Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR-10. Mocniejsza sprężyna


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Homik. Jakby ktoś to jeszcze na zrozumiały język przetłumaczył to by było super. :)

Ja przetłumaczyłem translatorem wyszło Kali jeść Kali pić, ale można zrozumieć. Jak chcesz to mogę ci na e-mail'a wysłać.

 

Czy ktoś wie jakiego karabinu wyborowego jest replika vsr10?

Mi osobiście wydaje się że to:Remington M40 & M40A1.

Co wy na to?

 

Sprzęt odebrałem dziś i jest świetny właśnie biorę się za pozbycie się ciężarka.

Link to post
Share on other sites

Tekst przetłumaczony translatorem :

 

Ponieważ możesz widzieć, że 11 karabinów USR jest na składzie i gotowy, by zaokrętowywać się! Teraz tutaj spóźnia się moją pełną recenzję pistoletu od HFC.

 

Jako możesz widzieć, że ten pistolet jest identyczny w każdym jęz aspekt czasownika do marui VSR -10. główna różnica jest faktem, że towar nie ma końca matte wersji marui. Na szczęście to łatwo jest naprawione z dezodorant w sprayu matte czarnej farby. Teraz wspomnę, że towar jest łatwy, by przenosić się od reszty pistolet (2 śrub kompletu).

 

Mieliśmy jakiś kłopot z osadzaniem magazynów w pistolecie najpierw. Wtedy zrozumieliśmy tego dawać temu drobny smak z twoją dłonią osadzą magazyn zawsze.

 

Pierwszy rzecz I zauważyłem kiedy I zastrzeliłem pistolet było, że to było głośniejsze niż standardowa wersja marui i, że to miało drobne kopnięcie do tego. Wtedy I zrozumiałem, że oni umodelowali tłok po marui prawdziwej wersji szoku. Szczególny pistolet, z którym I dostałem się tylko zastrzelony 260fps .20 grama BBs z pudełkiem. Jak rozczarowujący I myślałem, więc wzięliśmy cylinder towaru i rygiel od marui 10 VSR i zatkaliśmy to do pistoletu. Zostałem spodobał się, by zobaczyć, że to pasowało doskonale, w ten sposób potwierdzając pogłoski, że części były 100 procentem zamiennym. Teraz dziwna rzecz jest ta z cylindrem towaru marui zainstalowanym, to teraz zastrzeliło 325fps. Z tym samym cylindrem w pistolecie marui to tylko zastrzeliłoby 290fps. Przypisuję to do pasował komponentów beczki, prawdopodobnie napięty nosił beczkę niż wersja marui.

 

Następny, który I skierowałem moją uwagę 11 cylindrowi USR. Chciałem widzieć, jeśli były jakieś uszczypnięcia I mógłbym zrobić do tego, by dostać to strzelić lepszy niż 260fps. Pierwszy rzecz, którą I musiałem zrobić było ćwiczyć się z szpilką zatrzymania cylindra więc I mogłem odśrubować głowę cylindra od cylindra. ( Atlanta Airsoft nie poleca tej procedury, zaawansowanych użytkowników tylko!) Once I miałem zgromadzenie cylindra otwarte, I usunąłem zgromadzenie tłoku. Środek tłoku został okryty w ołowianej wadze. To jest co utworzone prawdziwy skutek szoku. Zdecydowałem się, że to musiało pójść i

po prostu usunąłem rygle, które trzymały to do tłoku. Kiedy I byłem tam I też położyłem więcej smaru silikonu na pierścionku O tłoku, by zapewnić dobrą pieczęć. Wtedy ponownie pieczętowaliśmy cylinder. To teraz chronographed między 370 i 378 fps. To było też więcej spokojniejsze. Miej na uwadze jedyną rzecz, którą zrobiliśmy był usunąć wagę i zastosować więcej tłuszczu silikonu do cylindra. ( Użyliśmy klasycznego tłuszczu marki armii w przypadku, który zastanawiałeś się)

 

Ogólnie biorąc , zostaliśmy wywarty wrażenie z pistoletem. Dla ceny, to jest doskonały pistolet. Były kilka małych zagadnień, ale my byliśmy w stanie się, by dostawać oni ułożeni. To nie jest pistolet dla kogoś, kto chce ostateczny występ z pudełkiem, dla tych ludzi zasugerujemy Tactical 9 albo UTG M324S. To jest pistolet dla kogoś, kto coś co jest kompatybilne z 10 VSR chce i nie ma nic przeciwko dostawania jego rąk mały brudny.

Link to post
Share on other sites

TRZEBA NAJPIERW PRZETŁUMACZYĆ Z POLSKIEGO NA NASZ!!!

 

Naważniejszą częścią tej operacji to CYTUJĘ (Pierwszy rzecz, którą I musiałem zrobić było ćwiczyć się z szpilką zatrzymania cylindra więc I mogłem odśrubować głowę cylindra od cylindra). Chodzi w nim o to żeby delikatnie zebrać kołek blokujący głowicę cylindra. Należy uważać aby nie wwiercić się za głęboko ja zrobiłem to na grubość ścianki cylindra. Głowica jest odkręcana w lewą stronę. Z tłoka należy odkręcić dewie blachy i to wszycho. Powodzenia. Blachy są półokrągłe

 

 

Tak na marginesie Niezłe bebechy ma ta giwerka. Ja jestem w szoku. Co prawda nie widziałem produktu TM ale HFC podoba mi się bardzo!!!!

 

[ Dodano: 04 Lut 2006 17:46 ]

Miedza powiedz jak daleko teraz strzela?

Link to post
Share on other sites

witam

a ja mam takie pytanko - co musze wymienić w mojej VSRce(pro sniper od TM) żeby uciągnęła sprężynke 130SP(ta od laylaxa) bez uszczerbku na zdrowiu ??? starczy metalowa prowadnica sprężyny , czy trzeba coś więcej ??? odrazu mówie żę jestem nieobeznany w temacie , i jeżeli coś napisałem żle to prosze mnie po prostu poprawić:)

pozdrawiam i czekam na odp . :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...