Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

O ile sie neimyle to na red wolfie to ta sama wersja;) http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...ategory?menu1=2

I jest napsiane zę ma 310fps.

 

[ Dodano: Pią 07 Kwi, 2006 ]

Więc mam już berettke i moja opinia z tego co widze.

Zasięgiem inieznacznie odbiega od m3000s&w z prec lufą :)

Tyle ze strzał jest o wiele silniejszy co pozwala na większą celnośc.

W każdym razie kulki 0,2 niespisują sie ponieważ leca dalej ale cholernie niecelnie. Jeżeli mógł bym go porównac do rugera mk1 (krótkeigo) to i tak bym tego niezrobił:P Bo ten żekomo ruger ma podobny zasięg i celnosc jak ta berettka ale niema systemu ognia ciągłego i spust tak ciężko chodzi że szok:) A wczesniej zastanawiałem sie nad zakupem rugerka... Napewno nieżałuje! i ciesze się ze mam coś o wiele lepszego!

Ta Beretta ma czasem odchyły i strzela 2 kulkami, ale to jest absolutna żadkość i tylko wtedy jak zmieniasz z trybu ciągłego na pojedyńczy

Broń idealna dla snajpera jako broń boczna!

 

Reasumując:

Zasięg: z okna strzelając po prostej na lekkim wietrze osiąga donośność ok40-50metrów

Celnosc: z tym troszke trudniej bo celując ogniem ciągłym musisz dobrze utrzymac ją w ręce jeżeli nie to pożegnaj sie z trafieniem do odległego celu, mianowicie BB niepozwala na utrzymanie jej jedną ręką odrzut cie znosi.

Ale przy wcelowaniu się, z 30 metrów spokojnie trafi w cel wielkości 20x20cm ta granica jest luźna czyli pewna!(TESTOWANY NA LEKKIM WIETRZE! temperatura na dworzu 7C*)

Wykonanie: Złapalem pierwszy raz za nią i zdawalo mi się że ten ABS to metal ale to tylko złudzenie;) Jest ciężka waży naprawde niecały kilogram czyli 950g. Najważniejsze elementy są metalowe reszta to dosyć twardy ABS. Spust chodzi lekko i sprawnie.

 

Podsumowójąc: Beretta M93 R-C SECOND Heavy Weight AUTO BACK STTI

Jest dobra repliką za ta cene. Siłą ognia nieodbiega od innych pistoletów gazowych, ale jej wielkim atutem jest ogień ciągły! Pozwala to szybko odgonić się / obronić przed przeciwnikiem.

 

 

MOJA opinia:Jestem zadowolony z zakupu tej broni ponieważ za cene 160zł i gwarancji na jeszcze ponad 11 miesiecy niemam co narzekać;) Gazu starcza jak to w nowych gnatach na dosyć wiele mi np. na 80 kulek tj. 2 magi niecałe.

Nazwe ją dobrym gaziakiem a tym bardziej w tej cenie. Bez wachania kupiłem ją zamiast socoma i zamist rugera mk1. Był to udany zakup!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, mam pytanie dotyczące M93r :) Mianowicie jak trzyma sie repliczka po dłuższym użytkowaniu tzn czy nie ma jakis odłamań fragmentów body, magazyki są szczelne, występują nagminne syfony? Pytam sie bo czytałem na Arnie's Airsoft post dotyczący M93R STTi i ludzie pisali ze lepiej sobie z nią dać spokój. Żalili się ze po kupieniu 3 sztuk nie trafili na zadną, w ktorej obydwa tryby strzału działały poprawnie :)

 

Pozdrawiam,

softman

Link to post
Share on other sites

Ja pozwolę sobie wrzucić moje 3 grosze. Myślę, że udało mi się rozwiązać problem "auto or burst". Otóż beretta ma:

 

-ogień pojedynczy( 1 kulka na jedno pociągnięcie za spust)

 

-ogień 3 kulkowy( jedno pociągnięcie to 3 kulki na raz ALE JEŚLI PRZYTRZYMAMY SPUST TO BERETTA BĘDZIE WALIĆ SERIĄ DO WYCZERPANIA MAGAZYNKA, simple)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Stalem sie szczesliwym posiadaczem tej giwerki i bardzo bym prosil o rozwianie paru watpliwosci.

 

- Czy gaz Toy Jack Power Green Gas nie bedzie do niej za mocny ?

- Jakie kuleczki polecacie? Poki co testowalem tylko 0,2g Excel i sa z grubsza niecelne

 

Pozdro

 

P.S. W temacie gazikow jest zupelnie zielony

Link to post
Share on other sites

Co do Twojego postu softman-magi są szczelne, nie ma sie co odłamywać(chyba ze masz talent), syfony są, owszem, ale przy niskich temperaturach i strzelaniu serią. Mag ma moim zdaniem wielki pojemniczek na gas bo po trzech syfonach wywalilem jeszcze caly mag kulek.

A teraz o czyms co mnie wczoraj doporwadzilo do bialej gorączki!!!!!

