Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VI Zlot Maniaków Odwołany, Strzelanie w Lublinie


Recommended Posts

W związku z "radosną twórczością" sklepu TOMMYGUN zlot o kryptonimie LODOWA TARCZA w Janowie zostaje odwołany. Podziękowania prosimy kierować na adres w/w sklepu.

Z wyrazami szacunku

Byli Organizatorzy....

 

Zlotu nie bedzie ale wszystkich zainteresowanych nie zostawimy z ręką w nocniku. bedzie strzelanie . obiecujemy tylko bez zbędnych wodotrysków naszywek i innych i w Lublinie nie w Janowie Lubelskim. koszt bedzie ok 50zł to tylko nocleg - prawdopodobnie schronisko młodzieżowe albo akademiki (studenci taniej więc weście legitymacje). ponieważ decyzja o zmianie statusu ze zlotu na manewry. zapadła nagle i bez przygotowania dokładna cena podana zostanie póxniej za 2-3 dni musze sie dowiedzieć o noclegoi w lublinie dokładnie jeśli nie w lublinie to zostaniemy przy starym miejscu i cena jest pewna jesli chodzi o janów.

 

2-3 podam wszystkie szczegóły.

 

PS

przepraszam z góry za zmiane ale mam nadzieje że zrozumiecie naszą decyzje.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam !!!

 

No to pieknie ...

Dziekuje Tommygunowi ... trzymac tak dalej.

Mam nadziej ze koledzy z PATu jednak zmienia zdanie i ZLOT w Janowie sie odbedzie a wiekszasc Maniakow pojawi sie u nich. Dajcie czas do konca marca na nadsyłanie zgłoszen moze nie bedzie tak zle.

 

Trzymajcie sie i nie dajcie za wygrana

 

 

Cappuccio

 

P.S. Moze to nie wiele ale ja sie u Was pojawie, do zobaczenia

Link to post
Share on other sites

KOZI, jak dla mnie pospieszyliście się z tą decyzją...

 

Rozumiem doskonale, że szlag Was mógl trafić po ogłoszeniu imprezy Tommygun'a, ale wydaje mi się że większość ludzi brała od dawna pod uwagę przede wszystkim pojawienie się na ZLOCIE.

 

Tak jak juz pisał Foka w innym wątku - o Zlocie wiadomo od dawna i na niego ludzie się szykowali. My też. To że mamy stosunkowo blisko do Wędrzyna nic nie zmienia - najwyżej ktoś z nas pojawi się również tam.

 

Ale ZLOT ma pierwszeństwo. Więc tak jak napisał Capuccio - może nie odwołujcie odrazu wszystkiego tylko zaczekajcie jeszcze trochę na zgłoszenia? :roll:

Link to post
Share on other sites

Ten post bedzie prośbą do PAT-u. LUDZIE NIE ODWOŁUJCIE ZLOTU.

Wiele osób w Polsce czekało na tą imprezę, i sądzę że jeśli byli zdecydowani żeby przyjechać do was, to nie zmienią planów tylko dlatego że tydzień wcześniej odbywa się inna impreza. Ja mam teraz poważny dylemat. Tak jak byliśmy zdecydowani na przyjazd do was na zlot, tak teraz mam wątpliwości. Bo nie widzę sensu w ciągnięciu 10/12 osób przez pół Polski z miasta do miasta, tylko po to by pooglądali sobie wnętrza Schroniska, czy jakiegoś innego Akademika. Zupełnie inaczej się miała sprawa ze zlotem, wyjazd na 4 dni poza miasto miał sens i ludzie się naprawdę cieszyli na te trochę świeżego powietrza. Można by rozpalić ognisko, czy grilla, a w akademiku szkoda posadzki :wink: . Nie rezygnujcie ze zlotu, szkoda naprawdę fajnej imprezy.

pozdrawiam Gareth

Link to post
Share on other sites

dobra !!

Ok sprawa jest prosta czekamy na zgłoszenia do końca marca, strzelanie sie jakieś odbedzie na BANK może w mniej oficjalny sposób ale zawsze. Wszystko zależy teraz od wasych zgłoszeń, mówie to serio na początku kwietnia (pierwszy tydzień) dzwonie do jAnowa i albo dokonuje rezerwacji albo nie.

