Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VI Zlot Maniaków Odwołany, Strzelanie w Lublinie


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ehhh.... ludzie gdzie zescie byli ostatnie dwa miesiace?

Nagle jak grzyby po deszczu wyrasta(ja) post(y) "co?gdzie?jak?"... przeciez wszystko jest napisane, wystarczy tylko poszukac... zlot to nie miejsce dla leniuchow wiec jak to mawiaja "d*** w troki i szukac zolnierzu!". Kozi i PAT maja teraz cala organizacje na glowie wiec nie maja czasu na powtarzanie wszystkiego od nowa!

 

Pozdrawiam - Aver

Link to post
Share on other sites
Dla automobilistów. ( i specjalnie dla Ksiezniczki) Mapka z dojazdem do Strefy Walki.

http://strony.wp.pl/wp/wardogs/mapka.html

 

Może i u kogoś ten link gdzieś prowadzi. U mnie w próżnię. :-/ A mapka na Forum Koziego pokazuje tylko, że to jest gdzieś SW od miasteczka, nad jakąś kałużą. Ech "rozdzielczość". Spox jednak - trafimy na nosa. :-)

 

Do zobaczyska

 

Zboj

Link to post
Share on other sites
Wcale nie trzeba "na nosa" wystarczy zadzwonić do Koziego albo do mnie na komórę a wyślemy busa do samego Janowa i przywiezie na miejsce...

 

Mhm, a naszą czerwoną łódzką rykszę wsadzicie do bagażnika, albo weźmiecie na hol? ;-) wofff, wofff. Spox, ja tylko się wyraziłem o tym, że skoro jest mapka z nazwami ulic, to w ciut większej rozdzielczości można by sobie przeczytać na 100% nazwy ulic na Śi, eS i Ty... ;-) Spox, trudno nie trafić w jedyną kałużę na planie. Ot, tak sobie marudzę... Bo z przyjemnością byśmy się już turlali na miejsce powolutku. Jednak Bogusz szyje jeszcze jakieś niespodzianki :-) Ups... już milknę.

 

Zboj

Link to post
Share on other sites
nie wiem jak inni ja w miejscu mapki mam tylko duuze miejsce na obrazek i "milutkiego" czerwonego X'a w lewym gornym rogu tego pola...

 

Dokładnie i nie inaczej. Gigantyczna ramka na fotkę, ale bez fotki.

Ale co się dziwić:

img SRC="sdg.gif" height=1613 width=1655

Ustawiłeś w kodzie na sztywno rozmiar fotki, ale... zapomniałeś wrzucić do katalogu w/w gif'a. :-/ Gdyby nie sztywna rama bez obrazu, nie byłoby nic, poza "x". Zresztą nei wierzę, że u Ciebie sie wyświetla, a u mnie i Guna nie. ;-)=

 

Zboj

Link to post
Share on other sites
hm... ATT_zboj - Jesli masz to wylacz firewalla... mapka sie pojawia u mnie po calkowitym zabiciu FW... inaczej WP nie pozwala na dostep... :(

 

Masz rację... Ale dziwy. Człowiek się całe życie uczy. Ale to nie pierwszy rpzypadek, gdy mnie wp niesmaczy. Mogliby zacząć reagować na spamerów, a nie trojany podrzucać przy oglądaniu stron. :-/

Niemniej - mapka załadowała mi sie błyskiem bez firewalla, ale... nie jestem po niej mądrzejszy, niż byłem. Jakoś widzę mniej więcej obszar powiatu, ale nie miejsce zlotu. A może kiepsko patrzę. Nic - poszukamy DUO na żywca. Z grubsza azymut znamy. A że brak bliższych wskazówek teraz, to jutro podzwonimy najwyżej do Koziego, jak odeśpi pierwszą noc organizacyjną. :twisted:

 

;-)=

 

Zboj

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...