Wczoraj, czyli w piękny poniedziałkowy poranek naszła mnie ochota na postrzelanie sobie do tarczy z betki. Załadowałem kuleczek(0.25) otworzyłem nowe opakowanie GG i haśta! Jakież było moje zdziwienie kiedy zauwazylem ze zasięg spadł do ok 25-30 m a kulki latają piekielnym lobem! widac trzeba HU poregulować. Zdjąłem zamek, zacząłem kręcić śrubką. Nie wiem jak to sie stało ale gdy za drugim razem srubokret zjechal mi ze srubki to coś do czego się srubokręt doklada bylo totalnie zjechane! co to za cholerna srubka. Teraz nie moge ruszyc ani w lewo ani w prawo bo srubokręt tylko jeszcze bardziej rozwala srubkę. PANOWIE RATUJCIE! nie mam jak wyregulowac HU. Myslalem nad tym by zwykly srubokręt plaski troche spilowac zeby do srubki wszedl (nie mam odpowiedniego plaskiego :/) znacie jakies inne sposoby? prosze odpowiedzcie szybko. Jeju ale sie rozpisałem :ściana:

Link to post
Share on other sites

MIałem to samo z lunetą...

Najlepsza jest chyba elektryczna wykręcarka.(wiertarka która wykręca zakończona śrubokrętem) Bierzesz i wyciągasz.

 

 

Jeśli jednak za mocno zjechałeś tę śrubkę to chyba bajlepiej bedzei oddać ja do serwisu lub wykombinować co innego. co- nie wiem..

 

Powiedziałem co wiedziałem

Link to post
Share on other sites

Mam to samo :/. Zaraz po zakupie chcialem wyregulowac hu. Strasznie ciezko sie obracala srubka i dalo sie zrobic tylko 0,5 obrotu co nic nie pomagalo. Po paru przekreceniach w koncu sie rozjechala troche glowka, ale ze jest na gwarancji to w najblizszym czasie bede z tym jechal do seriwsu i radze zrobic to samo.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Poza wspomnianą regulacją hop-upa występują jeszcze jakieś wady fabryczne bo chyba tak to można nazwać?

Jestem zainteresowany tą repliką ale po rozmowie z obsługą spec-shopu (wycofują się ze sprzedaży STTI !) sam juz nie wiem :/

Jest może ktoś z Poznania i umówiłby się na "pomacanie" tej Beretty ? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

HOOAH! nie potrzebny mi serwis :) tylko kumpel z multitoolem :). Wszystko już działa idealnie, wystarczyl tylko odpowiednich rozmiarow plaski srubąkręt. Piotras, ja wzialem w ciemno praktycznie i jestem z niej baaardzo zadowolony. Oprocz wyzej wspomnianego HU (przez ktory m. in. pokochalem rozwiązanie w rugerze ^^) wszystko jest jak najbardziej ok. Dodatkowym plusem dla STTI moze byc to ze wszyscy ktorzy macali betke pytali sie-to metal jest?- To chyba mowi samo za siebie :)

 

[ Dodano: Sro 26 Kwi, 2006 ]

Witam, to znowu ja :)

Zauważyłem dzis pewną dziwną rzecz otóż:

Gdy strzelam szybko z SEMI wiele kulek wylatuje przez okno wyrzutnika łusek (chyba wiecie o co chodzi :)) poprostu wyskakują. Za pierwszym razem myślalem ze to poprostu za bardzo przesmarowany mag i kulki wyślizgują się. Ale po wyczyszczeniu i "racjonalnej" dawce smaru nadal dzieje się to samo. Dodam, że na BURST pistolet zachowuje się normalnie.

Macie jakąś teorie dlaczego tak się dzieje? Prosze o odpowiedz bo strzelanie ciągle z BURSTA jest troszke nieekonomiczne :F

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ludzie!!!! Rozwiejcie moje wątpliwosci!!!!

Cy ta replika ma OGIEŃ CIĄGŁY (full auto) nie seria (po 3 kulki)

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=17

i...

czy ta replika to to samo co wyżej

http://www.allegro.pl/item100991327_berett...blow_back_.html

Bo po tej z alegro widać na filmiku że strzela ogniem FULL AUTO

i... teraz do "gościa" który mówił że jak ma ustawiony selektor na SERIĘ

i trzyma spust to mu strzela aż do pustego maga, chodzi Ci o to

ze strzela dalej trzema kulkami ale z przerwą?? Błągam o odpowiedz

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zobacz zawory, pewnie uszczelki sie przesunely i ci gaz ucieka. Ja sie dorwałem do ciekawego płynu uszczelniającego gwinty :twisted: i smaru teflonowego :mrgreen: . Albo jest inna teoria-uzywasz zbyt slabego gazu i dlatego tak sie dzieje.

Link to post
Share on other sites

Mialem ten od HFC i dzialalo dobrze. Teraz tez mam ten od Krakmana i tez dobrze jest. Więc musisz odkręcic zawory (proponuje przyjzec sie dobrze gornemu) i zobaczyc czy uszczelki sa na swoich miejscach, zaworki sa czyste itp. A moze masz poprostu brudną betke? W porownaniu do innych gazowych gnatow w naszej druzynie Beretta jest bardzo czuła na zabrudzenia i szyny i kurek muszą byc doskonale przesmarowane. Osobiscie proponuje właśnie smar teflonowy, doskonałe smarowidło

A moze poprostu jest jej za zimno?? Moze to zwykłe syfony?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...