Link to post
Share on other sites

A jeśli to bedzie mniej oficjalne strzelanie to równierz odbedzie sie w janowie :) więc dylematy chyba rozwiane. Przemianowanie imprezy miał związek z faktem, że ciężko nazwać impreske 40 osobowa ogólnopolskim zlotem w momencie gdzie te 40 osób to tylko 10 % zarejstrowanych maniaków, a co z tymi niezarejstrowanymi SOFTowcami??

Link to post
Share on other sites

(...)

ale czy to będzie już prawdziwy zlot w to wątpie.  

(...)

 

Jeżeli można coś zasugerować...

 

Będąc organizatorem jakiejś imprezy wystrzegałbym się jakiejkolwiek "propagandy porażki".

 

Mówię to z własnego doświadczenia. W 2000 roku Wolna Kompania Najemna Poznań - ekipa "średniowieczna", w której radosnej twórczości biorę udział - organizowała turniej. Cały sezon był niezbyt rozpieszczany przez pogodę. Gdzie nie pojechaliśmy - padało... Zaczęliśmy zastanawiać się, czy impreza ma sens, co zaraz dotarło do ludzi. Pogodę mieliśmy swietną. Ale przez zamieszanie (naprawdę niewielkie, nieporównywalne z tym co się teraz tu dzieje), które niechcący sami wywołaliśmy, zjawiła się może z połowa osób na które liczyliśmy... :cry:

 

Chłopaki, całe to zamieszanie już narobiło masę złego... :cry:

 

Nie pogarszajcie sprawy, my naprawdę chcemy przyjechać na ten Zlot...

I jestem wręcz przekonany, że wielu innych ludzi również... Takie hasła tylko zniechęcą niezdecydowanych...

 

Informacje o tym na kogo z naszej ekipy mozecie liczyc w Janowie dostaniecie w poniedziałek.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że PAT zachowuje się jak zasmarkane dzieci - takie obrażanie się jest śmieszne i do niczego nie prowadzi... Na dzisiejszy dzień nie ma listy uczestników zlotu, płacenie za Zlot miesiąc przed terminem (kiedy ludzie dopiero planują wydatki i dostają pensje po pierwszym każdego miesiąca) jest śmieszne i zniechęca do uczestniczenia w nim. Boicie się, że nikt nie przyjedzie? WEGA miała zamiar przyjechać na wasz zlot bez względu na termin ale teraz stoi to pod znakiem zapytania, ponieważ wychodzi na to, że nie bedziemy tam mile widziani... życie - jesteśmy dorosłymi ludźmi i poradzimy sobie z tym. Poza tym proszę nie czepiać się Maćka z WEGI (sprzedawca z Tommygun) ponieważ on jest niewinny - to nie on organizuje Party, a próby załagodzenia konfliktu ustawiły wszystkich przeciwko niemu. Pretensje proszę zgłaszać do właścicieli sklepu, pomysłodawców i oragnizatorów Party. Z zasłyszanych opini wiem, że wielu ludziom nie pasował termin w maju i dlatego jest organizowane Party... tak jak mialo być zorganizowane spotkanie w Krakowie. I mała prośba do ludzi, którzy nie mieli zamiaru uczestniczyć w obydwu sptkaniach - nie wtrącajcie sie bo robicie tylko tylko bałagan i burdel (dosadniej nie chce tego nazywac bo nie wypada). Wiem, że ten temat powin ien się już skończyc ale nie mogłem sie powstrzymać od komentarza... Szczególnie drażnią mnie ci "Mąciwody", którzy nawet nie planują zjawienia sie na w/w imprezach. Powiem "po wojskowemu" jak to wyraził jeden z "mąciwodów" - odpieprzcie się i trzymacie się swoich spraw.

 

Dziękuję - więcej tego tematu nie poruszę.

 

P.S. przepraszam za wulgaryzmy

 

Kogood

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Tak nawiasem rzeczbiorac Regdorn zamknal juz temat o podobnym zabarwieniu anty-Tommygun'owym... nie chce myslec, Koledzy z PAT, ze zalezy Wam na aferze i zniecheceniu potencjalnych klientow do sklepu, chociaz niektorzy wypowiadajacy sie w innym temacie zycza mu nawet bankructwa. Metody posla Leppera sa w modzie widac... ale teraz przejde do rzeczy.

