Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chwalicie WGC i chwalicie na zmiane, ale czy to prawda, że prześlą mi to M14 G&G z hong Kongu za darmochę??? To jest kawałek drogi i coś kiepsko by na tym wyszli...

 

I ktoś tu napisał, że do G&G dają od razu preclufke ... i kolimator...??? Chyba zmęczony jestem i nie zrozumiałem, bo na stronie WGC nic o preclufce i kolimatorze nie piszą...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja w mojej M14 mam 420 FPS. Oprócz FTK mam jeszcze prec lufę 6.03. Powiedział bym, że wynik średni. Strzela ładnie i daleko, ale karabinem snajperskim bym tego nie nazwał. Jeśli ktoś chce z tego zrobić M21 to raczej próbował bym wycisnąć coś w okolicach 500FPS. Z tym, że może być mały problem bo nie wiadomo czy GB wytrzyma. Na WGC co prawda mieli ofertę upgrade do 450fps. Różnca polegała tylko na wstawieniu mocniejszego springa niż w jest w zestawie Guardera.

Link to post
Share on other sites

Nie no w capri kolo mówił, że jak wyjdą zębacisza Torque Up to będą z niego wyciskać ponad 450fps. A jak myślicie - czy po wsadzeniu bateryji 10.8V nawet taki wzmocniony M14 zachowa szybkostrzelność sięgającą 12 strz./s?

 

Aha, i jeszcze jedno... jaka jest odległość od końca lufy wewn. do końca tłumika ognia? Bo może preclufę można wstawić troszkę dłuższą...

 

[ Dodano: Sun 15 Oct, 2006 ]

Strzela ładnie i daleko, ale karabinem snajperskim bym tego nie nazwał. Jeśli ktoś chce z tego zrobić M21 to raczej próbował bym wycisnąć coś w okolicach 500FPS.

 

Powiem, że moje M6 przy mocy ok. 400fps znakomicie sprawdzało się jako snajperka. No to 450, i jeszcze AEG... styknęłoby :wink:

Link to post
Share on other sites

bonesapper:

 

Jeśli będziesz chciał strzelać seriami z guna kręconego do 450fps to długo Ci nie pociągnie! GB pęknie jak by był z porcelany! W żadnym gunie kręconym do 450 i więcej fps nie jest zalecane strzelanie serią. Żyłuje to GB w makabrycznym stopniu, a jeśli chcesz mieć jeszcze taką szybkostrzelność to powodzenia życzę...

 

Poza tym jak ma się szybkostrzelność do snajpienia? Przecież w tym fachu 1 celna kulka ma większe znaczenie niż całą chmurka. To jest właśnie urok tego fachu.

 

co do preclufy: pasują 509mm od M16/AUG, całość mieści się w tłumiku płomienia i jeszcze troszkę miejsca zostaje. pisałem o tym już wcześniej.

 

Pozdrawiam

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

Do Marui odrazu pasuje ten montaż. A i dowiedzialem sie ostatnio ze to niczego replika :P jakos kolo 200zl jest montaż jak do prawdziwka, charakterystyczne duze sruby z boku. Ja sam mam ten tanszy i jest spoko, zreszta mało kto zwraca uwage na takie szczegóły.

 

- Przy okazji ponawiam pytanie- czy drewno firmowe od G&G bedzie pasowac do Marui? (moze ktos wie?)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie sie mid przycina, ale z tego co wiem to w pierwszych seriach i wiekszosci tak jest.

Co do lufy u mnie jest wszystko ok, nawet na excelach.

Spytaj kogos kto moze jeszcze kupil w camo, moze macie walnieta partie.

ale bedziecie miec niezly problem z gwarancja bo CAMO Doesn't exist anymore.

 

Moze najpierw to ty przeczysc lufe, zapaćkałeś to i sie ci tna kulki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o drewno do M14, to chińczyki zajebiście tanie teraz zrobili do wersji TM

 

http://www.gunnerairsoft.com/accessories/c...m14stock-01.jpg

 

130$ na Gunner Airsofcie, pasuje do TMki, jednoczęściowe

 

I od razu pytanie - zmienialiście już gumkę HU w stockowym M14 TM? Bo mi coś hop up fiksuje, kulek nie chce podkręcać, i zastanawiam się na jaką zmienić

 

pzdr,

Kernest

Link to post
Share on other sites

No nie narzekam. Jak na razie śmiga a i zasięg jest przyzwoity.

 

Niestety ostatnio coś mi się M14 popsuło i mam cały czas auto. Nie wiem czy to selektor, styki czy może coś jeszcze innego. Trzeba będzie zainwestować i wymienić wszystkie części produkcji TM na jakąś inną firmę :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...