Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Jestem z Oświęcimia, należe do teamu, w którym wszyscy są niepełnoletni. Miejscem naszych działań jest opuszczony budynek. Interesuje mnie co by było jak by tam wparowała policja....co mogli by nam zrobić?? budynek ma oznaczone: teren budowy i teren prywatny. Nie jesteśmy jedynymi fanami tego budynku, są tam również graficiarze :D którzy jak dzisiaj zobaczyli nas 12 z gunami i w kominiarkach to omało nie uciekli :lol: :lol: :lol: . Jeszcze co do policji to czy mogą nam zarekwirować guny?? :?:

Link to post
Share on other sites

Policja wtargnie tam zapewne tylko po telefonie jakiegos moherowego bereta w poblizu.Jeżeli budynek nie jest przy ulicy,domach mieszkalnych i innych ludzkich skupiskach to nie radze tam się bawić,bo na 100% ktoś sie przychrzani do was.Jeżeli juz by policjia wtargnęła zadała by pare prostych pytań:co tu robicie,co to jest co trzymacie w reku,ewentualnie jeżeli jest gdzieś tabliczka wstep wzbroniony bo coś tam to może,ale nie jestm pewnie faktycznie spytać was o pozwolenie na zabawe właśnie w tym budynku.Ale jesteście jeszcze młodzi i skończy sie na reprymedzie.Replik wam nie zabiorą bo to są REPLIKI a nie prawdziwa broń.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
Jeżeli budynek nie jest przy ulicy,domach mieszkalnych i innych ludzkich skupiskach to nie radze tam się bawić,bo na 100% ktoś sie przychrzani do was

 

A ja myśle żę właśnie w takim przypadku można spokojniej się bawić niż gdyby ten sam budynek BYŁ przy ulicy,domach mieszkalnych i innych ludzkich skupiskach. :mrgreen: :mrgreen:

 

Spoko tak się przyczepiłem pewnie to zwykłe przejęzycznie było :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Super, dylentantyzm chlebem powszednim forum. I nie adresuję tego do autora wątku, bo tu przydałoby się inne określenie, choć też na "d".

 

Po pierwsze, teren jest prywatny i oznaczony jako budowa - twierdzi autor. Dlatego nie ma prawa tam być nikogo, kto nie znajduje się tamże za zgodą i wiedzą właściciela i/lub dysponenta. (Tak w telegraficznym skrócie.)

 

Po drugie, funkcjonariusz - jeśli będzie chciał być upierdliwym - może zatrzymac repliki do ekspertyzy.

 

Po trzecie, w wypadku obecności osób nieletnich moga dojść różne inne "ciekawostki" uzależnione od stanu faktycznego i humoru funkcjonariuszy.

 

Po czwarte zakładam, że może nikt nikomu nie ostrzeli łba.

 

Po piąte szczeniaki powinny siedzieć w domu i uczyć się, zamiast szlajać się po cudzych posesjach "z gunami i w kominiarkach"

 

Rzekłem

 

PS Moderator!!!

Link to post
Share on other sites

Kuba może nie dokońca niech się strzelają byle we własnym towarzystwie coby w razie co nikt "dorosły" nie miał przez nich problemów.

A co do tego konkretnego przypadku to problem mógłby mieć własnie właściciel terenu jeżeli komuś coś się stanie.

 

Myślę tez że lepiej że młodzi sobie strzelają nawet w takich warunkach niż mieliby zasilać szeregi blockersów czy innego tałatajstwa szlajającego się po naszych miastach. Zawsze to jakies hobby a to nie jest nic nieodpowiedniego. Grunt jak zauważyłem wyzej by nie narobili problemów dorosłym.

 

Pozdrawiam

 

ps.

Założę się o piwo na "Kazimierzu" że Ty w wieku 14 lat na 100% nie siedziąłeś w domu i nie uczyłes się przykładnie nie mając "dziwnych" pomysłów w głowie :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Thor - oczywiście będac osobą małoletnią robiło się różne rzeczy. Ale mam autentyczne wrażenie, że współczesna młódź przebija to po stokroć. I chyba nie jest to li tylko powszechnosć internetu.

