Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dziwne, u mnie ta plastikowa pipka wysunęła się bez wstrętów, mimo, że body zostało sklejone przy wylocie lufy... :lol:

Odpowiednio duży młotek doskonale załatwia każdy problem. Z repliką, karpiem czy teściową - nieistotne.

Link to post
Share on other sites

Otóż to! Westie, zwróć uwagę, jak Jasnolecki się zamknął w sobie. Dalej ma tylko jeden post :lol: .

 

Dziwne, u mnie ta plastikowa pipka wysunęła się bez wstrętów, mimo, że body zostało sklejone przy wylocie lufy...  

Taa. Ja swojego pierwszego guna - M4 aeg - rozebrałem pierwszego dnia bez problemu... ...a ten jasnolecki rączki zdjęć nie może...

 

Korzystając z sytuacji. Westie, ciekaw jestem, w jakim stanie jest u Ciebie pierwsza zębatka po silniku (masz mp5 na razie). Może ogólnie, które się najszybciej zużywają?. Ciekawi mnie żywotność plastikowych gaerboxów.

Link to post
Share on other sites

Dobra, jak dobra. Zapytaj sprzedawcy, jaką lufa ma średnicę wewnętrzną. Na 99% pochodzi z rozbiórki taniego aeg'a. W moim M4 BOYI miałem rekord. O 6 cm za krótka i średnica wew 6.45 :F Pomierz objętość tłoka, i porównaj, czy 27 cm to nie za dużo...

Liczenie objętości tłoka.

*Sprawdzasz średnicę tłoka - np. 2cm

*Dzielisz na 2 (promień) wychodzi 1cm - promień

*Promień * 3.14 (pi) =pole przednieć ścianki (nie umiem tego nazwać)

*Np: 1*3.14=3.14cm2

*To co wyliczyłeś ponmóż * długośc tłoka (np 4cm)

*Mp: 3.24*4=12.56cm3

*Podziel to na średnicę lufy (Zazwyczaj 6.05) i masz długość lufy w decymetrach

*Np: 12.56/6.05=2.08 co po przemnożeniu przez 10 da 20 cm i 8mm

Trzeba też wziąć opd uwagę straty powietrza.

Link to post
Share on other sites

Tyyy a lufa w tym jest metalowa? Może być tak, że stanowi całość z komorą. Przedewszystkim to jest aeg czy spring?

 

ale jeszcze jedno (prosze o odpowiedz). Gumke (hop-siup) się nakłada prosto na lufe?

 

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli... Bynajmniej ma być z góry.

 

[ Dodano: Sob 04 Mar, 2006 ]

Jeżeli to elektryk, to lufa 16 cm i nie inaczej. W tanich aeg'ach stosują podobny gearbox o objętości tloka odpowiedającej 16 cm lufy. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pisz. W problemach z tanimi aeg'ami mam spore doświadczenie... :wink:

Link to post
Share on other sites

To jest sprężynowy karabinek. Lufa jest plastikowa i się jej nie da wyjąć. Jak by była przyklejona :/. Co robić?

 

Jeżeli chodzi o hop-siupa to chodzi mi o to jak się ma gumke to się ją nakłada gdzie? (ja myśle że na lufę)

 

 

Chciałbym zakupić tą lufe tylko nie wiem czy bedzie pasowała http://www.allegro.pl/item89460369_tani_i_...fa_od_6_zl.html

 

Jakich kulek używać w tej lufie? Czy te mogą być http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat.../products_id/47 ?[/url]

 

 

Czy ta gumka będzie pasowała do mojego G36 http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...8f3ce8a14f1b544 ???

Link to post
Share on other sites

Pierwsza lufa jest do odbytu! Miałem. Jak chcesz lufę, to kontakt na gg. Nie ma rady. Daj zdjęcie komory. Jest zintegrowana razem z lufą czyli stanowi jedną całość. Trzeba odciąć. Zabierz się za to kiedy będziesz miał lufę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobra robota jak na malowanie pędzlem :wink:.

Zaszpachluj jeszcze te paskudne napisy "warning" i głupie "dwa orły" :lol:, pomaluj i będzie miód z orzeszkami :)

Jabym jeszcze pomalował na zielono górną szynę i jakieś detale.

Nawet jakby Ci nie wyszło, to zawsze samodzielne malowanie będzie lepsze, niż fabryczny plastik...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...