Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rainbow 6:Lockdown - demo


Recommended Posts

http://videogames.yahoo.com/

można pobrać choćby stąd...

 

Niestety..to już nie jest R6...wymogi czasów i tłumu grających dzieci, sprawiły zapewne, że R6 zamieniono w konsolową strzelaninę - dynamiczną nawalankę...

Brak planowania, narzucenie postaci do wykonania misji, wywalenie miłej lektorki od briefingów (co była od zawsze :)), kultową muzykę Billa Browna zremixowano w jakieś techno-hard rock, minimalna ilość klawiszy do użycia, żeby zginąć - trzeba naprawdę dostać wielokrotny postrzał...Gra sprowadza się do szybkiego biegania i wywalania setek pocisków do przeciwników - niezbyt rozgarniętych...

Cała finezja CQB i mozolnego zdobywania każdego pokoju z poprzednich częsci - tu po prostu nie istnieje...

Głosy postaci i ich kwestie też pozmieniano, nasze pajacyki biegają w jakieś podróbce ACU :)

 

Jedyne plusy jakie znalazłem, to fajne, animowane logo RSE i niezła grafika MP5 w widoku FPP...:) No i grafika jest bardzo płynna...

Link to post
Share on other sites

Bleh, pograłem, postestowałem, usunąłem twierdząc ze jest do dupy.

To już nie jest tradycyjny, dobry R6. W sumie dlaczego, to już Dariusz wyjaśnił :) A ja sie podpisuje całym sercem pod jego opinią.

 

Co do wymagań to nie wiem, nigdzie ich nie spotkałem. U mnie chodziło spoko :wink:

 

Pozdro, PieTrzaK

Link to post
Share on other sites

chodzi dobrze na 2Ghz, 1GB RAM i ATI 9600pro :)

na najwyższym poziomie trudności jest ciut lepiej, wystarcza tylko trzy strzały do przeciwnika w dresie, by go powalić :) nie ma celownika-kropki na środku :)

W sumie największa zabawa to strzelanie się przez szyby samochodów, za którymi ochoczo chowa się AI, ale to też się szybko nudzi :)

Link to post
Share on other sites

Demo to tylko demo - planowanie podobno ma być w pełnej wersji, ale niestety niektore rzeczy zmieniły tą grę w arcade bardziej przypominajace Counter-strike niż Rainbow Six, w którym liczył się plan i super zdolności, bo tutaj na najwyzszym poziomie jest mniej wiecej tak jak w Rogue Spear na rekrucie. Poważnie się zastanowie zanim kupię pełną wersję... Co do celownika - wystarczy dołożyć dodatek 'red dot' do karabinu i jest kropka (taka jak w g36k w RvS), natomiast boli brak recoila przy strzelaniu z przyłożenia, zamiast tego głupkowato trzesie całym karabine...

 

Szkoda ze to tylko przeniesienie z konsoli... Podział na etapy oraz savy niweczą całą wyjątkowość tej serii, w której przeciez kazdy krok mógłbyć krokiem ostatnim - a tutaj save&load. Nie fajnie, bardzo nie fajnie.... ;-/

Link to post
Share on other sites

ode czasu kiedy w jakies gazecie znalazlem demo pierej czesci R6 (kiedy to bylo :twisted: ) , zawsze sprawdzalem nowosci mam prawie wszystkie czesci, hmm ale lockdown to juz nie bardzo mnie interesuje :evil: moze by tak napisac maila do ubi soft ze ta gra to syf :?: :P moze sie nawroca na dobra strone R6

Link to post
Share on other sites

Trzeba zagrać, żeby wiedzieć w co nie grać :)

 

Zastanawia mnie bardzo fakt - pełna wersja ma 6GB danych, w grze nie ma żadnych cutscenek, nie ma intra, briefingi są żałosne...co zajmuje więc tyle miejsca??? Może jest ze 150 map i misji? Każdy poziom inny?

Myślałem, że inne misje będą jakieś ciekawsze, trailery w końcu były jako takie, a tu dupa...takie ulepszone CM:First to Fight....

Link to post
Share on other sites

Grafika znakomita... i na tym się kończy... pograłem w pełną wersję i mam wrażenie że wrócę do Raven Shielda, Lockdown stracił wszelki klimat, w przeciwników trzeba wyładować ok 4-6 pocisków żeby powalić (chyba że trafisz w głowę). Niestety, czekałem i się zawiodłem srogo.

Link to post
Share on other sites

Bo to nie Quake czy FEAR, to ma oddawać rzeczywistość i oddaje bardzo dobrze, włącz na maksymalne detale, z antyaliasem, anizotropowym filtrowaniem i wtedy powiedz. Niestety realizm rozgrywki jest na niskim poziomie, dlatego spodziewam się czegoś lepszego od Regimentu i jak zawsze od SWAT 4 Syndykat...

 

Błędy zawarte w demie Lockdowna, nie zmieniły się w full wersji, nadal brak planowania, brak customizowania postaci w MP (tylko broń)... właściwie łatwiej by było napisać co jest dobre, bo lista złego jest zbyt wielka.

Link to post
Share on other sites
...włącz na maksymalne detale, z antyaliasem, anizotropowym filtrowaniem i wtedy powiedz.

 

Myślisz, że nie mam włączonych ? Grafika wg mnie nie jest wiele lepsza od tej jaką mieliśmy okazję widzieć w Raven Shield, ale o dziwo, Lockdown, dużo płynniej chodzi niż jego poprzednia część. Oczywiście, dla mnie grafika w serii R6 jest drugorzędna, ale Lockdown ma tyle błędów, czy właściwie uproszczeń, że tylko wyjątkowa grafika mogła by sprawić, by gra była do przebolenia.

 

Osobiście, po obejrzeniu pierwszego trailera Lockdown miałem mocne przeczucie, że to już nie będzie ten sam R6. Niestety przeczucia się sprawdziły...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

nie grałem w poprzednie wersje ale lockdown mi sie spodobał, fajna grafa,

duży wybór dobrze odwzorowanej broni, wkurzająca jest tylko inteligencja

zakładników cały czas mi przeszkadzali. Ogulnie rzecz biorąc gierka fajna której można poświęcić trochę czasu :wink:

Link to post
Share on other sites

W porównaniu do poprzednich MOCNO TAKTYCZNYCH wersji ta jest mocno badziewna. TAKTYKI prawie zero... Poszli w styl klasycznego FPSa z kilkoma dodatkami... To się nie powinno nazywać Rainbow Six bo to daje ujmę całej serii tej fajnej gry :) Ogólnie nie kupie :] Demko mnie nie przekonało...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ta gra jest taka denna, że się mozna poprostu pociąć!!!

Dalej gram w stara wersję tego Rejnboła, z resztą dalej w nią gram,jakie te krzaki są płaskie mówie, a na lokdałna ale ta gra jest denna.Demko na przedostatnim albo przedprzedostatnimnumerze CDA.Zagrajcie sami a się przekonacie!!! :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...