Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wymiana sprężyn w sprężynach :-)


Recommended Posts

Sam mam usp więc to prawie to samo.. :)

Dlaczego chcesz wymieniąc spężynę na mocniejszą przeciez socom jak na sprężynkę ma baaardzo przyzwoity zasięg... a poza tym klamki marui są trochę plastikowe i wpakowanie tam mocniejszej spręż może się źle skończyć... :)

Link to post
Share on other sites

mam zamiar sobie kupic gaziaka za pare miechow ale narazie zastanawia mnie czy po wpakowaniu troche mocniejszej sprezyny....czy socom wytrzyma....?

faktycznie ladnie strzela, i koledzy byli "zszokowani" kiedy zobaczyli jak ta klamka strzela... ;]

ale mi chodzi o zwiekszenie osiagow tak o 10-15 (max. 20) metrow...

Link to post
Share on other sites
niestety niemoge ci pomoc...

ale moze mi ktos pomoze...

jestem posiadaczem  HK MK23 US SOCOM z HOP UP- em i chcialem zapytac czy ktos juz probowal wpakowac mocniejsza sprezyne? jezeli tak to jaka?

 

Moje pytanie : po co? Socom czy to z MARUI czy to z KJW ma co najmniej 330 FPS, a w tym drugim przyapdku jak zalozysz tlumik i dobrze wyregulujesz HU to i 420 bedzie mial. Ponawiam wiec : PO CO?

Link to post
Share on other sites
wszystko jest możliwe  tylko nie wiem gdzie taką sprezyne kupić i czy "flaki" tego gun wytrzymaja

Teoretycznie taka przeróbka jest możliwa tylko zostaje kwestia ile to pociągnie. Ogólnie repliki TM są bardzo wytrzymałe wieć myśle, że nie powinno być problemu ze wstawieniem nieco większej sprężyny. Nie wiem jak tam jest z tym Scorpion'em ale np MP5 TM wytrzymała bodajże sprężyne 170 PDI i wszystko było dobrze.

 

Jeżeli włożysz tylko trochę lepszą sprężynę to nic nie powinno się stać, ale może lepiej spróbuj podłożyć podkładki pod spręzynę...

Co do podkładek to nie polecam bo dają one tylko chwilową poprawe osiągów. Po pewnym czasie poprostu sprężyna ci się skurczy dlatego lepiej jest dać inną sprężyne.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Korzystając z tego, że pojawił się taki temat, chciałbym zadać pytanie:

wymianiał ktoś sprężynę w Sig Sauerze 90 UHC na mocnejszą? Jeśli tak, to na jaką i czy gun dobrze to zniósł.

 

 

Widziałem na machinegun sprężynę PDI SPR 150 za 69zł właśnie do snajperek i nie wiem czy będzie pasowała i czy nie rozwali guna.

 

Porszę o pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Sprężyny w broni spręzynowej w stocku są dość mocne , więc nie myślcie , że jesli wsadzicie spręzyne od aega to bedzie postrach , bo nie są duzo mocniejsze. Słyszałem o wsadzaniu 150 CA do MP5 TM i nic strasznego - sprzyne naciągało się łatwo , żadnych widocznych uszczerbków na zdrowiu , a osiągi wzrosły. Czego chcieć więcej ?

 

 

Pozdrawiam

Niki

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Korzystając z tego, że pojawił się taki temat, chciałbym zadać pytanie:

wymianiał ktoś sprężynę w Sig Sauerze 90 UHC na mocnejszą? Jeśli tak, to na jaką i czy gun dobrze to zniósł.

 

Widziałem na machinegun sprężynę PDI SPR 150 za 69zł właśnie do snajperek i nie wiem czy będzie pasowała i czy nie rozwali guna.

 

Porszę o pomoc

 

Trochę już późno ale może się jeszcze przyda :)

 

Gun z fabrycznymi wnętrznościami nie zniesie sprężyny mocniejszej niż ta co ma. Pierwsze co siada to prowadnica sprężyny ale to 5 minut roboty i dwa piwa dla tokarza :) Jak chcesz wsadzać bardzo mocną sprężynę to wypadałoby jeszcze tłok metalowy zrobić albo chociaż wzmocnienie na zaczep spustu bo na plastikowym tłoku nawet przy stockowej sprężynie się po jakimś czasie wyrabia.

 

Na forum były tematy gdzie ludzie opisywali jak wyciągali z tej giwery ponad 500 fps.

 

Ja póki co mam dołożone jakieś 5 cm mniej więcej takiej samej sprężyny z jakiegoś taniego shotguna ale tłok i prowadnice mam metalowe. Przymierzam do sprężyny 300% CA z asgshop.pl za 70 zł, chyba że znajdę coś tańszego...

Link to post
Share on other sites
A zmieniał może ktoś z was sprężyne w M15A4 CA?? Jeśli tak to z jakim skutkiem :?:

Ponawaim pytanie... I dodaje czy podkladki pod sprężyne starczą?

Odpowiedz jesli nie tu to chętnie na PW uslysze - bylbym bardzo wdzieczny

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...