Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AA IPSC - czy to jeszcze żyje?


Recommended Posts

Takie ogólne pytanie, czy AIPSC żyle w Polsce?

Tak szukam jakiś aktualnych informacji i większość tematów na necie kończy się koło 2019 roku, tutaj na forum podobnie.

Szukam aktualnych informacji - co by tu kupić na początek, a większość tematów jest z zeszłego dziesięciolecia, czyżby wszyscy przeszli na ostrą?

 

Link to post
Share on other sites

Żyje i po latach swojej świetności, migracji zawodników do wersji palnej a następnie pandemii, powoli się odradza.
Aktualnie funkcjonują dwie regularne sekcje (Warszawa i Leszno) z ambicjami startów w zawodach międzynarodowych (głównie europejskich, ale też w MŚ na Filipinach). Ponadto coraz więcej strzelnic wyposaża się w repliki jako narzędzie szkolenia wstępnego, także warto popytać w swojej okolicy/klubach/strzelnicach czy prowadzą zajęcia dynamiczne z ich użyciem.

Co do sprzętu, to króluje Hi-Capa, przy czym zupełne początki to można zazwyczaj przejść na aktualnie posiadanym sprzęcie.

W razie pytań pisz: https://www.facebook.com/RafalTomanek

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

Widziałem kątem oka, że w Polsce, to albo zawodnicy startujący po całym świecie, albo cisza ;)

Pandemia wiele sportów/hobby ubiła i duża cześć z nich ma problem aby się odbudować.

U mnie jest plan na trening piwniczno/działkowy - mało czasu na wyjazdy.

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na dzień mojej ostatniej aktualizacji w wrześniu 2021 roku, AA IPSC, czyli "Action Air IPSC," to forma sportowego strzelania dynamicznego bazująca na Międzynarodowej Unii Strzeleckiej (IPSC) i skoncentrowana na strzelaniu z replik broni palnej na kompresowany gaz (Airsoft). Jest to popularna dyscyplina sportu, która ma swoje turnieje, zawody i międzynarodową społeczność.

Niestety, nie mam dostępu do informacji na temat aktualnych wydarzeń ani stanu AA IPSC po wrześniu 2021 roku. Jeśli chcesz poznać najnowsze informacje na temat stanu tej dyscypliny, polecam sprawdzić oficjalne strony internetowe związane z IPSC oraz forów dyskusyjnych poświęconych sportowemu strzelaniu dynamicznemu i airsoftowi.

Edited by szmerglu
Niepotrzebny link
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...