Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VI Zlot Maniaków Odwołany, Strzelanie w Lublinie


Recommended Posts

Postąpię dość lekomyślnie, ale powrócę do sprawy zakrzyczanej niemal na początku roku. Otóż jednym z zamysłów stworzenia jakiejś quasi - sformalizowanej organizacji było też, by skoordynować wszelkie większe spotkania. Jako przykład podam: w pierwszej dekadzie stycznia każdego roku, grupy podejmujące sie organizacji spotkań, dawałyby taką informację, z podaniem przewidywanego terminu. Ułożony zostałby kalendarz imprez. Mógłby on oczywiście ulegać modyfikacjom, ale ramy byłyby znane. No cóż...może pozwoliłoby to zażegnać zaistniałe spory, ale co kto woli....

 

Pozdrawiam

Wit

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieńdobry

Adres kontaktowy jet w regulaminie na samym poczatku :)

http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=1444&start=0

 

ale dodam go tutaj

 

"ZLOT"

al.Racławickie 27/32

20-049 LUBLIN

 

formulaże zgłoszeniowe sa dostępne na

www.phoenixasg.prv.pl

w dziale downloads (po zmknięciu flasha jest strona ze statystykami i tam to jest)

 

PInky nie zamykaj tematu tylko usuwaj posty "miny"

 

PS

powielam sie ale chyba domyślacie sie po co :) mam nadzieje że zakończą się juz wszelkie nie smaczne texty

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Ciezko sie z Witem nie zgodzic. Na ansze nieszczescie dorga glosowania demokratycznego wybralismy "lepsze" rozwiazanie albo raczej wiekszosciowe. Szkoda, ze Wit stracil zapal, ale moze jeszcze go ma, gdzies ukrytego? :) Moze warto sprawe konwentu jeszcze raz na chlodno przemyslec? Ale to juz temat na inny watek...

Link to post
Share on other sites

Drodzy panowie, wśród wypowiedzi padł jeden całkiem rzeczowy pomysł - "koordynacja". Być może na przyszłość dzięki temu udałoby się unikać jakichkolwiek konfliktów o podobnej naturze. I tak jeśli ktoś miałby zamiar urządzić jakąkolwiek imprezę o charakterze ogólnopolskim kontaktowałby się z jedną konkretną osobą, która obiektywnie (!) analizowałaby wszystkie czynniki z tym związane. Osoba taka byłaby kimś w rodzaju arbitra. Oczywiście zawsze znajdą się osoby niezadowolone, jednak jest to chyba jedno z lepszych rozwiązań. I tak dla przykładu, w przypadku zbieżności terminów osoba ta ustaliłaby pewne zasady pierwszeństwa itp. Oczywiście niesie to ze sobą pewne utrudnienia takie jak konieczność zgłaszania planowanych imprez z dużym wyprzedzeniem itp. Skorzystają jednak na tym uczestnicy poszczególnych imprez a organizatorzy oszczędzą sobie nerwów. Albo jakoś to uregulujemy albo w przyszłości sami sobie popsujemy zabawę.

Link to post
Share on other sites

"Make love not WAR" a pomysł kalendarza jest super w każdym sporcie jest kalendarz, który jest ustalany z poczatkeim roq lub z końcem poprzedniego. Zazwyczaj w takim kalendarzu znajduje się pare a przynajmniej 2-3 duże imprezy cykliczne i przydałoby się stworzyć takie 2-3 cykliczne imprezy GIGAnty 8) i inne mniejsze powiedzmy 1-3 na 2 miesiące jakieś większe strzelanie bo wiadomo, że nie każdy ma kure znoszącą złote jaja a i daty czasem się nie wpasują. Co do lodowej tarczy proponowałbym wydłużyć okres przyjmowania zgłoszeń do około 10-14 kwietnia.

Link to post
Share on other sites

potulney , co dopiero ze snu zimowego sie wyrwałe?? gdzie byłe jak było zebranie??

ilu osobom od nas mam jeszcze tłumaczyć czego tak a nie inaczej.

i ku.... mać od własnych propozycji Potul jest forum PATu a nie ogólne, jakie pytania to na nasze forum.

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Ciesze sie KOZI, ze sobie wyjasnilismy wszystko na PW :) Nadmieniam o tym, gdyz nie chce, aby reszta srodowiska postrzegala nas jako strony konfliktu.

 

Ale piwa z Toba to sobie nie odpuszcze :D

Link to post
Share on other sites

popieram

 

Moim zdaniem ważne jest, aby zamieścić kalendarium imprez w jakimś dobrze widocznym miejscu na forum i aby nie miało to formy posta w którym każdy się może wypowiedzeć (w optymalnej wersji może to być post zamknięty ale umieszczony zawsze na pierwszej pozycji w liście tematów) Inaczej zrobi się bałagan jak w większości wątków.

