Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mały tuning SA-C19 Core


Recommended Posts

Jak wyżej, planuje mały wstępny tuning repliki. Wiem, że to nie jest replika najwyższego stopnia, ale chciałbym trochę coś podkręcić aby była nieco lepsza niż stockowa, co polecacie na wstępie? Pewnie sam się w to pobawię zamiast oddawać gdzieś do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Na początku zadałbym sobie pytanie jakie masz plany wobec airsoftu i tej repliki?
Czy chcesz zbierać na coś lepszego innego, a tą sprzedać?
Czy może kupić tylko lepsze body i wszystko przełożyć do innego body, bo sam front jest fajny?
Czy może nie chcesz więcej inwestować w to hobby i wystarczy Ci tak jak jest?

Jeżeli nie planujesz być długo z repliką to więcej niż wymiana gumki HU i dyszy bym nie robił.
Zawsze warto wycisnąć z obecnych części jak najwięcej poprzez poprawne złożenie i przesmarowanie GB. Czasami wystarczy wymiana jednego o-ringu za 2 zł żeby zyskać 50 fps.

Link to post
Share on other sites

Na pewno chce się zagłębić bardziej w airosft, jednym z powodów to po prostu zadbanie o siebie i zdrowie, a z racji takiej, że jestem wielkim fanem broni palnej, czy nawet np call of duty, to jest to bardzo dobra opcja żeby połączyć te dwie rzeczy. Na pewno kiedyś w przyszłości chciałbym kupić coś lepszego nawet może coś z HPA ale wydaje mi się, że na pierwszy rok czy dwa to co mam powinno wystarczyć. Będę zostawał przy modelach M4 bo najbardziej mi się podobają wizualnie, więc nawet jak plan z HPA się zmieni i zainwestuje po prostu w coś lepszego z AEG to części zapasowe na pewno się przydadzą. 

Czy w takim razie macie w Warszawie kogoś do polecenia, kto na początek i za niewielkim kosztem mógłby tak jak piszecie, doszczelnić, przesmarować i wymienić niektóre elementy tak aby replika była dokładniejsza? bo najbardziej mi w sumie na tym zależy bo co zauważyłem, to mega precyzyjna to ona nie jest, a chciałbym tak aby wszystkie kulki leciały mniej więcej w ten sam punkt. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...