Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Special Purpose Rifle


Recommended Posts

Mam półautomatyczny Special Purpose Rifle od G&P z upgradem pod sprezyny 300PDI z lufą precyzyjna to daje jakies 500 fps (hipotetycznie bo nie mierzyłem).

Moje wrażenia są takie, że pomimo super ekstra zasięgu (w porównaniu ze stockami) zabawa nie jest taka fajna bo na takiej odległości strasznie spada precyzja. Czy taka zabawa wogole ma sens?

Link to post
Share on other sites

Czy ma sens... to zależy wyłącznie od Ciebie.

 

Dystans, przy którym otwierasz ogień zależy od Ciebie. Więc znając swój karabin możesz przewidzieć kiedy skupienie strzału jest wystarczające by osiągnąć obrany cel.

 

Taktyka, czyli m.in Twój dystans od przeciwnika i styl gry- bardziej lub mniej mobilny, również zależą od Ciebie.

 

Nie bardzo rozumiem, czy czyjekolwiek zdanie ma tutaj jakikolwiek sens.

Jeśli zdecydowanie chcesz większej precyzji, wmontuj dłuższą lufę precyzyjną, zakryj tłumikiem. Przy konfiguracji o której piszesz nie powinno być aż tak tragicznie :roll:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Taktyka i podpuszczenie na odpowiedni dystans to jedno, a precyzja gana to drugie.

 

Jeśli nie pomaga lufa prec. to może wymień kulki na jeszcze cięższe (zmniejszy się zasięg, zwiększy precyzja.)

 

W swoim VSR (póki co 400 fps.) używam kulek 0.28. Zasięg nie jest dużo większy niż stockowego elektryka za to precyzja na max. zasięgu jest o wiele większa.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
To chyba już nie jest możliwe - bo  musiałby zdublować :)

 

Jak najbardziej.

Wyjmujemy preclufę standartowej długości a na jej miejsce wkładamy dłuższą preclufę czyli taką, która ma więcej mm długości :twisted:

 

Pozatym Jezior zaznaczył również ważną kwestię- dobór odpowiedniej wagi i marki kulek.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

50 metrow mnie nie satysfakcjonuje :D Strzelam zawsze z takiego dystansu gdzie zwykłe karabiny nie mogą mnie dosięgnąc. Może to błąd ale ja dopiero zaczynam sie bawic w snajpera. :D

 

Hop Up silikon systemy a komora standardowa, wg. mnie się dobrze sprawuje.

Link to post
Share on other sites

Widocznie nie najlepiej się sprawuje skoro marudzisz, ze niecelny. A może spróbuj twardszej gumki HU?

Używasz gumki o twardości około 50 (w jakiejs tam skali...) a powinienes wiecej niz 75 (przynajmniej wg. Dentrinity ;) ):

info za Den dotyczące gumek KM:

Reinforced Hop-bucking 55

(Most durable hop-bucking in the market. Best for AEG upgraded to 330fps)

Reinforced Hop-bucking 65

(Most durable hop-bucking in the market. Best for AEG upgraded to 400fps)

Reinforced Hop-bucking 75

(Most durable hop-bucking in the market. Best for AEG upgraded to 450fps)

 

Guarderowski silicon ma 50, do mocnych upów 70. Po coś to robią, czyż nie?

Link to post
Share on other sites

he,he, kolega Turek chyba źle sformułował pytanie :)

w/g mnie w zimie snajpienie to fajna sprawa, dobrze przymaskować się można i ciężej się schować "potęcjalnym celom" :) (brak liści na drzewach itd) możesz otwożyć ogień z większej odległości :) pozatym strzelając z półautomatu nie powinieneś mieć kłopotu przy wietrze i śnieżycy, zawsze możesz szybko poprawić drugim strzałem, gorzej gdybyś miał karabin, który trzeba repetować recznie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...