 

Szczerze mowiac zastanawia mnie dlaczego organizujecie wszystkie zloty pod koniec miesiaca albo zaraz na poczatku? Czy terminy po osmym dniu miesiaca sa bardzo zle? Ja np. do 5 dnia miesiaca dostaje wyplate i nie ma absolutnie zadnej mozliwosci bym wczesniej pojechal. Party organizowane przez Tommygun bedzie jednak wyjatkiem - jada tam moi koledzy, po prostu odzyskam 50 zeta od dluznikow i dorzuce pare grosza na prowiant i wache do samochodu. Nie wspominam juz o kosztach kulek :P Mimo wszystko wyjazd do Lublina na zlot, czy tez zgodnie z nowa nomenklatura, na strzelanie i tak stawialbym pod znakiem zapytania w moim przypadku. Oczywiscie jedynie z racji terminu. Nie opowiadam sie tez po zadnej ze stron konfliktu, chociaz nie ukrywam, ze zrobie wszystko by na Party pojechac, chociazby z powodu lojalnosci wobec moich wroclawskich kolegow no i dlatego, ze do Wedrzyna mam blizej.

 

Z drugiej strony, czy PAT tez ma wynajety od wojska poligon? Czy moze po prostu bedziemy sie strzelac w lesie, a jedyne terminy, ktore Was ograniczaja to wynajecie bazy noclegowej? Naprawde az zal ()() sciska, jak widze na sile tworzony podzial w Naszym srodowisku ASG. Proponuje, by obie strony sie dogadaly. Nie bede sugerowal tez zadnych warunkow, bo to juz od Was samych zalezy czy i jak sie chcecie dogadac. Tylko prosze Was bardzo - nie bawmy sie w infantylizmy w stylu "obrazam sie i juz". To naprawde niczego nie rozwiaze. Pozdrawiam Was i zycze powodzenia w rozwiazaniu tego sporu! :)

 

P.S. Wydaje mi sie, ze jak teraz Tommygun powie wojsku "nie" to nigdy wiecej nie uzyska zgody na wojne... bo sie na nich WP obrazi, ze olali ich za 1. razem :P

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Mi, Wicie, chyba Tobie tez - tak z postow wnioskuje, zalezy na pozytywnym rozwiazaniu tego nieprzyjemnego dla calego srodowiska incydentu. Pytanie tylko czy strony konfliktu chca takiego rozwiazania. W kazdym razie swoje stanowisko juz przedstawilem i powielac go w kolejnych postach nie mam zamiaru.

Link to post
Share on other sites

panowie!!

PAT mąci wody???

chwileczke ale chyba pan "kogood" nie bardzo jest zorientowany, gadałem już z tommygunem pogadaliśmy sobie bardzo miło i spokojnie i dalsze drążenie tematu jest zbedne, a postem "mąciwody"dolał nie potrzebnie oliwy na nowo do przygasającego ognia, to samo "lookout" o jakiejś Aferze żadnej afery wszystko jest juz obgadane, zaproponowałem łączenie imprezy nie udało sie spasować nas w żaden sposób, trudno a wypowiedzi "panów z wrocławia " tutaj, a napisane po mojej rozmowie z szefostfem tommyguna [no nie całym :)] uważam za bezpodstawne walenie dalej smrodów i nie wiem co ma z "mąceniem wody" wspólnego zmiana nazwy imprezy ze "zlot" na "manewry" o czym pisałem wyżej ale widoczmnie znowu ktoś nie poczytał wszystkich postów.

Link to post
Share on other sites

"LookOut" i "Kogood"

Lookuot i Gokood pisaliście swoje posty jakieś 6-7 godzin po rozwiązaniu sprawy. a dalsze pisanie o tym po fakcie wybacz ale albo świadczy o dezorientacji albo o mącenia dalszej chęci. Jak napisałem spróbowaliśmy załagodzić sprawe nie stety Wedrzyn jest cieszko dostępny i załatwienie go mogło kosztować wiele trudu i odwołanie go spowoduje utrate możliwośc korzystania dalszego z tych terenów a szkloda by było. JA jako KOZI nie jako PAT chce wejśc z czykliczną impreza koł o lublina (janów lubelski, majdan sopocki) dla tegoo wycofanie sie zmnie z tamtąd dało by takie samo efekty jak odwołanie Wędrzyna/ Cała ta afera ma szarsze kręgi niz moszecie sobie wyobrazić bo na 90% procent doprowadzi do rozłamu w PACIe (nie chciałem o tym mówić ale posty kogooda i lookouta "...panowie z PATu..." zmuszają mnie do pewnych wyjaśnień)

 

PS

"kodgood" jesteś chyba pracownikiem w sklepie i byłeś raczej zorientowany o przeprowadzeniu mojej rozmowy z ENDYM (przepraszam za ewentualny bład w pisowni), dla tego sprawa jest dla mnie dziwna. No chyba że nie wiedziałeś (chociaż dziwne by było aby Maciek Ci nic nie powiedział o fakcie).

Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno słówko - tym razem bardziej poważnie:

 

czy nie lepszym miejscem na dyskusje są: chat, maile, lub choćby pw :?: :?: :?: Chyba chodzi o to, żeby przekonać PAT aby zlot się mimo wszystko odbył i popchnąć ich w tym kierunku. Naprawdę nie sądzę aby czytanie tych wszystkich postów (które mają charakter prywatny, są DŁUGIE i raczej nie wnoszą niczego nowego w kwestii faktycznej motywacji do organizacji zlotu) było dobrą rozrywką dla osób przeglądających forum. Moim skromnym zdaniem temat ten staje się coraz bardziej zagracony i nie daje żadnej informacji w kwestii: "co z tym zlotem?"

Link to post
Share on other sites

Staralem sie nie zajac zadnego stanowiska na forum w tej sprawie. Jako Pinky nie jako czlonek PATu, oswiadczam ze glowni zaintersowani powinni spotkac sie chocby na Chacie a nie draznic sie nawzajem na samym poczatku rozpoczeciu sezonu ASG. Nie uwazam ze cala opinia publiczna jest zainteresowana cala ta sprawa, a tylko jej rozwiazaniem. Prosze o rozwage i rozsadek oraz zwykly luz. Przepychanke i retoryke agresywna zostawmy politykom. Mam wrazenie ze stoje od jakiegos czasu na arenie gladiatorskiej, a najzabawniejsze ze sam nie wiem po ktorej stronie walcze i czy powinienem byc dalej neutralny. Taka jest moja sytuacja w tej chwili i ubolewam ze nie moglem zajac jakiejkolwiek pozycji. Jako czlonek PATu zrobie wszystko co w mojej mocy aby nie zawiesc swojej grupy i maniakow i doprowadzic wszystko do szczesliwego zakonczenia.

Mam nadzieje ze odpowiedzialem na pytania maniakow na Chacie i Gadu Gadu w kwesti mojego zdania ktore chyba jest najmniej wazne w tej sprawie, ktora juz jest rozwiazana. Wyluzujcie :) i bawcie sie dobrze.

 

Ps. Badzicie laskawa publika i trzymajcie kciuk w gorze.

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Kozi, pokaz mi nieedytowanego posta, napisanego przez Ciebie przed moimi wypowiedziami, w ktorym WYRAZNIE napisales ze sprawa zostala wyjasniona.

 

Zreszta nie mialem zlych intencji, ale wyraznie widac, ze koledzy z Lublina bawia sie w "pojezdzanie" calego srodowiska ASG z Wroclawia, a nie samego sklepy Tommygun.pl i maja w glebokim powazaniu moje i kogooda wypowiedzi. Ja w kazdym razie podziekuje za wspolprace.

Link to post
Share on other sites

Nie wypowiem się bo miałem tego nie robić. Zresztą sprawa nie dotyczy się mnie bezpośrednio i już zostałem uświadomiony przez Maćka. Jednak zdania na temat "mąciwód" nie zmienię. Oczywiście termin ten nie był przeznaczony dla członków PATu tylko dla dwóch osobników (z ich wypowiedzi wnioskuję, że nawet nie należą do grona Maniaków) i jeśli ktoś z PATu poczuł się urażony to bardzo przepraszam bo obrażanie ich nie jest moim celem ani sposobem na wyjaśnianie drażliwych tematów.

 

Pozdrawiam

 

Kogood

Link to post
Share on other sites

Panowie szlachta koniec sejmikowania prosze idzcie prowadzic dyskusje na Chat lub poprzez inne programy do komunikacji, bo prowadzicie dyspute tylko miedzy soba. I w dodatku malo zrozumiala dla osob postronnych. Jesli ktos chce cos dodac, prosze bardzo zrobic to do Niedzieli 23 Marca bo w nocy blokuje watek.

 

Ps. Na niniejsza wypowiedz i powziete kroki nie wplynelo w zadnym stopniu moje czlonkostwo w Phoenix Assault Team lub osobiste sympatie.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

Niestety dopiero teraz mam możliwość przejrzenia burzy jaka wywołała Nasza impreza i chciałbym oficjalnie wyjaśnić pare rzeczy.

