Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

McMillan M40A3 sportline od ASG


Recommended Posts

Czołem, ostatnio zacząłem chorować na karabin snajperski no i bum. Kupiłem używkę M40A3 przedstawioną w tytule wątku. Chciałbym ją co nieco podrasować wewnętrznie, by zwiększyć jej FPS. Przejrzałem większość for internetowych i nadal jakoś nie mogę tego sensownie ugryźć. Pomożecie ? :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Według mojej wiedzy jeśli chcesz coś sensowniej tu zrobić to pozostaje Ci jedynie sprzedać jak najszybciej tą replikę. Mogę się mylić ale z tego co wiem to nie trzyma ta replika żadnego standardu więc jest to mniej lub bardziej rzeźba. Jeśli już chcesz replikę m40 to polecam cm700.

Link to post
Share on other sites

Po 5 minutach szukania na yt byś znalazł, że możesz dopasować jakieś części VSR10. Nie ma sensu wydawać na to za dużo, chociażby z powodu tandetnej, plastikowej trzeszczącej kolby, ale coś tam można zmienić. Na pewno tłok, bo fabryczny ma plastikowy zaczep i spust. Prowadnica sprężyny też by się przydała.

Zobacz np ten filmik:

Tutaj gość zamontował piekielnie drogie części i dużo było rzeźby. Są też inne filmiki o tej replice. Z tego, co wiem, dużo można z nią zrobić, pozostaje pytanie o sens i opłacalność. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...