Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ciekawe pomysły na zawieszenie taktyczne do P90


Recommended Posts

Chciałem się Was zapytać, czy w swoich P90 stosujecie "normalne" zawieszenie taktyczne (pasek zaczepiony tylko z przodu i z tyłu), czy też może niektórzy korzystają z bardziej oryginalnych sposobów na zawieszenie broni przy sobie? Zainteresowało mnie TO - zawieszenie broni pod pachą. Czy ktoś tego próbował i czy jest to wygodne?

Link to post
Share on other sites

Kawałek taśmy, kilka "dupereli" z pasmanterii i samemy zrobisz sobie zawieszenie. :D Jak przyjdę z pracy to trzasnę parę fotek i zobaczysz jak ja sobie "zawiesiłem" P90 za 15 zeta. :D

 

Opcja druga - oglądać serial Gwiezdne Wrota - tam też mieli ciekawy patent na P90 - ale do sezonu 8, bo potem durnie przeszli na G36 :D

Link to post
Share on other sites

Ja wlasnie chce niedlugo zrobic taki patent jak mieli w stargate, tzn P90 przypiete krotkim paskiem samym tylem do przedniej czesci kamizelki taktycznej.

Wyglada to dosyc porecznie, i zwazywszy, ze karabin sam w sobie nie jest zbyt ciezki, jak bedzie sobie zwisal swobodnie nie powinien sprawiac zbyt wiele problemow :D

Link to post
Share on other sites

Próbowałem czegoś podobnego (do paska i do kamizelki) i jestem przeciwnikiem swobodnego zwisu (?). Podczas biegu i pokonywania przeszkód terenowych majta się trochę toto, co nie jest zbyt wygodne. Dlatego też ja zamocuję go sobie sztywno w 2 miejscach.

Link to post
Share on other sites

Osobiście p90 nie mam, ale gdybym miał to nosiłbym na zawieszeniu 1-puntowym, np. takim jak w pierwszym poście. Aby nie majtał się podczas biegu, dookoła pasa przypiąłbym sobie jakiś dodatkowy pasek, do którego w razie potrzeby można byłoby przymocować przód broni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...