Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frostu

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja z powodzeniem używam programu Quantum GIS do ściągania map z geoportalu i tworzenia prostych mapek na treningi i strzelanki. Też jest w miarę prosty w obsłudze do podstawowych rzeczy. Kurs QGIS 1.5 Fajną funkcją jest tworzenie wyskalowanych gotowych do druku mapek wraz z siatką, legendą i czego tylko tam chcemy (lekcja 11 kursu). Przykład prostej mapy stworzonej przeze mnie: KLIK Tutaj akurat jako podkład była ortofotomapa (z geoportalu), resztę dorysowałem ja.
 2. Skąd ci klienci wiedzieli, że to zabawka? A jeżeli byłaby prawdziwa, a złodziej bardziej ogarnięty? ... Głupota moim zdaniem.
 3. Zapowiada się znowu niezła impreza :) DGA Werewolf z pewnością znowu licznie się stawi! Co to jest "kamizelka trafień"? Jakie wozy wojskowe są przewidywane?
 4. Nie ma w planach producenta na ten rok. (info MadOnion)
 5. Ta pierwsza batka nawet ujdzie, jeżeli chodzi o wydajność, ale niestety zdarzają się lipne, psujące się egzemplarze. Ta druga bateria nie wejdzie do kolby. Akurat w ostatnią niedzielę próbowałem. Polecam tą baterię: KLIK Osobiście ją używam i miałem do czynienia jeszcze z dwoma tymi bateriami, wszystkie są OK. Szybkostrzelność na M120 mogłaby być lepsza, ale to moje osobiste odczucie. Planuję w 10,8 V zainwestować, by reakcja na spust była szybsza.
 6. Pasują. Wersja universal ma dokładnie takie same magi jak wersja full-metal, więc magi ICS, CA, PJ czy inne będą pasować.
 7. Frostu

  MP5A4 ICS

  Jest identyczna z wersją metalową, prócz tego, że ma body z tworzywa. Tyle. Więc resztę informacji znajdziesz w temacie o full metal replice.
 8. Nie ma sensu, jak do M120 wystarczy wymienić 3 części, chociaż może kilka z tych części Systemy jest lepsze niż bebechy w M4 ICS. Ale np. dysza, popychacz i antyrewelsal w ogóle nie podejdą do tej eMki.
 9. Polecam jednak wymienić prowadnicę i tłok przy upgrade. Jak PRESTON wspomniał prowadnica może pęknąć, a mi przy M120 poszedł tłok po około 4k kulek. Poza tym MO tak zaleca. Na 9,6 V 2000 mAh mam nawet dobry ROF, koło 1500 kulek wytrzymuje (w sumie to teraz w zimie ze 600-700 :/), drugi aku 8,4 V 1400 mAh koło 500 ;) (z kiepskim ROFem, ale jednak).
 10. 1.Wystarczy wymienić tłok, sprężynę i prowadnicę. No i aku przynajmniej 9,6 V. Mi śmiga na M120, nawet do sprężyny M130-M140 też nie trzeba specjalnie niczego więcej wymieniać. 2. Moim zdaniem tak ;) I pewnie wiele osób to potwierdzi.
 11. Na strzelance koledze 2 ogniwa baterii Intellect wybuchły w kolbie. Replika w tym momencie nie strzelała. Bezpiecznik cały. Dziwna sprawa z tymi bateriami.
 12. Upgrade. Update to znaczy zaktualizować i ja też pierwszy raz słyszę, aby takiego terminu do repliki używać. Części na specshopie od APS-2 nie będą pasować do APS 96. Ta lufa do ASP 96 ma 6.04 mm średnicy i jest jedyną lufą, która podejdzie do tej repliki bez kupowania komory PDI czy kombinowania z dorabianiem części.
 13. ICS planuje także wydać serię SIGów: 550, 551, 552 i 556.
 14. gearbox DF albo Systema Przy takim upradge nie warto oszczędzać na częściach. Lepiej wydać raz a dobrze. Po za tym przy tylu fpsach będziesz potrzebował broni bocznej. A tak po za tym to już wszystko zostało kiedyś powiedziane.
 15. Zauważcie, że miked wymienił tylko DOLNE body, a w górnej części znajduje się komora hop-up. Tak samo wymieniłem body w mojej ś.p. eMce, wszystko chodziło dobrze. Zobacz czy widełki od popychacza trzymają dyszę. Gdy pierwszy raz apgrejdowałem R6 to właśnie było przyczyną jego niedziałania, kulki też mi spadały zaraz za lufą.
×
×
 • Create New...