Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M46P FAMAS [SPR] :DoubleEagle:


Recommended Posts

witajcie

 

od niedawna posiadam w mojej kolekcji wymienionego w tyt. FAMASA. jak na DE dobrze wykonany (jak widać shit z allegro podnosi ostatnio poziom) ale nie o tym ten temat. chciałem się dowiedziec czy ktoś przerabiał to cudo!? wiem na 100% że 3ba uszczelnić połączenie HU z lufą ale czy na tym się kończy? co proponujecie? co sami zmajsterkowaliście?

 

pozdrawiam i za wszystkie posty dziękuje z góry!

Link to post
Share on other sites
Hey.

Jeśli już rozbebeszasz to cudo, mógłbyś zrobić kilka fotek  jak to to wygląda w środku. Zastanawiam się czy będzie można przeszczepić bebechy jakiegoś AEG'a do tego Famas'a

 

Tej wersji przekładania bym Ci nie radził robić. Wsadzisz metal gerbox muszisz przerobić lufe komorek hop up i tak nie wiadomo czy będzie pasować.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
witajcie

 

uszczelnić połączenie HU z lufą  

 

Co?Ten Famas ma HU z prawdziwego zdzarzenia czy uszczelke?Czy to ja coś źle zrozumiałem...

A co do tematu i aluminiowych bebechów to uwierz mi to nie jest tak,że idziesz do sklepu i masz za grosze...Nie jest tak pięknie.Najpierw szukasz ślusarza,który by się tego podjął,a później możesz kombinować ze sprężynami,podkładkami itd.Zresztą z tego co wiedziałem to ten Famas ma całkiem wporzatku moc.Po co chcesz go tuningować?Ja bym zrobił tylko tuning wizualny-zmazanie made in china,duble eagle i inne wspaniałe tedemarki:),przyciemnić go i dociążyc.Nic poza tym...

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Wsadziłem lufe metalową 50cm...obadamy...

 

[ Dodano: 29 Mar 2006 09:31 ]

Aha ten Famas ma BAXa...Ile mm ma mieć podkladka??Famas ma jakieś 0,7J i stosunkowo słabą celność-wymieniłem lufę na weższą (nie wiem czy to dobrze, ale jak się wsadzi kulkę to sama nie wyleci, trzeba lekko dmuchnąć, naoliwiłem ją i jest troszkę lepiej, ale kulka i tak się zatrzymuje, jednak gdy wszystko złożyłem nie ma problemu z zatykaniem się czy coś w tym rodzaju...poprostu jest chyba idealna, wystarczy lekko dmuchnąc i wylatuje) i dłuższą (50cm, jak już wcześniej pisałem)...teraz interesuje mnie zwiększenie prędkości początkowej...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Czy gdzieś jest szczegółowy poradnik jak stuningować wyżej wymienionego Famasa? Bo na forum znalazłem tylko nieskładne opisy modyfikacji wykonanych przez innych użytkowników a nimi kierować się raczej nieda można tylko przeczytać jakie modyfikacje wykonano, ale jak dokładnie to nie wiadomo.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...