Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warsztaty SpecOps


Recommended Posts

A mi tam się pomysł podoba i chętnie bym się przejechał (niestety brak money :( ), ot tak, chodźby, żeby się czegoś nauczyć, poznać fajnych ludzi, dobrze się bawić, zobaczyć jak to wygląda w innej perspektywie czy poznać pana Kangura :) - respect za specops. Jedyne czego brakuje, jak dla mnie, to bardziej szczegółowego planu tych warsztatów.

Link to post
Share on other sites

W celu uściślenia: Kangura nie będzie, bo siedzi w Australii. Chyba że sobie z zoo przyprowadzisz.. :wink: :lol: . albo jak sobie wydrukujuemy wielki afisz z jego zdjęciem :P

 

Druga sprawa: uściślenia nie będzie (sic!) bo podobno nie jest konieczne (sic! again). Osobiście mam inne podejście i jak może zauważyliście nie namawiam ani nie sygnuję imprezy swoim imieniem, ponieważ jedyne założenia co do planu imprezy jakie mam, są wyłącznie moimi przypuszczeniami i nie mogę wam zagwarantować czegokolwiek. Nawet nie ma sensu chyba aby podawać nazwisko gościa specjalnego, który na pewno jest osobą wielce zasłużoną, aczkolwiek również w wyniku "sił wyższych" może się nie pojawić. I wtedy co? I dupa "zła XiE powiedziała nam że będzie pan XX a jego nie ma! Na stos z nią" (hmm. stos... ja również jestem Joanna :lol: )

 

Cóż, przyzwyczajona jestem do tego, że zapraszając czy oferując komuś imprezę (impreza - za PWN 1.widowisko, koncert, zabawa, loteria fantowa, zawody sportowe itp. organizowane w celach rozrywkowych, propagandowych lub dochodowych 2. pot. przedsięwzięcie, zamysł; rzecz, czynność przedsięwzięta> - definiuję aby nie było czepiactwa do użytego słowa) tego typu jasno się zaznacza co jest w planach. Niekoniecznie dlatego, żeby kogoś zachęcił (do loterii np. fantowej), ale po to, aby było "czarno na białym" czego się można spodziewać i na co się można przygotować. Jak również po to, aby wszyscy uczestnicy posiadali jednakową dawkę wiedzy na ten temat.... ale nie moja "impreza", nie moja sprawa.

 

Jesto podana cena. Chcesz i Cię stać - jedziesz. Nie stać Cię - nie jedziesz. Przymusu nie ma.
Foka, ja nie mogę... jaki radykalizm...

 

[ Dodano: Pon Sty 23, 2006 2:23 pm ]

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

1) ZOSTAŁO 10 MIEJSC

2) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY W PRZYGOTOWANIU

Link to post
Share on other sites

UPDATE

 

 

za www.specops.com.pl:

 

10:00 04.03.2006

 

UWAGA NOWY TERMIN WARSZTATÓW MILITARNYCH SPECOPS!!!

 

(następna sobota)

 

Z POWODU NIESTABILNEJ SYTUACJI GEOPOLITYCZNEJ NASI INSTRUKTORZY NIE MOGĄ BYĆ OBECNI PODCZAS WCZEŚNIEJSZEGO TERMINU WARSZTATÓW. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA. JEST WOJNA.RESZTA DANYCH - BEZ ZMIAN

Link to post
Share on other sites
UPDATE

 

 

za www.specops.com.pl:

 

10:00 04.03.2006

 

UWAGA NOWY TERMIN WARSZTATÓW MILITARNYCH SPECOPS!!!

 

(następna sobota)

 

Z POWODU NIESTABILNEJ SYTUACJI GEOPOLITYCZNEJ NASI INSTRUKTORZY NIE MOGĄ BYĆ OBECNI PODCZAS WCZEŚNIEJSZEGO TERMINU WARSZTATÓW. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA. JEST WOJNA.RESZTA DANYCH - BEZ ZMIAN

 

woooooowwwwww :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
To jak już się te warszaty odbędą,
A czytałeś chociaż wątek? już się odbyły

 

to może ktoś napisze co było i czy było fajnie, a ktoś kto się zna napisze, czy to było rozsądne.
Komentaże są na forum Spec Ops, i jak na razie są same pozytywne.
Link to post
Share on other sites
Komentaże są na forum Spec Ops, i jak na razie są same pozytywne.
Heheheh.... to Foka akurat nie jest argument :P wiesz... może za negatywne dostaje się w dziub... :D

 

A innym, co marudzili mogę tylko powiedzieć "a co? nie mówiłam?" ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...