Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziwny dźwięk podczas strzelania.


Recommended Posts

Cześć, ostatnio w mojej replice (KWA M4 Defender LMT) pojawił się kolejny ciekawy problem :(, chciałem wymienić sprężynę na słabszą aby przerobić ją na CQB. Lecz po wymianie i pierwszych strzałach replika zaczęła wydawać dziwne dźwięki i stała się ogólnie ekstremalnie głośniejsza. Dźwięk, o który mi chodzi to taki jakby brzdęk sprężyny pod koniec cyklu strzału, co ciekawe dodatkowo od tego momentu nie ważne jaką sprężynę włożę ( sprawdzałem na M105, M120 i M150) replika ma praktycznie taką samą moc i kulki latają na ~15-20m. Sprawdzałem docisk silnika i aktualnie jest w najbardziej optymalnej pozycji, wszystko jest nasmarowane, tłok, głowica, cylinder i dysza są szczelne. Nie mam pojęcia co jest grane i mam już dość tego złomu.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak inni, ale ja nie słyszę jakiegoś dziwnego odgłosu.

Czyli wszystkie elementy masz na bank sprawne, test strzykawki tłoka, cylindra i dyszy zrobiłeś.

A może masz niewidocznie pęknięty szkielet gb i ujawnia się to podczas strzału, stąd mała energia i odgłosy ?

Jeżeli używałeś wcześniej M150 to byłoby możliwe z tym uszkodzeniem GB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...