Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp5K Nowy elektryk


Recommended Posts

  • 2 months later...
Guest faty

magi tmki do mp5k mająteż 28 kulek :P...a midi chyba nie ma(nie pisze o hi-capach bo ich nienawidze)...sam myśle nad kupnem tego(wiem żę to kupa) ale kocham tą broń a nie mam kasy na tm'ke...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam ten gun od miesiąca około i mogę sie podzielic wrażeniami.

Po pierwsze - latarka zepsuta, laser hmm działa świeci gdzie chce ale chwila regulacji i jest w miare ok, szyna montażowa - chamski odlew z najtańszego plastiku, kulki z farbą...i bez farby - podstepne maleństwa ich zadanie to prawdopodobnie maksymalne zabrudzenie naszego sprzętu od środka.

 

Natomiast sama MP5 ka trzyma się stabilnie, nic nie lata i nie trzeszczy, ogólnie wyglada na solidną.Wygodnie trzyma sie w rekach. Estetyczne wrażenia dobre, ewidentny minus to odlewy i widoczne szczeliny między częściami body.

Magazynek luźny, podczas strzelania trzeba go dociskac aby podawał kulki. Mała pojemnośc.

 

Zasięgt około 10 - 12 m skuteczny.

 

ah tak pasek na ramie - w sam raz dla mojego 4 letniego syna. :lol:

 

Co w środku - nie wiem nie rozbierałem.

Ogólnie fajna zabawka, koledzy padają z zachwytu. Oczywiscie koledzy mojego syna gdy idziemy sobie razem postrzelac, automat robi wrażenie. :wink:

Link to post
Share on other sites

To jest zabawka, a nie replika. Dobre dla dzieci, ale na "strzelance" to lipa. Pozatym mechanizmy z plastiku mają to do siebie, że lubią szybko się psuć, a części zamiennych do nich się nie dostanie. Na dodatek, odwzorowanie oryginału jest kiepskie - np. selektor ognia. Tragedia.

 

1142375049_1.jpg

Zdjęcie zabawki zapożyczone z www.airsoftguns.pl

 

hk_mp5ka4.jpg

Zdjęcie oryginału, zapożyczone z www.world.guns.ru

 

Jeżeli chcesz replikę MP5k, to u krakmana znajdziesz kurz'a produkcji Galaxy. Wszystko w środu metalowe i standardowe, więc z upgerad'em, czy wymianą zużytch części nie ma problemu.

 

Na koniec dodam, iż krótkie magazynki od oryginału mieszczą 15 naboi.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...