Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy chce sprowadzac, za duzo zachodu a na koniec wychodzi to samo.

Ale wybor padnie chyba na TM. Mam zestaw od razu do tuningu na asgshop.

Wiecej czesci. No i renoma. Jestem poczatkujacy, jak mi sie cos zepsuje w takim gunie to nie mam z czym pojsc na strzelanke.

 

Jaka jest lufa w M14 TM? Dlugosc? Bo nie wiem o jakiej preclufie myslec.

Link to post
Share on other sites

Lufa ma 500 lub 503mm pewny nie jestem. Jeśli szukasz preclufy to kupuj specjalnie pod M14 TM. Lufę 509 ciężko zamontować bez przeróbek. Numer polega na tym, że część lufy wchodząca do Hop-UP różni się trochę od zwykłych.

Link to post
Share on other sites

Głupio się powtarzać, ale jedna odpowiedz na moje pytania mnie nie satysfakcjonuje. Wolałbym by większośc posiadaczy M14 i SOCOM-a zaspokoiło moją ciekawośc.

 

 

1) Co wybrać:

-M14 tm kupiona w polsce,

-M14 G&G na wgc ( jak się sprowadzi wychodzi tanio),

-S.O.C 16 z wgc,

-stunnigować M15A4 rifle?

2)Co potrzeba by zainstalować optyke do M14?

3)Która z tych broni jest najmniej awaryjna?

4)W której najmniej wydaje się na upg. wewnętrzny?

5)Do której robią lepsze magi (i tańsze)?

6) Co wg. was powinien wybrać ( ten pkt. jest najmniej istotny ale każda opinia się przyda)

 

 

dziękuje

Link to post
Share on other sites

I ja powiem swoje:

 

Sugeruje ci byś sobie jednak sprowadził M14 G&G z WGC. zmiescisz się w 1550 zł, a najtańsze M14 tm to 1400 zł (specshop). Tunnig Tm sporo kosztuje, a G&G ma prawie wszystkie cześci wzmocnione, precka w standardzie i mag gratis. SOCOM tez się cenowo nieżle prezentuje. Kolimatorek ( i to nie byle jaki) w standardzie

Link to post
Share on other sites

Albo mnie sie cos pojebało, albo tobie.

 

W tym hobby tak jest ze z czasem ludzie bardzo zmieniaja zdanie. Przez pierwszy miesiac bron jest zajebistai i chwalą innym wybor, a po roku zaskoczenie co kupilem. Moze ktoś taki jest. Nikt nie zaprzeczy ze na taki sprzet jak M14 ciezkie pieniadze potrzebne. A jak zle wybiore... ? Nie powiem "kutas z tym, kupie nowy". Warto wiedziec co sie wybiera...

 

 

Dziekuje

Link to post
Share on other sites

Człowieku i jaki ty masz problem? Chcesz G&G to wybór masz albo SOC16 albo zwykła M14. Tyle to już chyba potrafisz sam wybrać? Czy może ktoś na forum ma Ci powiedzieć co sobie kupić? Jeśli się boisz, że źle wybierzesz to nie kupuj wcale i będziesz miał problem z głowy plus kasa w kieszeni.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

E Zydelek Ty coś pisałeś odnośnie montowania tłumika do SOC16? Raczej nie przejdzie, bo w 16tce nie da się zdjąc tłumika płomienia (tzn może jakoś się da przy okazji rozbierając pół broni). Tu niestety nie ma tak że odkręcasz tłumik płomienia i na gwint nakręcasz zwykły tłumik. Byc może w M14 od któregoś producenta można tak zrobic, ale w SOC16 napewno tak się nie da.

 

A tutaj moja mała recenzja SOC16, jakbys jeszcze nie czytał. Może Ci pomoze przy wybieraniu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Mam prośbę, mógłby ktoś z posiadaczy M14 G&G pokusić się o jakąś recencję. Niestety nie mam możliwości porównać M14 motorycznie :), więc chciałbym to zrobić chociaż teoretycznie. Z góry dzięki :)

 

[edit]Aha sprawdziłem wszystkie tematy na tym forum odnośnie M14 obu firm, niestety G&G jest napisane zbyt ogólnikowo by można było wnioskować coś "na sucho" o tym sprzęcie.[/edit]

Link to post
Share on other sites

I dalej nie wiadomo ktora z nich jest lepsza :P Jesli ktos moze, to niech napisze ktora z tych dwoch (TM czy G&G) jest mniej awaryjna. Mi obilo sie o uszy ze jednak G&G jest bardziej awaryjna a ze TM jest nie do zaje..... . I ile by kosztowala mniej wiecej przesylka z WGC? Za odpowiedz z gory dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Bo Frugo ma G&G :wink: odpowiedź jest prosta. Masz CA to chwialisz CA, masz TMa to chwalisz TMa, masz Poloneza, to chwalisz Poloneza. To chyba proste! Sam miałem m700kjw i ją chwaliłem... przez pierwszy miesiąc :wink:

Cała filozofia. Najlepiej żeby wypowiedział się ktoś, to dobrze zna się na AEGach ale nie ma żadnej czternastki. Ja zapytałem Czopera (a on się chyba zna na karabinach ;) ) Na początku chwalił G&G za wygląd, ale później powiedział, że bardziej opłaca się brać TMa. Może łoże bardziej świeci, pokrywa lufy skrzypi po ściśnięciu, ale to można załatwić w chwile i małym kosztem. Ale jak nam coś strzeli w GB to chwila się trochę wydłuży i trzeba będzie sporo dopłacić.

I nie piszcie, że G&G jest bezawaryjne "bo mi wszystko ładnie chodzi". Zresztą o co się tu kłucić :?

 

nikt Ci nie powie co wybrać, bo wybór należy do Ciebie..

 

Świr :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...