Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Które M4A1 jest najlepsze?


Recommended Posts

Ale jak widać właściciele SRCów niebardzo się kwapią do napisania czegokolwiek konkretnego o nich :/

 

Bo się wstydzą :D hehe

 

 

Motto rolnika wojownika:"Widły w dłoń i nanich!!!"

 

[ Dodano: 03 Lut 2006 01:04 ]

hmm mam oytanie co wy bierzecie pod uwage kupując karabin?

 

 

ORMO- Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najpierw wygląd, wykonanie, ogólne wrażenie (jak na strzelance pomacałem ICSowskie m4a1 kumpla to od razu zakochałem się w tej broni), potem osiągi (zawsze można zrobić tuning - wymiana sprężyny i/lub uszczelnienie jest tańsze niż np. wymiana body na ładniej wykonane). Gdzieś tam pomiędzy jest też dostępność części i niezawodność.

Link to post
Share on other sites

SRC do TMu do Wella ma się jak:

Mercedes do Audi do Poloneza

Co nie zmienia faktu że plastik jest plastik.

SRC jest dobre. Lepsze jak TM moim zdaniem (stary bo nowego nie wiedziałem). To powiem z czystym sumieniem.

Zaznaczam że SRC nie jest merolem wśród AEGów, to było tylko na cele porównania.

Stisunek cena/jakość jest rewelacyjny.

 

SRC tylko macałem i rozbierałem. Więc moje uwagi dotyczą wyłącznie wyglądu i zewnętrznej konstrukcji. Działania nie testowałem więc nie wiem.

 

Aha. Metal jest kiepsko malowany w SRC. Taki półmat chamski. Lepiej odrazu przelecieć matem w szpraju.

Link to post
Share on other sites
SRC do TMu do Wella ma się jak:

Mercedes do Audi do Poloneza

 

To pewnie dlatego mam Wella - nienawidze niemieckich samochodow ;-). A wierz mi ze wzmocniony Well kopie tylek niejednemu TM'owi. Choc zgodze sie , ze jesl iwszystko jest stockowe, to TM nie ma sobie rownych - aczkolwiek przyrownalbym go raczej do Hondy niz do Mieczyslawa ;-)...

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Proponuję reanimować temat gdyż stał się on ostatnimi czasy topowym.

 

Czy bylibyście po tych kilku latach w stanie doradzić która firma zrobiła największe postępy? Którą replikę najlepiej wybrać? ICS, CA, a może G&P?

 

Stoję przed bardzo trudnym dylematem, niemało pieniędzy do wydania dlatego wolę popytać...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...