Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Israel Eagle [UHC] / Desert Eagle 44AE [CG]


Recommended Posts

Czy przypadkiem nie ma dwóch rodzajów Israel Eagla (hopup na 0,12 i 0,2)?

Z tego co wiem to jest tylko wersja z HU na kulki 0,12 no chyba, że teraz robią na 0,20 ale nic o tym nie słyszałem.

 

Bo kupiłem IE i kulki po 10 metrach zaczynają bardzo opadać, a strzelam 0,2 (GF). Czy to może jakaś usterka?

Jak lataja tylko na 10m to faktycznie coś nie tak chyba jest. Może juz troche gumka HU się zużyła i nie podkręca dobrze. Ja u siebie dałem gumke taką na kulki 0,20 i kulki spokojnie lataja na ponad 20m. Najlepiej jak bys go rozebrał i zobaczył może taż już spręzyna byc troche zużyta.

 

Pozdrawiam.

Edited by Szakal
Link to post
Share on other sites

Ten gnat miał przebieg 300-400 kulek (wg. sprzedającego) i był kupiony 09.11.02r. Ale faktycznie, na pudełku jest oznaczone "Hopup specialized 0,12g BULLETS" więc to jednak wersja z hopkiem na 0,12. Zobaczę jak kupię 0,12 (TMa) i sprawdzę jaki będzie zasięg (wg. sprzedającego powinien wynosić 25-30 metrów). Teraz zasięg jest taki, że na 10-12 metrach zaczyna opadać (jakieś 20-30 cm pod tym gdzie celowałem) kulka.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Gdzie można dokupić gumkę na 0,2 do niego?

Edited by militarius5
Link to post
Share on other sites
Ten gnat miał przebieg 300-400 kulek (wg. sprzedającego) i był kupiony 09.11.02r.

Jak na taki okres użytkowania to bardzo mało wystrzelone nawet jak do tarczy. Myślę, że może jednak wystrzelił więcej i się już gumka przetarła ale nie wiem napewno. Może też coś w środku. Trzeba by posprawdzać uszczelki na tłoku, może troche przesmarować.

 

Teraz zasięg jest taki, że na 10-12 metrach zaczyna opadać (jakieś 20-30 cm pod tym gdzie celowałem) kulka.

Ale na jakich kulkach 0.20 czy 0.12 ?? Jeśli 0.20 to z tego co pamiętam to u mnie też zasięg tyle wynosił przy tych kulkach ale wtedy gumka była juz zużyta troche bo na początku ładnie latały.

 

P.S. Gdzie można dokupić gumkę na 0,2 do niego?

Nie wiem czy do tego można kupić wogule gumkę HU ja juz gdzies pisałem, że wstawiłem gumkę od Beretty M92F z UHC bo miałem okazje. Tam właśnie jest HU fabryczny na kulki 0.20. Gumka ta jest identyczna jak w IE. Spytaj się na tajgunie tam mają cześci do replik UHC może i gumki mają.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
A Ty kiedy kupiłeś IE? i na jakie kulki miałeś hopka fabrycznie?

Ja swojego kupiłem w 2004 i mam go do tej pory ale w ostatnim casie z niego nie strzelam już. Teraz tylko używam go aby postrzelać do tarcy bo mam inne repliki. Jak już pisałem fabrycznie HU jest na kulki 0.12 i nie spotkałem się z innym do tej pory. Były/są tylko na 0.12 ale teraz cos sie może zmieniło.

 

Bo dla mnie to jest dziwne jeżeli wystrzelił 400 kulek od 2002r. i teraz sprzedał :/

Jak juz też napisałem to dziwne ze tylko tyle wystrzelił ale może i tak było nie zaprzeczam. Tyle co on wystrzelił to u mnie przez pierwsze 2 miesiące wystrzeliłem i sie wtedy jeszcze nie strzelałem.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
A jaki masz zasięg na 0,2 i 0,12?

 

Na 0.12 to nie wiem po ok 15 m leca juz do góry ;-)

0.20 nie mam w tej chwili, żeby sprawdzić ale z tego co pamiętam to było ok 30 m może nie całe.

Teraz mam tylko 0.25 to na nich jest troche podan 20m ale kulka leci juz bardzo wolno.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Moja replika zachowuje się identycznie jak Szakala - na o,12 rwie do góry, na o,20 jest ok (jakieś 25 m finezyjnego lotu). Obstawiam, że poprzedni właściciel coś schrzanił... Strzel pistoletem odwróconym do góry nogami, żeby zobaczyć, czy to wina hop-upa (jeśli kulka niemalże od razu uderzy w ziemię, to hop-siup jest ok).

Link to post
Share on other sites
Przy odwróconym pistolecie na 0,12 po kilku metrach lecą w dół jak w mordę strzelił.

Po ilu tak mniej więcej metrów lecą w dół ?? tyle samo jak przy normalnym strzelaniu ?? Jak tak to coś nie tak z HU.

 

Może po prostu jeszcze się nie wytarł hopup, jeżeli przebieg jest 300 kulek?

Jeżeli faktycznie przebieg to 300 BB to może HU nie dotary jest do końca.

 

Napisz za jakis czas jak będzie bo teraz to trudno stwierdzić czy to widna zalanego HU czy wytartego już. Może poprzedni właściciel czyścił go przed wysłaniem i niechcący zalał HU bo innego wyjścia nie widze. No chyba, że ten przebieg to ściema i gumka HU jest do wymiany.

 

Pozdrawiam.

Edited by Szakal
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...