Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Powerpack daje dużo - zwiększa znacznie strumień gazu. Doładowywać musisz po 6 strzałach :P

Ale jest jeden haczyk: DZIAŁA TYLKO W POŁĄCZENIU Z TUNINGIEM MAGAZYNKÓW.

Co do CO2 - szlag ci trafi uszczelki - nie polecam.

 

Dzięki za odpowiedzi. :)

O CO2 nie myślałem, bardziej o tych produktach G&G dostępnych chociażby w Spec-Shopie (i, jak widzę w sieci, nieaktualnym już custom upgrade packiem do magów, chyba KM).

 

Mam kolejne pytanie: ten power-pack G&G, do którego linka dałem wyżej to, w połowie, właśnie tuning magazynków. O tym myślałeś, Spajda?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Black - wyjaśniałem ci to na TS :)

 

Generalnie tuning TANAKI powinien być kompletny.

Są 3 zestawy:

1. Preclufa, lufa zewnętrzna, metalowa komora hopup

2. Elementy wzmocnienia zamka (bolec, sprężyna, prowadnica)

3. Tuning 2 magazynków (kowadełko, śrubowy dystanser, SPRĘŻYNA do zamka).

 

Wszystko w połączeniu razem daje niesamowite wyniki oraz spore możliwości regulacji.

 

Ceną za dużą moc jest oczywiście gazożerność - ale z tym radzę sobie z pomocą kolegów z pracy :)

Link to post
Share on other sites

W takim razie po powrocie z wakacji, a potem ze zlotu PSS, zabieram się za tuning, bo części już mam w domu. Niestety, do aics-a najdłuższa lufa to 580mm (mam KM), więc wyniki zapewne będą nieco gorsze niż na 650mm. Dzięki i do zobaczenia w celowniku (a może wcześniej na ekstrakcji :D ).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

witam. od niedawna jestem w posiadaniu tanaki m700 a.i.c.s. chciałbym poprawić trochę jej celność bo zasięg narazie jest ok.

Jaką preclufę polecacie?? znalazłem dwie: http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=477

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...8c0fab7cec4a40c

jeżeli macie inne propozycje, prosił bym o linki.

 

i jeszcze jedno pytanie. czy konieczna jest wymiana lufy zewnętrznej i komory hop up gdy wymienia się lufę wewnętrzną tak jak pisał kilka postów wcześniej Spajda??

Link to post
Share on other sites

Dlatego, że, jak napisałem wyżej, w stocku już jest precka, po drugie dlatego, że w takim układzie opłaca się założyć inną preckę, ale wyraźnie dłuższą. Najdłuższa precyzyjna lufa do aicsa dostepna na rynku to wspomniana wyżej lufa KM, która jest niewiele dłuższa od stockowej, tyle, że pokryta teflonem.

To, że jak napisałem wyżej, niektórzy negują sens zakładania innej precki niż stockowa w tym modelu tanaki, nie znaczy, że ja tak uważam, bo mam właśnie KMa :uśmiech:

Edited by Black
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam kolegów po fachu. Właśnie leci do mnie Tanaka A.I.C.S. z airsoftglobal.com i spodziewam się jej w przeciągu najblizszych 15 dni. Zamówiłem też lufę KM, nowe gumki i uszczelki i oba power packi G&G. i w duchu modlę się że to wszystko da mi jakiegoś godnego repetiera. Black, dobry człowiecze, czy masz włożone powerpacki i jeśli tak to czy w połączeniu z lufą KM, daje to wszystko karabinek snajperski - mówiąc w kotekscie airsoftu :) ?

Link to post
Share on other sites

Pany, mam wszystko zamontowane, oprócz upgradu magazynków :) A bez tego cały upgrade na nic...

Nie miałem za bardzo czasu, by się tym zająć... Poza tym, po upgradzie trzebaby przestrzelać tanakę z lunetą. A to znowu czas...

Mogę przymierzyć się do opisu w szablonie Maruzena APS type 96, bo "mam go w małym palcu" :D

 

Jak już tanakę przestrzelam to coś napiszę...

Link to post
Share on other sites

Jakość to będzie w przyszłym tygodniu gdyż będę montował w Tanace wszystko co możliwe więc sam przekonam się czy to wszystko ma sens :). A Black, czy znalazłeś już rozwiązanie co do tłumika w AICS?

Edited by upadly_skaut
Link to post
Share on other sites

Zobaczę jak już będę miał swoją czy da radę zmontować taką przejściówke i czy nie będzie to miało wpływu na lot kulki ale nie powinno. Czekam jak na szpilkach na paczkę z Hong Kongu. Black tylko powiedz mi tak obiektywnie. Celna ta Twoja Tanaka choć trochę? Bo zupełnie nie wiem czego się spodziewać a dużo powiedziane nie ma. Powtarzalność, powtarzalność. Mnie interesuje to czy jest sens w ASGowym snajperstwie z ww. repliką. Dla mnie to duzy skok bo z minimi CA przerzucam się na Tanakę ale chcę spróbować. Jakie jest Twoje zdanie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...