Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska p-gaz MP-5


Recommended Posts

Witam.

Na początku zaznacze, że przeczytałem pare tematów dotyczących masek p-gaz. i nie znalazlem satysfakcjonujacej odpowiedzi.

 

Wiem, że mp-3 i mp-4 nie bardzo nadają się do ASG bo szybki pękają już po pierwszym strzale.

A jak jest z MP-5 ? ( Jeśli dobrze mi się wydaje to Foka używał ją. )

Szybki są wytrzymałe ? Czy lepiej sobie darować.

I .. da się w tym oddychać? np. bez pochłaniaczy.

Link to post
Share on other sites

W MP5 nie ma szybek, tylko jedna szybka a w zasadzie wizjer. Jeszcze chyba nikt nie testował (na sobie) wytrzymałoście tego plastiku użytego na szybke w MP5.

Bez pochłaniacza da się oddychać :) jednak przez otwór na pochłaniacz można nieźle zebrać po zębach (w sprzyjających okolicznościach natury :)

Link to post
Share on other sites

A maske wlasnie chce zeby też ząbki szlachetne ochraniała ;p

Ale to da rade zastapic jakas siateczka ... czy cyms.

 

Wiem wiem .. jedna wielka szybka. Calkiem ciekawie by to wygladalo. :)

 

Czekam na wypowiedź Foki. :)

 

Jesli się nie nada ... to moze jest jakas "dobra" maska za 50-60 zl ?

 

Jak nie to kupie maske neoprenowa i gogle ;p o!

Link to post
Share on other sites

A po kiego grzyba ci maska p.gaz???? Maska MP5 ma po bokach zawory wydechowe, które co prawda przykryte są plastikowymi zaślepkami, ale ten plastik "rozleci się" jak zobaczy nawet stokowego guna. Pod nim jest tylko kawałek cienkiej gumy i twarz.

 

Jeśli chcesz się zapocić to kup sobie maskę do paintballa, jeśli troche mniej zapocić to same gogle.

Jeśli chcesz iść na całość to załóż OP1 i "słonika" na maskę załóż jakieś gogle i polataj w tym przez 15 min. Później niech ktoś zrobi Ci sztuczne oddychanie itd.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...