1. Impreza załatwiana była od grudnia i w międzyczasie mieliśmy obiecane na 90% kilka różnych terminów, które z ważnych przyczyn były przenoszone. I tu jest Nasz najwiekszy błąd, że nie podaliśmy na forum tej przybliżonej daty, ale musieliśmy być na 100% pewni, a tę pewność uzyskaliśmy dopiero w zeszłym tygodniu. Nie chciałbym obiecywac komukolwiek, imprezy, a potem ja odwoływać, gdy wielu byłoby przygotowanych. Na poczatku myślelismy nawet o organizacji Zlotu tam (bo ponoć miał go organizować Wrocław), ale w zwiazku z w/w problemami poprzestaliśmy na standardowej, dwudniowej wojnie, które przecierz są organizowane regularnie przez wiele grup, bez żadnych emocji. Stwierdziliśmy, że teren jest na tyle atrakcyjny, że ogłosimy to, by kto chciał przyjechał.

2. Nie mamy najmniejszych zamiarów w jakikolwiek sposób tworzyć niesnasek wśród maniaków i powtarzam, nie mamy zamiaru tworzyć konkurencji dla Zlotu w Lublinie i umniejszać jakkolwiek rangę Zlotu.

Doceniamy i znamy ogrom pracy jaki włożyła grupa PAT w organizację Zlotu i apeluję: PAT Nie rezygnujcie! Kto miał do Was przyjechać, to i tak przyjedzie. Sam bym bardzo chętnie wziął w nim udział, niestety data w długi majowy weekend jest dla mnie z powodów rodzinnego wyjazdu nierealna. Dla wielu moich znajomych Maniaków także. I Nasza impreza jest alternatywą dla właśnie takich ludzi. Chyba lepiej jest , że będą mogli się postrzelać tam, a nie wcale?

Dlatego denerwuja mnie obraźliwe wypowiedzi ludzi, którzy nie są zaangażowani w ASG, nie mają zamiaru brać udziału w jakimkolwiek spotkaniu, ale z rezonerskim tupetem besserwisserów chcą prawie wytaczać sprawy sądowe za zorganizowanie zabawy. Cóż jesteśmy gotowi... Nie zauważyłem wypowiedzi kogoś, kto był zdecydowany na Lublin a teraz z niego rezygnuje i jedzie do Wędrzyna...

3. Panowie PB. Nie wątpie, że jesteście elitą ale chyba troche innych idei. O ile wiem, nie było jeszcze ASG na tym poligonie. Co do zarzutów komercyjności tej imprezy, to muszę sie tu uśmiechnąć. Powinniście wiedzieć ile kosztują takie imprezy. Dla nas jako Tommyguna jest to całkowicie non-profit, a w związku z tym, że włożyliśmy w to mnóstwo pracy i pieniędzy pozwoliliśmy sobie do nazwy imprezy dodać nazwę sklepu. Poza tym wojsko nie informowało Nas o tym, że obiecało komuś tę datę, po prostu ją wyznaczyło. Byliście w wojsku?.. Ta i k..... żadna inna do 2005.

4. W tym momencie powinienem chyba przeprosić wszystkich Maniaków za zorganizowanie im ciekawej imprezy.....

Ja w kazdym razie będę w Wędrzynie i chocbym miał się tylko strzelac z moimi wspólpracownikami to będę, bo mam z tego fun. A jeżeli ktos ma się ochotę przyłaczyć, to jest bardzo mile widziany, warunki zna....

Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!

PS. Kiedyś Dziadzia Piłsudski mawiał: "Dla Polaków mozna zrobic wiele, ale z Polakami nic!" teraz zaczyna byc wątpliwy nawet pierwszy człon....

 

Kłaniam się nisko!!!!!

Link to post
Share on other sites

Drogi Tommygunie!!!

Wypada mi tylko powiedzieć: "a nie mówiłem wielokrotnie, począwszy od 12 grudnia 2002 by imprezę zaawizować"?

Przykro mi też, że nikt nie raczył przeczytać mojego wywodu w zamknietym juz wątku; "Tommygun - Party"...

 

A tak na prawde nie jest tak źle...:)) Trochę optymizmu

 

Pozdrawiam i życze super imprezy

Wit

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...