Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Tommygun Party 2003 - nowy termin!


Recommended Posts

W zwiazku z wieloma kontrowersjami spowodowanymi bliskimi terminami Naszej Imprezy i Zlotu, a także w związku z tym iż USArmy odwołala terminy swoich czerwowcych ćwiczeń w Wędrzynie (powód chyba jasny) udało się nam zmienić termin Tommygun Party na czerwiec. Prawdopodobnie będzie to 21-22 czerwiec, prawdopodobnie, bo jeszcze nie mamy papierowego oficjalnego potwierdzenia, ale w związku z poprzednimi problemami podajemy datę już dzisiaj. Po otrzymaniu potwierdzenia podamy to niezwłocznie na stronie Tommygun i Forum.

Mam nadzieję, że tym razem nie wywoła to żadnych turbulencji, czego wszystkim życzę.....

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
udało się nam zmienić termin Tommygun Party na czerwiec. Prawdopodobnie będzie to 21-22 czerwiec,prawdopodobnie, bo jeszcze nie mamy papierowego oficjalnego potwierdzenia,

a to z doswiadczenia Wam powiem ze tez roznie bywa... trepy potrafia zeminic warunki nawet po podpisaniu umowy :( co przerabialismy w zeszlym roku :(

 

ale w związku z poprzednimi problemami podajemy datę już dzisiaj. Po otrzymaniu potwierdzenia podamy to niezwłocznie na stronie Tommygun i Forum.

super! :) jesli termin sie utrzyma pedem przybede :D

Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem to głupia decyzja (sory za tak dosadne słowo) - skończy się na tym, że część osób która cholernie napaliła się na wyjazd do Wędrzyna w kwietniowy weekend nigdzie nie pojedzie - ani do Wędrzyna ani do Janowca. Mi termin czerwcowy żaden nie odpowiada.

Powiedzcie mi tylko - na grzyba było to całe zamieszanie wcześniej - kłutnie, w końcu jakieś tam porozumienia i ogólna akceptacja obu stron. Po prostu o kant d***

Dziękuję

Link to post
Share on other sites

Czaras... Proszę, następnym razem trochę odczekaj i przemyśl sprawę dwa razy, zanim siądziesz do klawiatury i wysmażysz coś podobnego... :evil:

 

"Głupia decyzja"? Bo Tobie termin nie pasuje? A to pech...

 

Właściwie to prośba ogólna... nie tylko do Ciebie... Całe poprzednie "zamieszanie" wynikło z tego, że wiele osób szybciej pisało niż myślało...

 

Luz, spokój i dystans niech będa z Wami! :wink:

Link to post
Share on other sites

Właśnie przed momentem otrzymaliśmy potwierdzenie od wojska na wspomniany termin, więc myślę, że można to traktować jako pewne, choć powiem Navy, że mnie trochę wystraszyłeś, nie tak wyobrażam sobie umowy...

Ale cóż na dziś: 21-22 czerwca TOMMYGUN PARTY WĘDRZYN.

Mam nadzieję, że nic się nie zmieni, a na pewno nie z naszej winy.

 

Wracając do wypowiedzi. Czaras rozumiem Twoje rozgoryczenie, mnie też nie za bardzo podoba się ten termin, ale cóż, niestety nie każdego zadowilimy, choćbyśmy bardzo chcieli.

 

Rezul, cytat: "Trzeba wymusic na Tommygunie zmiane terminu na pozniejszy.

Tak nie mozna robic !!!" Wiesz, kto to pisał?.......

A poza tym to zaj.... odreagowanie po egzaminach!

