Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Goose

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 1. http://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/ukraina-sie-wyprzedaje/ No to macie z drugiej strony ;)
 2. Niestety, to słaba kopia CoDa. Sam ubolewam.
 3. Może ma za zadanie pozycjonować WMASG w Bingu albo w wyszukiwarce Yahoo czy cos? Strasznie chwytliwe piertralalalolo. Pany, temat zgodny z (jak mniemam) założeniem już obecnie nie jest. Może trzymajmy sie komentarzy na obecną sytuacje, analizę obecnej wojny/konfliktu (to samo z prognozami), zamiast sypać anegdotkami historycznymi hm? Chociaż, jeżeli ktoś skończył etnologie czy inne takie to może śmiało zabłysnąć i guess. @ Cnr - bosz, chłopie co ty pleciesz, daj sobie na wstrzymanie. Życzę wam miłego wieczoru, czołgiem.
 4. Na osłoniętego wroga, na BMD-1/BMD-2 i na Spruty, które od przodu zapewniają ochronę przed 12.7, a PTRS to 14.5 jeśli dobrze pamiętam.
 5. Oprócz tego "incydentu" na Krymie należy dodać (po inne njusy, bardzo aktualnie chociaz nie wiem czy prawdziwe zapraszam na Telekanał Zwiezda...swoją drogą całą ruchawke wojsk rosyjskich z przedwczoraj sledzilem dzieki nim na bieżąco). (są jeszcze inne filmy z tego przerzutu do Sewastopola)+ https://www.youtube....h?v=jCgqtxg4O24 + http://tvzvezda.ru/news/ Należy również dodać pewną informację, otóż rosyjska flota bałtycka i północna również jest w morzu w jak to mówią w pełnej gotowości, także nasza "marynarka" z okrętem muzealnym na czele pewnie nieźle sie poci :icon_biggr
 6. Tratatata, pod A2/OA również jest konwersja.
 7. Jako że posiadam i używam. To prawda, jednak do obserwacji przy powiększeniu 1.5/2x działa wyśmienicie Dla chcącego nic trudnego. Guzik prawda, chałupniczo da się regulować siatę, jednakże w moim egz. (PGO-7w2) na Boyiowym AKS-74u (pierwsza seria) kuleczki prosto w sam środek (via optyka) leciały. Nie było to super wygodne, ale dla mnie wystarczająco skuteczne. Tu,za przeproszeniem, stolec prawda. PGO-7 NIE "nachodzi nad dekiel" - celowanie z mechanicznych nie jest utrudnione w jakikolwiek sposób, no może prócz dodatkowej wagi na "jaskółce" Potwierdzam, bez proble
 8. Tia, prawda. Magia debilnego AI produkcji BISu i ich "niedociągnięcia" 4ever. :D Porównuję właśnie ze starym dobrym OFP. Łezka w oku ;)
 9. Faktycznie gratka, brzmi słodko. Jednak zgaduję, że *ACHTUNG POZOR WARNING UWAGA SPOILER * następne repliki powstaną tylko gdy sprzedaż Ak74M będzie satysfakcjonująca. ;)
 10. Nie, podsycam ognień, bo mam ubaw po pachy :).
 11. AKS, mpiKS/KMS + reszta/ AIMS/ AMD-65 + odpowiednik AKGN/AKMS/AKS-74 + wariacje/pakistańskie samoróbki/Typ-56-1 i tak dalej, i tak dalej blablabla, przykładów jest mnóstwo. Szczerze, to chyba "najgłupszy argument" jaki do tej pory słyszałem (nie liczę tu oczywiście faktu, że kolby nie mają regulowanej długości...aż mi się odechciało pisać). Wariacji ze składaną kolbą jest ogromna ilość i moim zdaniem jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań
 12. Eh...marcinczajnik2, mówiłem Ci koleżko, żebyś się nie kłócił - masz efekt. W porównaniu do reszty forum, wiedzy nie masz żadnej, a mimo to ciśniesz bzdurami i to jest tragikomiczne że źródeł w dobie internetu jest ogromna ilość. Po toku myślenia i stylu, w jakim klecisz zdania zgaduje żeś uczeń więc czas na zdobycie faktycznej wiedzy miałeś mnóstwo. To samo mi przez myśl przeszło, całe szczęście, że czajniczek nie urodził się w epoce PRLu, bo mielibyśmy przykładowy relikt z epoki - twardogłowy beton "TOK W KSIUNSZCE PISAŁO I TO JE PRAWDA...LENIN RZYJE!" @Dread : nie "skopiował" tylko "
 13. O tak, a Suworow też przecież pisał "książki historyczne". Wykłócanie się odradzam.
 14. Komandorze, kończą się nam platynowe łopaty ze złotymi okuciami !
×
×
 • Create New...