Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okazało się że problemem był brud w środku ale dlaczego po ostatniej kulce zamek nie zostaje w tylnym połozeniu??

 

Miałem to samo, rozwiązanie bardzo proste. Twój problem nazywa się "zmęczenie sprężyny". Zamek zostaje z tyłu dzięki specjalnej blokadzie, która porusza się w górę gdy bolec z prawej strony magazynka zachacza o nią. Najprawdopodobniej sprężyna wypychająca kulki do góry trochę się rozprężyła i teraz blokada nie wyciska się do góry. Porozciągaj sprężynę w magazynku dwoma małymi przedmiotami żeby mocniej cisła do góry i będzie działać jak ta-la-la

Link to post
Share on other sites

ale po 30 strzałach na AUTO czy na SEMI? Jesli na auto to sie nie dziw :). Zaden zaworek nie wytrzyma bedac przez kilka sekund atakowanym przez baaardzo zimny propan :) Musisz strzelac delikatniej, nie jak jakis terminator. Na SEMI ten problem nie występujesz (no chyba ze tez strzelasz jak jakis cholerny Rambo)

Link to post
Share on other sites

mam taki problem: pojawił sie dzis "z nikąd" dosłownie. mianowicie strzelam sbie i nagle naciskam spust i kurek a ni drgnie... przeładowuje i dalej nic. ale za to jak zamek lekko cofnę (o jakies 3-4mm) to kurek juz chodzi. problem polega na tym ze chyba cos przy tych dwóch wystających kształtkach po prawej (te co odpowiadają za semi/auto) minowicie jak je wcisne lkekko to nie strzeli a jak puszcze to kurek chodzi normalnie... Co moze byc tego przyczyną i jak temu zaradzic? Gnat jest czysty, smarowany.

Link to post
Share on other sites

faktycznie, sorki, troche zmylilo mnie ostatnie zdanie twojej wypowiedzi :) Tak to jest na kacu... No ale wracajac do tematu- tam musialo sie cos zaczepic, ewentualnie zetrzec. Ten "metal" w berettce jest dosc delikatny. Zobacz czy przy kurku nic sie nie wyrobiło, pomacaj dokładnie. Caly czas teoretyzuje bo sam nigdy jeszcze nie mialem zadnych (no prawie) problemow z betka, wszystko chodzi dobrze

Link to post
Share on other sites

wygląda to tak jakby ten przedni wystep po prawej (bo sa 2) niepotrzebnie sie chował. zobacz u siebie: jak wcisniesz go to nie strzela, jak puscisz to kurek normalnie pstryka...

 

[ Dodano: 14 Maj 2006 11:45 ]

Rozłożyłem beretke na części pierwsze wyczyscilem dokładnie kazdy element i wysmarowałem złożyłem z powrotem i działa. Zajęło mi to ponad 2 godzinki ale działa :) Dzięi wszystkim którzy chcieli pomóc :)

Link to post
Share on other sites

Ja miałem coś podobnego. A mianowicie na semi kurek zostawal w tylnym polozeniu :( Ja sobie poradziłem z tym tak:

-wyciągnołem dzwignie selektora ognia

-Pomiedzy tymi dwoma wgłembieniami w które wskakuje ta tyci kulka pilnikiem wyżłobilem rowek (teraz mam 3 tryby).

-zkręciłem spowrotem

 

Teraz niemam ognia trójkowego (bo na nim mi sie kurek zacina) ale mam full auto (na tym wyżłobanym rowku) i normalny single.

 

Tylko ze po takiej operacji to mi juz raczej reklemacji nieuznają :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

yhh mam problem, kupiłem tą berewtte, na początku wszystko pięknie łądnie strzelała pojedyńczym i ciągłym a teraz klapa. Nie strzela wogóle ogniem ciągłym a zamek nie cofa się do końca spowrotem, kurek działa dobrze ale przez to że zamek sie nie cofa nie mozę do końca dobić i gaz nie dochodzi do lufy:( nie wiem czemu ale nie chce strzelać ciąłym (strzlea tak samo zlę jak na pojedyńczym identycznie) wogóle a na pojedyńczym strzela tak jak opisałem:( wygląda to jakby lufa nie pozwalała cofnać się reszcie. Prosze o pomoc, nie wiem czy musze wysyłać z tego powodu pistolet na grawracje. W środku nie nie ma co by moło blokować ruchy części pistoletu - żadnych ciał obcych, pistolet jest czysty.

Link to post
Share on other sites

Chcialem rozwiac wszelkie watpliwosci jesli chodzi o strzelanie seria. Otoz gdy beretka jest nowa (prtosto ze sklepu) strzela po 3 kulki, ale po oddaniu jakich 80 strzalow (2 magow) Strzela full auto. I mam pytanie, na ile wam starcza do niej gas? JA kupilem 2 dni temu i juz mi zszedl caly :ściana: Gas am ten z krakmana POWER GREEN GAS 1100ml. wystrzelilem kolo 2000 kulek.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No to mniej wiecej tyle ile powinienes wystrzelic na jednej butelce. Czasami wiecej, czasami mniej...no ale wiesz, jak caly czas sie strzela serią to tak bedzie zawsze. Moja beretta strzelala seria juz po wyjeciu z pudelka i wątpie zebym byl wyjątkiem. Mnie to raczej nie przeszkadzalo bo i tak uzywalem Auto w sytuacjach "awaryjnych"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...