 

Chodzi tu także o pewien poziom forum. Tematy pokrewne temu były setki razy omawiane. A i internetu nie potrzeba w tym wypadku. Trochę mi to popsem ciągnie.

 

Znam wielu rozsądnych młodych ludzi na poziomie, o którym wielu dorosłych mogłoby marzyć. Niestety - gdzie nie spluniesz tam nastoletni król życia. :wink:

 

Aha - nie moge powstrzymac się przed zamieszczeniem zdjęcia autora wątku. Uprzedzę, nie my sobie takich zdjęć nie robiliśmy... ;)

 

mini_1142110479.jpg

 

Pozdrawiam

KZ

 

PS W wieku 14 lat to ja akurat uczyłem się całkiem dobrze. :mrgreen: Pomysły też miałem, choć może nie dostające do aktualnego poziomu. Gorzej (?) z szansą na ich realizację. :lol:

Link to post
Share on other sites
Thor - oczywiście będac osobą małoletnią robiło się różne rzeczy. Ale mam autentyczne wrażenie, że współczesna młódź przebija to po stokroć. I chyba nie jest to li tylko powszechnosć internetu.
To nie wrażenie. To fakt.
Link to post
Share on other sites

To się nazywa w akclereracja dojrzewania. Tylko czy tu chodzi o dojrzewanie? Moze raczej - akleleracja naśladownictwa - no i ineternet odgrywa tu niepoślednią rolę. Szybszy obieg pomysłów - nie tylko tych mądrych.

 

Z drugiej strony - "w strzelanego" to się zawsze bawiły dzieci właśnie (inna sprawa, że nie miotały niczego w swoim kierunku). Tylko teraz my -"staruchy" - dorabiamy ideologię do naszych infantylnych zachowań. :)

Link to post
Share on other sites

TO że jestem nie pełnoletni to nie znaczy że mam 14 lat....mam 17 8)

Thor_ ma racje...co mam iśc i pić z kolegami pod blokiem??? a co do fotki mi się podoba :D .......założe się że robiliście sobie takie fotki na początku....a co do nauki, uczę się dobrze i ASG nie przeszkadza mi w realizowaniu obowiązków szkolnych...... :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Witam! Po pierwsze Macic po co to opisujesz? Przeciez tu i tak wszyscy starsi od nas sa hmmm nie pozytywnie do nas nastawieni... bo jak ktos nie pelno letni to gorszy?? :/ nie rozumiem w ogule tego rozumowania.. a poza tym Macic i ja juz jestemy w takim wieku ze mozemy brac udzial nawet w ogulnopolskich zlotach ASG... takze nie rozumiem w ogule wypowiedzi co poniektórych osób...a co do tego budynku (pospolicie u nas w Oświęcimiu zwanego Systemem)... nie mowilem ci Maciek ze jak mateusza tata byl na tym komisariacie i ta policjantka mu mowila a tym zebysmy zlozyli to podanie do nich... jego tata powiedzial o systemie..(oni wiedza co to jest i do kogo to nalezy) pani policjantka nie zabronila nam lecz tylko powiedziala zebysmy tam na siebie uwazali bo to jest opuszczony budynek :P .. mysle ze ta sprawa bedzie miala za niedlugo dobry final (czyt. happy end :P) .. ta policjantka wspominala tez o darmowej strzelnicy dla nas, o cwiczeniach oraz o pokazach airsoftowych...a co z tego wyniknie zobaczy sie... na razie musze napisac to pisemko...

Pozdrawiam Daniel (Black Shadow Team Oświęcim) :twisted: :F

 

[ Dodano: Niedziela 12 Marzec 2006, 16:04.54 ]

*co do zlotow ogulnopolskich to oczywiscie za zgoda rodziców :D

:mrgreen: :F

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...