Dobrze by było założyć również osobny wątek w którym zmian mogliby dokonywać tylko organizatorzy poszczególnych zlotów i w którym zamieszczane byłyby takie informacje, jak: koszt, regulamin, numer konta, kontakt z organizatorami........ mnie szczerze mówiąc czasem szlak trafia, jak chcę znaleźć konkretne info dotyczące jakiegoś zlotu i muszę się przekopywać przez tysiące postów komentujących zlot ew. równie dużą ilość postów złośliwych, bądź niezwiązanych z tematem. Chyba dużo lepiej byłoby oddzielić zwięzłe informacje od organizatorów od komentarzy "reszty świata". Przyznam, że komantarze są ważne, ale chyba tak byłoby nam łatwiej.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

WITAĆ

 

informacja z ostatniej chwili

 

w wyniku mojej rozmowy z Endym (organizatorem TOMMYGUN PARTY) udało sie spór pomiędzy imprezami "Lodowa tarcza"-"Wędrzyn" załagodzić. Termin TOMMYGUN PARTY w wyniku rezygnacji wojsk amerykańskich z manewrów, co zostało spowodowane wojna w IRAQu, Śląski okręg wojskowy nadał nowy termin imprezie w Wędrzynie nieoficjalnie wiadomo mi o dniach 21-22 czerwca.

 

Jak widac wszystko można ustalic i sie dogadać, oby tak było zawsze.

 

PS

Zmiana terminu jest w sumie na moją proźbe ale powodowana ogólnym dobrem wszystkich maniaków. Mam nadzieje, że w wyniku tego posunięcia frekwencja dopisze na obydwu.

Link to post
Share on other sites

WITAC

z powodu odwołania TOMMYGUN PARTY, termin nadesłania z głoszeń wydłużony został teoretycznie do końca tego tygodnia. te osoby które nadeślą zgłoszenia do czwartku w nocy bendą miały miejsca na bank zarezerwowane. Natomiast te osoby które doślą później nie moga liczyć na 100% rezerwacje jednak co tydzień bende dzwonił do ośrodka i zamawaił kolejne miejsca. Nie odemnie zależy czy szef ośrodka bedzie miał jeszcze wolne miejsca .

 

UWAGA

Musze jednak uprzedzić ze na dzień dziesiejszy w terminie od 22kwietnia do zlotu bende nie osiągalny wręcz bende prawdopodobnie poza ojczyzną więc nie bende mógł dokonać korekt w rezerwacji. Wracam bezpośrednio na Janów. (termin mojego wyjazdu może uledz zmianie.!!)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

WITAĆ

a o to mapka jak doleciec do X-RAY :lol:

 

mapa.jpg

 

przyjmowac bedziemy ludzi od samego ran 1 maja:)

my bedziemy tam już dzień wcześniej ale dopiero wieczorkiem więc jak ktoś bardzo chce to prosze sie kontaktowac na mojego mobila (podany w regulaminie)

 

osoby które bendą podrózowac PKP lub PKS z janowa odbierze was bus tylko trzeba zadzwonioć do mnie i poinformowac o przybyciu a wtedy wyslemy po was "PTASZKA" :)

 

osoby podróżujące własnymi 4 kółkami jeśli dojedziecie do Janowa Lubelskiego to na bank ktoś wam powie jak trafić do ośrodka "DUO"

Link to post
Share on other sites

Straszny chaos wokół tego zlotu powstał. Faktycznie przydałaby się stronka informacyjna, bo na forum znaleźć jakieś info, to syzyfowa praca.

 

1. 1 Maja, o której godzinie jest zbiórka?

2. Posiłki przez 3 dni, tzn. że nie jemy 1 czy 4 Maja?

3. Domki kempingowe; czyli będzie łóżeczko i nie trzeba brać śpiworów?

4. Ile osób będzie?

Link to post
Share on other sites

jarczer są 4 tematy o zlocie (tylko 4) i wszystko mozna znaleść jak ktoś chce. chyba ze ktoś jest na tyle leniwy ze nawet regulaminu nie przejży i prosi o numer konta bo "...znaleśc nie moze..."

 

1."przyjmowac bedziemy ludzi od samego ran 1 maja:) " mój poprzedni post, skoro jest mapa to znaczy ze na ośrodku ,

- a skoro pisze że z janowa odbierze ludzi bus na wezwanie telefoniczne to znaczy tyle co znaczy i nic więcej :wink: [akcja sie zazcnie kiedy pojawi sie minimum 10 soób z e strony zachód- takie jest załozenie scenariusza ze nie wszyscy naraz sie pojawią i dla tego na początku bendą misje dla kilku osób "rozpoznanie, desant "]

 

2. posiłki przez 3 dni tak bo w niedziele w godzinach max 14.00 bedzie juz rozjazd do domów, godzina nie obligatoryjna ale zdanie domków odnbedzie sie do godziny 14.00 (może 15.00) ci co biora pełne wyżywienie

dostają śniadanie w niedziele.

 

3. w regulaminie w dziale cenn jak wół pisze ze to cena bez pościeli i trzeba wziąśc śpiwór, jeśli ktoś chce za 10zł (okoł) moze dostać pościel od ośrodka (cena za cały pobyt) to tez była poruszana kwestia

 

4.lista osób tez jest zrobiona nie tylko ile bedzie ale jeszcze wypisane kto bedzie

 

 

PS

nie moja wina ze na kazdym topiku info zrobione zostały spamy, nie założe 10 topów info tylko dla tego ze ktoś nie potrafi "łowić" informacji. (sorki za ukąśliwośc ale co chwile sa pytania o sprawy już opisane)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...