Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A2 TLF


Recommended Posts

Szukam informacji na temat tej broni prosze posiadaczy o pare słów o niej.Przeszukałem forum ale nie znalazłem konkretnych informacji.I czy modele z przed roku róznią sie tymi z teraz (nie chodzi mi o serię B&T).Czytalem recenzje na wmasgu szukam informacji jak dlugo uzywane były i i czy były jakieś problemy.

Link to post
Share on other sites

Mam 2 mp5 sd3 (kupione: jedna dwa lata temu druga roku temu) kupione na MG (niestety). Cóż różnic nie widzę, chociaż kolba składana "ryla" się niemiłosiernie (w tej starszej... W przeciwieństwie do tej nowszej) ale wada obejmie obie repliki już niedługo... A usterki w normie: Pourywana rączki do przeładowania. pogubione zapinki do tłumika... Raz się styki silnika porąbały (w tym nowszym)...

 

Podsumowując, nic złego się nie działo. O karabinki dbałem: smarowane po każdej strzelance, a nie raz lądowały w błocie czy pod wodą :F

 

Co prawda opisuje mp5 z serii SD, ale po za tłumikiem różnicy nie ma. No ale niestety nie opisze Ci tej latarki. Wali jak każde CA, bebechy też ma CA... W sumie czasem trzeba porozbierać gearbox, czy pobawić się w mc Givera (czy jak to tam się pisze) ale repliki WEDŁUG MNIE: lepsze od TM (nie chce się z nikim spierać itp. TO JEST MOJE ZDANIE) pamiętaj o metal body :P

 

Pozdrawiam

Cromat

Link to post
Share on other sites

Mam MP5a4 TLF B&T, nie wiem czym się różni od starszej serii, bo jej nie widziałem, według mnie ładnie wygląda, szybko i mocno strzela (mam 8.4V NiMH, 3000mAh - jeszcze nie zdążyłem jej wyładować - mam giwerę tydzień). Cromat jednej rzeczy nie rozumiem

Pourywana rączki do przeładowania.

 

O karabinki dbałem

Chodzi mi o to, czy rączka pęka jak się nią "trzaśnie" o czym czytałem. czy łamie się przy zwykłym przeładowywaniu (bez nadmiernego uderzania). Chodzi mi o to, czy mogę ją wogóle dotykać 8O ?

Link to post
Share on other sites

Tak, ta rączka ma tendencje do łamania (nadmiernego) ale jak w "starej" wersji mp5 to nie przeszkadza, o tyle może przeszkadzać w B&T z tego względu, że służy ona (rączka przeładowania) do odciągania klapki pod którą mieści sie regulacja HU. Ale napewno ulepszyli tę część panowie z CA.

 

BTW o BT masz inny temat :idea:

 

A czy na gangste :P mi tam się bardziej podobało jak Neo z pierwszej części Masmixa potraktował MP5K... (o takie przeładowanie mi chodzi...) :F

 

Pozdrawiam

Cromat

Link to post
Share on other sites

BTW o BT masz inny temat  :idea:  

 

W którym jak na razie nie padło zbyt wiele konkretów ;) (chyba że mówisz o innym wątku którego jakoś nie zauważyłem) Jednak czekamy na obiecaną reckę nowej wersji :) (tzn ja czekam - nie wiem jak inni :) ).

 

A czy przy okazji mogę spytać w jaki sposób konserwowałeś-smarowałeś broń? Czy mówisz o smarowaniu gearbox'a jakimś specjalnym smarem czy nie tylko ?

Link to post
Share on other sites

Co do zębatek to niby są one samosmarujące... (ale ja itak smaru do nich używam, ale to tylko jak za często GB otwieram) a tak to silikon do HU po każdej strzelance. Co do magazynków... To itak swojego HI od CA przerobiłem na bębenowe elektryczne monstrum http://wmasg.one.pl/forum/viewtopic.php?t=20325 . Ale spisywał sie całkiem nieźle. Mi nie zacięła sie ani jedna kulka (poza jakimiś niedoróbkami które wpadły przez przypadek do maga) Ale w karabinku brata zdażyło sie, że ich nie podawał, albo walił podwójną kulką, co okazało się błędem HU był ZBYT NASMAROWANY :ściana: i wciskały sie czasem 2 kulki)

Link to post
Share on other sites

Ja uzywam tej mp5 od prawie 4 miechow i nie zaciela mi sie ani razu :) zadnej awarii jeszcze nie bylo :P no 4 miechy uzywam ale wywalilem tylko kolo 2000 kulek :P (glownie single). Ogolnie bron wykonana bardzo ladnie :) Ja mam wersje sd2 i nie zamienilbym ja na inna ( moze na sd3 :P ) :]

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Troche to glupie pytanie, ale jestem totalnie swiezy i dopiero stoje przed zakupem klamki...

 

Czy kolby stala i skladana w mp5 TLF z CA B&T mozna stosowac zamiennie?;]

 

Zdrowko!

 

Można. Jeżeli kupisz wersję ze składaną kolbą, a do niej dokupisz kolbę stałą wszystko będzie grało idealnie. Jeżeli planujesz zakup odwrotny musisz się liczyć z przekładaniem kabli z kolby do chwytu przedniego, ponieważ przy kolbie składanej bateria może znajdować się tylko tam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...