, czy ktoś z was miał Scorpiona z Marui i czy może ktoś coś więcej o nim powiedzieć. Nigdzie nie ma żadnej recenzji, a chciałbym ( i myślę, że nie tylko ja ) wiedzieć więcej o nim niż tylko to co podają sklepy.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

hmmmmmm scorpion jest dobry ale ma slaba celnosc, dosyc mala pojemnosc magazynka i przy pomoci tego rapid fire (czy jak to szlo) mozna bardzo szybko go wystrzelac> kolba nie zawsze trzyma sie na swoim miejscu i jest trocha lamliwa

polecam dozbierac troche kasy i oczywiscie kupic pancernika zwanego MP5A3 z TM

Link to post
Share on other sites
Bron ma jedna wielka wade. Pompka po prawej stronie, u praworecznych dramat. Jedynie dla leworecznych sie nadaje. Bo nie da sie strzelac i przeladowywac ta sama reka :/

 

 

dlaczego w katalogu tokyo marui przeladowanie pokazane jest po lewej stronie?

 

 

na maila do specshopu tez odpisali ze przeladowanie jest po lewej stronie...

Link to post
Share on other sites
no dobra ale bez krojenia to jest po lewej stronie no nie :?:  

 

a moze tm byl tak wspanialy i wypuscil dwie wersje tego skorpiona  :lol:

 

Z tego co sie orientuje do pompka jest po prawej stronie. Nie spotkalem sie z modelem w ktorym byla by po lewej :? A nie kazdy umie przelozyc na druga strone bo chyba jest z tym duoz roboty?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No wiec zaczne może od tego ze to moja pierwsza replika. Co sklonilo mnie do tego modelu?? No a to ze szukalem pistoletu ktory moze posluzyc mi potem jako bron przy boczna (poniewaz w mojej karierze w ASG mam zamiar sprawdzic sie jako snajper) a zarazem bron z ktora mozna zaczac bawic sie w ASG(i co kolwiek zwojować). Tak wiec dzisaj zakupilem Skorpionka z TM chce powiedzec ze niezla plota chodzi o tym ze przeladowanie jest po prawej stronie u mnie jest po lewej i pan z specshopu powiedzal ze sie jeszcze nie spotkal z przeladowaniem po prawej. Co do osagow ma niezle z odleglosci 30 m trafiam w okienko sasiada :twisted:, ogólnie ladnie wykonana. PS. Nie ma tu zadnej funkcji "rapid fire" . Polecam i pozdrawiam. :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam Scorpiona TM i całkiem nieźle się sprawuje co prawda nie byłem jeszcze na żadnej strzelance .A więc tak zasięg jest w granicach 25 do 30 metrów ( oczywiście celny) .Celność dobra ( z 25 metrów cały mag czyli 26 kulek trafiło w puszkę bez większego przymierzania się do celu) a propos w moim scorpionku pompka do przeładowywania jest po lewej stronie.Tak ogólnie jest ok tylko trochę kolba się rusza.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zasięg taki jest na kulkach 0,25 g marui ( są one w zestawi) na 0,20 tez dobrze lataja tylko mniejsza celność.Wykonany jest po prostu super ciężki (800g) numery seryjne i inne pierdułki najlepsza jest wg mnie rączka która jest z plastiku ale dopiero po zobaczeniu łączeń to widać normalnie wygląda jak drewniana!!

Sprawuje sie nieźle można sie czasami pobawić w snajpera na co pozwalają dobrze wymierzone przyrządy celownicze.Szczerze to nie narzekam wart jest swojej ceny( ja zapłaciłem 95 zł na allegro jak się komuś uda to się załapie na jakąś okazje oczywiście mój był nowy ).Wygodnie się go trzyma jak jest złożona kolba jak się rozłoży to jest już gorzej pod wpływem niewielkiej siły podnosi sie do góry (zaczyna sie składać )co uniemożliwia oddanie celnego strzału. I to chyba tyle taka mała recenzja moze sie komuś sprzyda :lol: !

Link to post
Share on other sites

Mhmmm... pamiętam, kiedyś była mowa o tym, że w Hardballu (strzelbie Cyber Gun'a) nie można zaczęsto używać Rapid Fire, bo się coś "spierdaczy" i pęknie. W sumie to TM, więc pytam, czy używanie w Scorpion'ie Rapidka jest bezpieczne dla repliki? A może da się to usztywnić jakimś "metalem".

 

Z góry dzięki!

Pozdrawiam Haxo

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...