Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo/Kłomino (3 edycja) 18 - 20.08.2006 informacje


Recommended Posts

Przy okazji załatwiania ostatnich formalności w Bornem pomyślałem, że zajadę do Kłomina i narobię Wam smaku... A sporo się zmieniło...

 

Sami zobaczcie:

 

dsc01618it6.th.jpg

 

dsc01620pl3.th.jpg

 

dsc01619xu0.th.jpg

 

dsc01621cl0.th.jpg

 

dsc01630hw5.th.jpg

 

Baza główna sił NATO:

 

dsc01636aj9.th.jpg

 

Ładna nieprawdaż?

 

A to... To nie wiem skąd się wzięło w moim aparacie :lol:

 

dsc01599ym6.th.jpg

 

 

Mam nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję o zakazie wstępu do większości budynków. Wyznaczymy kilka, które są zdatne do użytku. Pozostałymi jak widzicie zajęły się już Polskie Siły Specjalne, które tak właśnie trenowały :wink:

 

Krótko ujmując: W Kłominie panuje klimat jak ch..!

Jeśli ubiegłe edycje były dobre to ta Was urzeknie :wink:

 

Bardzo dużo poniszczonych budynków poza uliczkami prawdziwa dżungla - bardzo gęsto i bardzo zielono. Baza główna sił NATO oddalona od miasteczka o kilkaset metrów (ok 300) czyli udzieli nam się klimat bazy na stadionie (Mogadishu, Somalia)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... Za to Na gwał poszukujemy ochotników do wstąpienia w szeregi Koalicji Bliskowschodniej. Zatem wszystkie europejskie mundury oraz arafatki są mile widziane.

Na zlocie przeiwdujemy w sumie ciut mniej niż 200os...

 

mundur szwajcarski TASS57 (raczej nie wyglada zbyt schludnie... w porownaniu z marpatem czy woodlandem) + kominiarka... czy to spelnia w/w wymogi?? :D

pzdr

Link to post
Share on other sites

sprawa z nazwiskami na liście wygląda następująco: usiedliśmy kiedyś z QBS i zadecydowaliśmy, że nad nazwiskami łatwiej nam będzie zapanować, maile które dostawaliśmy podpisane są z reguły imieniem i nazwiskiem, to samo wpłaty za zlot

 

jeśli komuś nie odpowiada taki stan rzeczy bardzo proszę o maila na priv, w zasadzie nie ma z tym większego problemu, no chyba że teraz 200 osób zawali mnie mailami :P

 

co do samych nazwisk, to chyba nie ma się czego wstydzić, co?

(chyba, że mamy na liście jakichś Kaczyńskich, Lepperów czy Giertychów, ale nie zauważyłem)

Link to post
Share on other sites

Czy już jest zbyt późno , czy możemy jeszcze zgłosić grupę 8-9 osób, w pełnym wyposażeniu Flecktarn/ Duńskie ? Kilka osób od Nas brało udział w zeszłorocznym zlocie, więc chętnie zasililibyśmy swoim udziałem tegoroczny zlot.

Pozdrawiam.

Erik - SSA

Link to post
Share on other sites

Nic tak nie buduje klimatu jak magiczna tapeta, ktora po oderwaniu od sciany ukazuje na odwrocie rosyjska gazete z lat '80. Dla takiej gazety moge oskalpowac, oszelmowac i obrzezac kilku niewiernych. :)

 

FST oczywiscie z racji munduru i sklonnosci religijnych chce do Bliskowschodnich braci w wierze.

Link to post
Share on other sites

Ja jednak apeluje do arabusów (czyli do samego siebie też :F) aby ubrali się w stare prześcieradła lub conajmniej mieli coś białego/arafatke na łep ponieważ naprawde trudno odróżnić jaki ktoś ma mundur kiedy siedzi po uszy w krzaczorach...

 

Niech będzie z klimatem, niech arabusy idą na ilość :]

Link to post
Share on other sites

Majcher kurna przecież my Izraelcy i mamy Izraelskie mundurki :] No ale cóż jak mus to mus - uczyńmy pierwszy krok w kierunku zażegnania konfliktu arabsko-żydowskiego i wspierajmy arabusów 8)

 

Poświęce jakieś prześcieradło jak zajdzie potrzeba, jednak nie wiem czy w takich jasnych szmatkach nie będziemy zbyt widoczni na tle zieleni...

