Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyber Gun Swiss Army black M6


Recommended Posts

Witam

 

Niedawno na stronie www.cybergun.pl znalazlem nową snajperke M6.

Opis jest bardzo lakoniczny a na forum wmasg.pl nic nie znalazlem (moze przeoczyłem).

Tak więc zapytuję się czy wiecie cos o niej bo za 300 zł jest to propozycja godna uwagi.

Link to post
Share on other sites

Podobno (pisałem o tym, tylko nie podałem nazwy) jest to kopia UTG Master Sniper, kopii maruzenowskiego APS2, obsmyczona ze wszystkich dodatków wciskanych z Master Sniperem (dwójnóg dokręcany do RISa, lunetka).

Link to post
Share on other sites
Podobno (pisałem o tym, tylko nie podałem nazwy) jest to kopia UTG Master Sniper, kopii maruzenowskiego APS2, obsmyczona ze wszystkich dodatków wciskanych z Master Sniperem (dwójnóg dokręcany do RISa, lunetka).

Westie to jest to samo co UTG tylko inaczej opakowane :roll: , lepiej poczekac to może pojawi się jeszcze tańsza wersja.

Link to post
Share on other sites

O nie... To nic dobrego nie oznacza...

(niemieckie recenzje są niemiarodajne jeśli idzie o FPSy, bo to, co dla nich jest "super" to dla każdego, kto może mieć normalną VSRkę albo elektryka z TM, tandeta. Przyczyna? Ustawowy limit 0,5 J mocy. Tyle to chiński szmelc wyciska.)

Link to post
Share on other sites

Mam takie zasadnicze dla mnie pytanie:

Czy w BE M6 przeładowywuje się poprzez zaciągnięcie zamka??

 

Zawsze mnie to pociągało w karabinach snajperskich :) .

Trudno mi jest po zdjęciu rozpoznać, a w żadnych opisach nie ma nic na ten temat mowy. Liczę że ktoś będzie wiedział.

 

Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Dzieki.

W opisach jest napisane, żema osiągi lepsze od Sig Sauera 90, ale na ile to jest prawdą to się przekonamy. W razie czego to mały tuning.

 

[ Dodano: 12 Kwi 2006 18:39 ]

Dzieki.

W opisach jest napisane, że ma osiągi lepsze od Sig Sauera 90, ale na ile to jest prawdą to się przekonamy. W razie czego to mały tuning.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...