Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki do Colta 1911 od KJW [GGB-0305TM]


Recommended Posts

Witam, kupiłem ostatnio moją pierwszą replikę gazową, colta od KJW. Generalnie dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że do tych replik podchodzą zarówno magazynki GG, jak i CO2 bo sprzedawca powiedział mi, że jedynie GG ładować. Magazynek był nieszczelny, i chciałem sam jakoś to ogarnąć jednak podczas próby wykręcenia dolnego zaworu ten mi się ukręcił i teraz jest już nie-wykręcalny więc odpuściłem bawienie się z nim, na Gunfire polecili mi magazynek od WE, po czym dowiedziałem się, że do KJW podchodzą magazynki w standardzie Tokyo (powoli się wszystkiego uczę).

Tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś ma jakieś doświadczenie i może polecić magi do tej repliki na GG (kupiłem już całą butlę gazu)? Pytam ponieważ oryginalny magazynek od KJW znalazłem w okolicach 150-170zł i szukam czy jest może jakiś tańszy zamiennik który również podejdzie do tej repliki żeby zamiast jednego magazynka mieć na strzelanki dwa albo trzy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc ;)
 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...