Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]kulki do dobrej sprezyny


Recommended Posts

Ja ze swoiej strony polecam Q-Bullety też są dobrze wykonane, dobrze wyprofilowane, nie zacinaja sie i są także niedrogie. Do sprężyn są w sam raz i nie ma obawy, że się zatną przynajmnie ja ani nikt z kim sie strzelałem nie miał takiego problemu nawet w AEG'ach.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A o opcji szukaj nie słyszałeś??

 

Generalnie wszystkich kulek nie posiadających `skrzydełek` czyli kulek które kupuje sie na otpustach i airsoftguns.. Np. Gold Fire Exel TM. gold Fire używam do gaziaka i jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Nowy na forum tym forum tak. Ale nie jest to pierwsze moje forum na którym mam konto ani pierwsze tutaj, poprzednie skasowano bo nie miałem dlugo neta.

 

[ Dodano: Wtorek 31 Styczeń 2006 15:09 ]

Nowy na forum tym forum tak. Ale nie jest to pierwsze moje forum na którym mam konto ani pierwsze tutaj, poprzednie skasowano bo nie miałem długo neta. Trochę już siedzę na różnego rodzaju forach i nie lubię przypadków kiedy kawałek wyżej ma cały artykuł o kulkach (zresztą wyraźnie oznaczony) a tu nowy temat daje.

Link to post
Share on other sites

A nie mogłbyś tak zwyczajnie nic nie napisać? Skoro nie chcesz pomóc to poprostu się nie odzywaj. Na tym forum setki użytkowników to nieoficjalni moderatorzy, którzy ciągle wypisują w topikach takie posty... To już jest nudne conajmniej... :?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...