Link to post
Share on other sites

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

LISTA ZAMKNIĘTA

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

 

Proszę nie nadsyłać zgłoszeń. Limit miejsc został całkowicie wyczerpany. Kto nie zdążył - trudno. Lista wraz z przydziałami będzie dostępna na naszej stronie www.24meu.org w przeciągu 2 dni. Zamknęliśmy się w liczbie 220 osób. Jest to o jakieś 100 więcej niż planowaliśmy

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Do zobaczenia 18'go!

W razie problemów nr telefonów:

 

+48 602 725 651

+48 600 906 992

+48 604 484 863

 

 

Proszę nie dzwonić z pierdołami - tylko poważne sprawy!

Link to post
Share on other sites

W związku z zamknięciem listy bardzo proszę wszystkich zapisanych, którzy jeszcze nie dokonali przelewu o uregulowanie wpłaty. Zapisanie na listę powinno być jednoznaczne z waszą wpłatą za zlot. Czasu do zlotu co raz mniej, wkrótce wybieramy się na miejsce, skąd nie będziemy mieli z Wami kontaktu, a bardzo nie chcielibyśmy aby na miejscu wyszło na jaw, że nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków.

Link to post
Share on other sites

Przypominam, że podobnie jak w poprzednich edycjach - organizatorzy nie są w stanie zapewnić osobom niezmotoryzowanym transportu do Kłomina - proponuję dogadać się w piątek z pozostałymi maniakami. Jeśli nie będziecie mieli jak się zabrać - to proszę o wiadomość w piątek! Postaramy się pomóc. W sobotę już nic nie damy rady zrobić.

Link to post
Share on other sites

Jako organizatorzy prosimy jeszcze raz wszystkich uczestników o dokładne zapoznanie się ze scenariuszem. Dostępny jest on na stronie www.24meu.org w dziale scenariusze. Jest to bardzo istotny element powodzenia całej operacji, więc proszę dobrze i uważnie się z nim zapoznać.

Link to post
Share on other sites

Jak mam rozumeic schowaną/ ukryta broń?

Jak lufa będzie wystawac spod pazuchy to jeszcze jest ukryta czy nie ?

Bo rozumiem Hamburger nie może do mnie strzelić jak będę szedł ulicą swojego rodzimego szuszfolskiego miasta ? No chyba, że poślę granat lub kozę trotylem, w kierunku Hamburgera.

 

 

Co z kręcącymi się wszędzie mieszkańcami Gródka? Robią klimat na własne ryzyko ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy rzecz nie padła w wątku "Borne Sulinowo- dyskusja" ale to 11 ekranów czytania...

 

- jak wygląda kwestia pirotechniki? (konkretnie świece dymne)

- czy jako rebelianci lepiej zebysmy mieli mundury (zgodne z wytycznymi) czy ubrania cywilne+arafatki?

- czy arafatka wystarczy jako ozancznie druzyny (zeby nie msueic niczego bialego nosic)

 

Jesli jest o tym gdzieś mowa to bym prosił o linka. Ale jakoś sam nie znalazłem regulaminu...

Pozdrawiam,

Weq

Link to post
Share on other sites

Pirotechnika zakazana

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?p=355913#355913

 

Jako repelianci najlepiej byscie mieli klimatyczny 'wystroj' wiec stroje cywilne i arafatki jak najbardziej mile widziane.

Przyklad by Dzikki:

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?p=367879#367879

 

 

Polecam jednak sie przebic przez 12 stron dyskusji jako, ze organizatorzy sa juz na miejscu zlotu.

Link to post
Share on other sites

Jak dojechac na miejsce samochodem?

 

Tzn. już w okolicy Bornego gdzie dokładnie będzie znajdować się rejstracja lub miejsce na rozbicie namiotów?

 

Będę jechał z Warszawy.

 

Jaka jest agenda imprezy? TZN do której rejstracja, od której w sobotę zaczynamy, o której kończymy, czy będą walki nocne?

Link to post
Share on other sites
Czy wjazd na teren zlotu kosztuje? Jak tak' date=' to ile?[/quote']

 

Czy Ty czytałes ten wątek od początku?

1. Kosztuje 20 PLN

2. Jest tylko dla zaproszonych ekip

 

Jezeli jesteś w jednym z zaproszonych teamów to chyba nie powinieneś zadawać tu takich pytań, zwróć sie to swojego dowódcy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...