Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sorry ale szukałem takiego tematu ale nie znalazłem. Otóż mój mp5k już troche sie wysłużył i chciałbym kupić sobie jakąs broń boczną w razie awarii mp5k. Myslałem nad rugerem mk1 w wersji metalowej. Szukałem takiego i zauważyłem że na machinegun jest wersja Ruger MK1 "Chrome". czy jest to wersja z metalowym HU i bebechami czy to tylko zwykła mk1??

Link to post
Share on other sites
GZ nie znasz takiego koloru jak stalowy . a kolor odprusnie o muj kolega takiego ma

nie, bo nie ma takiego :lol:

kolor odprusnie :roll: , dobre

z autopsji rugerów wiem że to czarne są malowane, a po co malować chromowanego rugera na kolor chromu :roll:

Link to post
Share on other sites

ehhhhh... jest taki odcień jak stalowy... A jak masz zły dzień i czepiasz się kogoś, bo napisał "odprusnie" to weź kija i idź zmasakruj kubeł na śmieci... co mają do cholery literówki do tematu?! A tym bardziej sprzeczanie się o kolor "stalowy"... To się nazywa "robić z igły widły"... :?

Link to post
Share on other sites
z jakiego materiału jest wykonane body od czarnego Rugera?

nie jestem metalurgiem, ale stawiam na jakiś stop aluminium

łatwo go zarysować, potem świeci srebrny (nie metalowy [kolor srebrny istnieje]) kolor

a może pisząc body miałeś na myśli tworzywo, podstawe całej konstrukcji rugera

chyba że chodziło ci o kolbe w wr. długiej

Link to post
Share on other sites

Mechanizm to metal, stop aluminiumm, faktycznie, ale body to poprostu kawał plastiku i nic z metalem nie ma wspólnego (może za wyjątkiem tego metalowego "dynksa" z tyłu rękojeści). Sadząc po cenie Ruger "chrome" jest poprostu zwykłym Rygerem walniętym farbą na srebrno.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę nic mówić ale body od rugera czarnego jest wykonane z czarnego abs-u... a części wew. na pewno nie są wykonane ze stopu aluminium bo by się szybko starły... bardziej stawiam na stop jakiegoś metalu. Czy gdyby był młoteczek ze stopu aluminium to by długo wytrzymał uderzając w stalowy zawór w magazynku? ludzie, ludzie.... ech. Co do chromu to musi być w jakiś sposób pomalowany na srebrny kolor, wątpię czy by się małym, żółtym, chińskim rączkom chciało robić nowe body w srebrnym kolorze ;)

Link to post
Share on other sites
Sadząc po cenie Ruger "chrome" jest poprostu zwykłym Rygerem walniętym farbą na srebrno.

i to uwielbiam

`sadze' date=' wydaje mi sie, może`

ja miałem srebrnego rugera w rekach

wiem co trzymałem, widziałem i z czego strzelałem

stop alu jest srebrny (powtarzam, nie ma koloru metalowego do k... nedzy, jest kolor srebrny, a nawet jest kolor chromu), zarysujesz go, ale nie ujrzysz innego koloru pod spodem

kawał plastiku jest jednolitego koloru, nie wygląda na malowany bo nie ma odprysków z farby (nie znam echnologii malowania, ale wiem że jest ich sporo)

 

twierdzenie że coś odpryska, dowody proszę

ymałem był używany, ale właściciel nie wbijał nim chyba gwoździ, nie wiem, moze po wbijaniu gwoździ lub rzucie na odległość w beton / asfalt farba schodzi  8) )

 

 

części wew. na pewno nie są wykonane ze stopu aluminium bo by się szybko starły... bardziej stawiam na stop jakiegoś metalu. Czy gdyby był młoteczek ze stopu aluminium to by długo wytrzymał uderzając w stalowy zawór w magazynku? ludzie' date=' ludzie.... ech[/quote']

młoteczek szybko sie zużywa, nie wiem co to, nawet nie trudze sie zgadywać, tzw. lufa zewnętrzna i to 2 to na pewno stop alu, reszta, po co sie trudzić w zgadywaniu

 

Co do chromu to musi być w jakiś sposób pomalowany na srebrny kolor' date=' wątpię czy by się małym, żółtym, chińskim rączkom chciało robić od nowe body w srebrnym kolorze ;)[/quote']

po co nowe, przed chwila dowiedziałem sie o jakimś tasmowym sposobie chemicznego-coś tam malowania abs`u i plastików (np. kolby w róznych kolorach)

 

 

 

i to by było na tyle, bo dyskusja zrobi sie jałowa

Link to post
Share on other sites

Możliwe że mamy 2 różne wersje... ja mam wczesną wersję w większości z pomalowanymi w środku elementami metalowymi na kolor czarny. Ty możliwe, że masz wszystkie elementy metalowe niepomalowane i mają lekko srebrny kolor. CZy różnią się materiałem to nie wiem.... metalurgiem nie jestem a nowszego rugera (bebechy) widziałem tylko przez chwilę...

Link to post
Share on other sites
Możliwe że mamy 2 różne wersje...

:lol: gubisz sie chłopie

temat o wr. chrome, rozmawiamy o chrome, tylko kernest zadał pytanie o `zwykłej` czarnej :wink:

 

aha, nie pamietam dokładnie każdej śrubki, ale bebchy też mialem na czorno pomalowane, nie wiem jak chrome ma w środku

Link to post
Share on other sites

Do ku*wy nędzy, no... Zaraz będziemy roztrząsać się nad "pas nośny do Ingrama na machinegunie ma 0,5 cm za dużo", " wmasg jest za zielona".

 

Czy to NAPRAWDĘ takie ważne, czy jest to kurwa kolor srebry, czy jest to metalowy?

 

Po co?!?

 

 

A wiecie jak niektórzy kochają takie tematy? :evil:

Link to post
Share on other sites
Nie gubię tylko mówię że są jeszcze 2 wersje czarnych krótkich rugerów :P

Ale nie będę o tym pisał bo to nie ten temat.

faktycznie, robimy big ot

ale na temat 2 wr. rugerów czarnych nic nie wiem

ja miałem długiego, przełom 2004 / 2005

srebrnego macałem we wrześniu 2005

co w międzyczasie to nie wiem

 

A wiecie jak niektórzy kochają takie tematy? :evil:

ja sie do tej pory dziwie że jeszcze mod / admini nie wpadli i nie zamkneli, a jak nie chcą zamknąć to chociaż czerwonymi pisownie autora (tytuł tematu także)

i po co te nerwy

nie widzisz ze roztrząsamy ogromnie wazny temat bez którego żaden ruger nie moze w spokoju funkcjonować :wink:

Link to post
Share on other sites

Napiszę tylko tyle że widziałem wersję chyba najmłodszą, która miała młoteczek i resztę bebechów, które w starym są pomalowane na czarno w tym nie były malowane ;) goły stop metalu (rugera mam od kiedy się pojawiły z pierwszą partią w sklepach w Warszawie)

Link to post
Share on other sites

To w końcu ma ten metalowy HU czy nie ma?? Jesli by porównać cene na capri czyli 120zł a na machinegun 199zł to wydaje sie że powinien mieć metal HU. A narazie nie mam kasy na wydawanie na lepszą broń boczną za powiedzmy 400-500zł[w sumie to głupota]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...