 

Pozdrawiam i apeluję o :

-rozwagę

-zrozumienie

-przyjęcie wyrazów współczucia przez tych, komu termin nie odpowiada

-powstrzymanie nerwów (do dzis chodzą za mną epitety, na które się naraziłem)

-dobre nastawienie do życia przez cały czas bez względu na wszystko

Link to post
Share on other sites
Wracając do wypowiedzi. Czaras rozumiem Twoje rozgoryczenie, mnie też nie za bardzo podoba się ten termin, ale cóż, niestety nie każdego zadowilimy, choćbyśmy bardzo chcieli.

jak to powiedzial znajomy bankowiec ;)

"Bank to nie burdel, nie kazdy musi wyjsc zadowolony" :D

Link to post
Share on other sites

Kilka słówek (przemyślanych i wogóle) z mojej strony:

 

Poprzednio milczałam w sprawie organizowania zlotu tuż przed zlotem PAT-u, ale teraz się wypowiem. Drodzy organizatorzy, sami zobaczcie (obiektywnie i bez zbędnych emocji) jak to wygląda - wszyscy od początku roku napalali się na zlot w maju (1-4). Potem nagle towarzystwo podzieliło się na tych, którzy wierzyli, że nie w porządku jest olewać PAT, oraz tych, którzy nie oparli się smakowitemu kąskowi, jakim pomachaliście nam przed nosem. Nie ma tak wielu osób, które mogą sobie pozwolić na oba zloty.

W tej chwili natomiast sytuacja wygląda następująco: termin wysyłania zgłoszeń na zlot PAT-u minął z dniem 31 marca i nawet jeżeli jego organizatorzy zgodzą się przyjąć jeszcze jakieś zgłoszenia, to można sobie wyobrazić jak im utrudni pracę fakt otrzymania pieniędzy tak późno...

Do tego przesuwacie termin na czerwiec - wiadomo: czas egzaminów. Nie mówiąc o tym, że część osób już teraz poprzesuwała sobie inne zajęcia, zeby pojechać na wasz zlot.

Ja rozumiem...trepy, rzeczy niezależne od was..., ale i tak dla mnie to wszystko nie wygląda zbyt ładnie.

 

naprawdę: następnym razem przemyślcie i sprawdźcie, bo jedyne co do tej pory zrobiliście, to niezłe zamieszanie.

 

i jeszcze jedno - Rezul ma recję: egzaminy wcale się nie kończą przed 21 czerwca, więc dla niektórych to wcale nie będzie "zajeb.... odreagowanie po egzaminach"

 

tyle ode mnie - pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

LUDZIE przestańcie dowalać WROCŁAWOWI bo to w sumie za moją proźbą udało sie zmienić termin. Jak coś chcecie to nawtykajcie MI!!

 

PS

z powodu odwołania TOMMYGUN PARTY, termin nadesłania z głoszeń wydłużony został teoretycznie do końca tego tygodnia. te osoby które nadeślą zgłoszenia do czwartku w nocy bendą miały miejsca na bank zarezerwowane. Natomiast te osoby które doślą później nie moga liczyć na 100% rezerwacje jednak co tydzień bende dzwonił do ośrodka i zamawaił kolejne miejsca. Nie odemnie zależy czy szef ośrodka bedzie miał jeszcze wolne miejsca :(.

 

UWAGA

Musze jednak uprzedzić ze na dzień dziesiejszy w terminie od 22kwietnia do zlotu bende nie osiągalny wręcz bende prawdopodobnie poza ojczyzną więc nie bende mógł dokonać korekt w rezerwacji. Wracam bezpośrednio na Janów. (termin mojego wyjazdu może uledz zmianie.!!)

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Nie wiem czy się nie powtórzę ale powiem co myślę:

 

Społeczność ASG jest bardzo zróżnicowana pod względem wieku, wykonywanych zajęć czy stanu cywilnego i NIGDY nie dogodzi się wszystkim, fakt ze było dużo zamieszania z tymi "zlotami" ale powinniśmy wyciągnąć wnioski na przyszłość i z odpowiednim wyprzedzeniem informować o planach.

 

A kolejne krytyczne wypowiedzi pod adresem organizatorów nie maja sensu lepiej weźmy się za myślenie jak robić następne zloty aby historia się nie powtórzyła.

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites
Natomiast te osoby które doślą później nie moga liczyć na 100% rezerwacje jednak co tydzień bende dzwonił do ośrodka i zamawaił kolejne miejsca. Nie odemnie zależy czy szef ośrodka bedzie miał jeszcze wolne miejsca :(.

a w czym problem? brac spiwor i karimate, domki maja przeciez jakies podlogi :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...