Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strona gtupy WERWOLF


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Hm, widzę ,że moja grupa jest tu wywoływana. Więc nie będę się ustosunkowywał do tego co kogo brzydzi, a co nie, bo mnie to wali. Jak kogoś brzydzi nazwa Politbiuro to niech się porzyga, albo na nią nie patrzy. Nazwa Werwolf nic mi nie mówiła do dziś, a żadnych uczuć nadal we mnie nie budzi.

 

Parę słów o stronie - stronka miła, ładnie napisana (waliduje się! brawo za elegancję HTML, bo mi się nie chciało ;) ), ale mam parę drobnych uwag:

 

1. Pracuję w rozdzielczości 1280x1024. Stronka mi zajmuje lewe pół ekranu. Może chociaż ją wycentrować?

 

2. Menu - komórki tabeli menu są podkreślone, ale... no właśnie, link znajduje się tylko na tekście w menu (chodzi mi o to, że jeśli najedziemy np. obok napisu "Forum" to komórka tabelki jest podświetlona, ale kliknięcie nic nie da). Można to poprawić.

 

3. Banner - ładna fotka, ale jest niezbalansowana - na lewej stronie jest snajper i logo, na prawej siano i lufa. Rzucić jakiś efekcik (np. przeplotu) i byłoby miło.

 

Uwagi można wykorzystać, albo spuścić w klopie ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wątek wyczyszczony.

 

Proszę wszystkich o nie poruszanie więcej aspektu ideowego nazwy wymienionej grupy. Rozumiem niesmak jaki może budzić u niektórych osób ale jak dla mnie, gdyby mi ktoś nie wskazał, że kiedyś, gdzieśtam była "zła" organizacja o takiej nazwie w życiu bym w tą stronę nie skierował swoich skojarzeń.

 

Rozumiem i jestem zgodny co do nazw tego typu jak Świetlisty Szlak czy SS, które jednoznacznie się kojarzą lub mogą kojarzyć. Nie wilkołak po niemiecku, o którym w życiu nie słyszałem :] Zlitujcie się.

 

Dla przykładu szukałem czegoś o komunistycznej albo nazistowskiej organizacji z krukiem w nazwie ale po polsku nie znalazłem. Bo tak, nie w głowie mi było sprawdzanie czy ktoś już w przeszłości, broń Boże nie użył tego ptaka do niecnych planów. Może komuś się uda znaleźć? :D ;) Najlepiej po niemiecku bo biegamy we flectarnach :D

 

Czasem przesadzacie i momentami Wasze skojarzenia zakrawają moim zdaniem historyczny swoisty fetysz ;) Odrobinę luzu panowie.

 

Co do zaś uwag na temat strony to mam jedną. Kolor tła niebardzo pasuje do koloru czcionki. Męczy to oczy i nieładnie wygląda. Pozatym jak już wybraliście nazwę nawiązującą do wilkołaka to aż prosi się o nawiązanie do niego, czy to kolorystyką czy wilkołakowatymi motywami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...