Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jakie baterie będą do niego pasowac?Bo wiem ze on ma wiekszy wtyk niz w ak 47 cyma

W takim razie bedą pasowac do niego wszystkie baterie z wtykiem "LARGE" bo w Ak wiem ze jest ten mały wtyk (small chyba) no i zalezy czy bierzesz wersje ze stała kolba czy ze składana (wielkosć baterii)

Link to post
Share on other sites

Jeśli ze stałą to na wtyk "LARGE" czyli duzy i bateria też jest "duza"( bo w stałych kolbach jest duza (JG) pasowala by od AK-47 ale jakbys przełożył wtyki...

 

Słyszalem że repliki JG maja "problemy" z Hop-Upem tzn. że ta czesc nie jest w nich najmociejsza stroną... Co trzeba zrbic aby nie mieć z tym problemów itp. czy wystarczy tylko wymienić gumke na silikonową czy odrazu całego Hopka?? jesli tak to gdzie można to kupic... I jaka gumka by mogła pasowac :-F jesli mozna prosić to link jakiś niech ktos wrzuci...

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś fotki flaków tej MP5 ? Bo zastanawiam się co miałbym w nim koniecznie zmienić żeby pociągnął bezawaryjnie długi czas.

 

Łożyska,

Głowica Tłoka i Cylindra,

Tłok,

Cylinder,

Sprężyna,

Kable,

Płytka selektora ?

 

Jakieś rady ?

 

 

P.S Pytam tych co mieli rozbebeszony GB w tej maszynce i wiedzą co jest lipą a co nie a nie teoretyków.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak więc to "cos" ma spręzyne M120 czy jak??

Bo jeśli tak to nie wróże zbyt długiej zywotności tym Mp5 z JG...

Swoja droga planuje jej zakup ale te 370FPS troche mnie zraziły ze po pewnym czasie to nie wytrzyma :-F

Nie mogłem edytować poprzedniego postu wiec ponawaima pytanie:

 

Jak owe Mp5 śmigają po 2-3 miesiącach czy sa z nimi jakieś problemy itp.

Szczególnie chodzi mi o wersje sd5 chociaz środek to i tak to samo :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moge ci powiedzieć tyle:

Ja swojego Ak-47 cymy mam przez ponad rok i nie mam zadnych problemów (wymieniłem tylko lufe na precke i hopa)...

A co do JG nic Ci nie powiem bo nie widziałem nigdy Mp5 JG na oczy... za 2-3 dni bede coś wiedział na jej temat bo kumpel zamówił...

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Hmm jezeli chodzi o zasieg to mp5 wypada troche lepiej niz ak-47 wiadomo mp-piatka ma 370 fpsow ale nie wiele wiekszy te zasieg. Jezeli chodzi o gb ciezko mi okreslic nie rozbieralem gb ale wywalilem juz ok 9500 kulek i nic sie nie dzieje wiec mysle ze nie powinno sie sypnac. Body hmm zrobione bardzo przyzwoicie i bardzo podobnie do Ca ( juz z 5osob mylilo moja piatke z piatka ca) body jest plastik ale naprawde dobze zrobione. Osiagi; piatka trafialem w znak drogowy z 50m gdzie ok 0,5metra na 0,5m mial znak.

Porownywalem na sotanim zlocie akurat kalacha z piatka i mowie troche lepiej wypada mp5. A co lepiej wybrac hmm ciezki wybur . To zalezy jaki masz mudur i jaka grupe zamierzasz odtwarzac. Mysle ze moge polecic z czystym sumieniem obydwa guny:)

Link to post
Share on other sites
Guest kakol555

Hmm jezeli chodzi o zasieg to mp5 wypada troche lepiej niz ak-47 wiadomo mp-piatka ma 370 fpsow ale nie wiele wiekszy te zasieg. Jezeli chodzi o gb ciezko mi okreslic nie rozbieralem gb ale wywalilem juz ok 9500 kulek i nic sie nie dzieje wiec mysle ze nie powinno sie sypnac. Body hmm zrobione bardzo przyzwoicie i bardzo podobnie do Ca ( juz z 5osob mylilo moja piatke z piatka ca) body jest plastik ale naprawde dobze zrobione. Osiagi; piatka trafialem w znak drogowy z 50m gdzie ok 0,5metra na 0,5m mial znak.

Porownywalem na sotanim zlocie akurat kalacha z piatka i mowie troche lepiej wypada mp5. A co lepiej wybrac hmm ciezki wybur . To zalezy jaki masz mudur i jaka grupe zamierzasz odtwarzac. Mysle ze moge polecic z czystym sumieniem obydwa guny:)

 

Mundur mam BW (Bundeswehr) i w moim teamie sa juz 3-4 AK i żadnego MP5.

Ludzie pomóżcie jestem już w kompletnej niewiedzy !!!

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

 

Posiadam mp5sd6 JG I generacji.Jej skuteczny zasięg to może z 21 metrów, i bateria mi bardzo mało trzyma niestety nie wiem dlaczego .Jeśli wiecie co mam zrobić żeby moja replika miała większy zasięg i czemu bateria mi tak mało trzyma ,to piszcie na GG

7808100.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Zaciekawiła mnie MP5 od JG w wersji z tłumikiem wbudowanym i wysuwaną kolbą - MP5 SD6. Kiedyś planowałem kupić MP5 J Cymy, ale wtedy brak funduszy. Teraz gdy mam odpowiednią sumę(około 400 zł) postanowiłem sobie sprawić jakiegoś AEGa(pierwszego). Podobają mi sie MP5ki bo są dość uniwersalne do budynków, a równie dobrze mogą sprawować się w terenie leśnym. Ma tutaj pochlebne opinie, mnie aczkolwiek interesują te po czasie(pewnie wiele osób pisało to na początku jeszcze przed strzelankami bądź z małym przebiegiem). Chodzi mi o informacje jak się sprawuje replika po wystrzeleniu już jakiejś tam większej sumy kulek. Wiadomo po chinolu wiele spodziewać się nie można, ale mam na myśli to, żeby po 2 miesiącach GB się nie sypał. 370 fpsów to dość dużo jak na walkę w pomieszczeniach, a nie chce zniszczyć Gearboxa więc włożę tam jakąś sprężynę 320-330 fpsów. I teraz takie pytanie, jak się sprawuje replika po jakimś tam czasie od kupna, czy ogólnie jest ktoś zadowolony i czy to dobra cena(obecnie 399 zł) w stosunku do jakości?

 

Prosiłbym o odpowiedź i pozdrawiam ;-) Serwer

Edited by Serwer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...