Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M92F UHC - problem!!!


Recommended Posts

Witam

Mam duży problem z moją Beretką. Rozłożyłem ją do nasmarowania (pierwszy raz). Na koniec zachcialo mi się przesmarować lufę w środku (mniejsze tarcie kulki=większy zasięg?), zrobiłem to w ten sposób, że przeciągnąłem nasączoną sznurówkę (nie krzyczcie :? ), ale robilem tak, żeby nasmarowana część sznurówki nie przesuwała się po Hop-Up'ie. Złożyłem pistolet, załadowałem i strzeliłem. Nie mogłem trafić w tarczę 14cm/14cm z 6metrów :x !!!. niemal wszystkie kulki skręcały w prawo. W lesie z odległości ~15metrów kulki mijały cel 0 1-2 metry z prawej strony !!! Wcześniej ta broń strzelala bardzo celnie (z tego jest znana). Poradźcie co mam zrobić. Z taką bronią moge zapomnieć o strzelankach.

Link to post
Share on other sites
że przeciągnąłem nasączoną sznurówkę (nie krzyczcie ), ale robilem tak, żeby nasmarowana część sznurówki nie przesuwała się po Hop-Up'ie.

Pewnie mimo tego, że się starałeś sie nie ruszać hop up'a to troche go zamoczyłeś i dlatego kulki sie ślizgają i jesttak jak opisałeś. Weź go przestrzelaj i powinno sie poprawić.

Spróbuj też wyczyścić troche (jeśli nie uzywałeś oleju silikonowego) i potem wypolerować lufe bo to też ma wpływ. Nadmiar też moze spowalniać kulki.

 

A ruszałeś hop up czy bez rozkrecania czyściłeś lufę ? Bo jeśli coś w nim robiłeś to mogłeś go źle ustawić.

 

PS. Jeszcze jedno czym smarowałeś lufe i hop up ?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Właśnie przed chwilą odlamałem tę końcówkę na końcu lufy, bo zauwazylem że jest skierowana leciutko w prawo (kilka dni temu kleiłem ją SuperGlue). Załadowałem i strzeliłem. Prosto w cel!!! :D . Następne strzały też w sam środek tarczy.

A odpowiadając na twoje pytanie to użyłem oleju maszynowego (do maszyn do szycia). A jak to jest z tą lufą? smarować czy nie ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja troche nie w temacie, ale mam podobny problem. Dziś na strzelance kumpel psiknął mi bardzo obficie silikonem w wyrzutnik łusek mojej beretty z HU z TM. Po tym pistolet zaczął zachowywać się, jakby nie miał wcale HU. Wcześniej musiałem brać poprawke na wysokość i celować niżej bo Hu za bardzo podkręcał 0.2, teraz prawie musze strzelać nieco w góre. Zasięg spadł o jakieś 10m. Help :(

 

Dodane po 15 minutach:

Broń zaczęła sie ogólnie dziwnie zachowywać, często nie pobiera kulki mimo pełnego maga, kulki wypadają z prowadnicy i utykają gdzieś w zamku. Co moge z tym zrobić??

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, czy w Beretcie M9 Military UHC tłok jest przyklejony do zamka czy nie? Bo kupiłem dziś jedną, nieźle sponiewieraną, i dziwi mnie to, że przy odciąganiu zamka tłok zostaje z przodu, póki nie zaplącze się w zamek i nie da się naciągnąć.

Poza tym bardzo "krótki" spust przy naciągniętej sprężynie to chyba normalka w tej replice? :roll:

Link to post
Share on other sites

co do cyliundra: on jexdziwewnatrz zamka zeby była dłuższa droga zamka... bardziej realistycznie. jest to totalna pomyłk panów z UHC bo to co trzyma cylinder w zamku wyrabia sie i trzeba przy naciaganiu łapac za to miejsce gdzie cylinder wystaje przy naciaganiu i dociskac go do wnetrza broni :/ ale mozna sie przyzwyczaic. gozej jak sie nam do resty wyrobi... wedu mozemy przykleić cylinder nakropelke do zamka i juz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jak ją przykleisz, to nie będziesz mógł rozmontować zespołu lufy(tak jest w TM, a UHC to chyba wierna kopia przynjamniej pod względem kształtu). Jednak ja w mojej TM nie przykleiłem i po którymś suchym strzale ją zgubiłem. Na szczęście mam druga, choć brzydszą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

co do cyliundra: on jexdziwewnatrz zamka zeby była dłuższa droga zamka... bardziej realistycznie. jest to totalna pomyłk panów z UHC bo to co trzyma cylinder w zamku wyrabia sie i trzeba przy naciaganiu łapac za to miejsce gdzie cylinder wystaje przy naciaganiu i dociskac go do wnetrza broni :/ ale mozna sie przyzwyczaic. gozej jak sie nam do resty wyrobi... wedu mozemy przykleić cylinder nakropelke do zamka i juz.

Witam.

Mam ten właśnie problem, mam super mocny klej, nazywa się cosmoplast 500, używam go do wyrobu reklam, a dokładnie do klejenia pcv.

Czy ktoś kleił cylinder do zamka beretty UHC i czy to pomogło? No i oczywiście czy replika działa po tym zabiegu? Boje się, że jak klejenie pójdzie nie tak, to i zamek i cylinder, po cosmo, będą do wyrzucenia.

Rozumiem, że od ostatniego postu minął przeszło rok, ale może ktoś jeszcze to przerabiał?

Na razie postaram się naprawić zamek, szukam tylko nadającego się do tego zabiegu materiału, cylinder przykleję w ostateczności.

Pozdrawiam i za wszelkie sugestie z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Witam.

Też mam mały problem z nią. Otóż ta uszczelka wewnątrz cylindra, na końcu tłoka, która wypycha powietrze- porwała mi się. :???: To znaczy, jest cała, ale popękała. Okleiłem ją izolacyjną, i jako tako trzyma szczelność. :-P Ale nie jest to rewelacja, gdy była nowa o wiele lepiej strzelała. I mam pytanko. Gdzie, o ile w ogóle mogę, kupić tą uszczelkę? Bo patrze wszędzie i nigdzie nie ma:/ Czy rozmiar uszczelki z tego cylindra(sugeruję się pytaniem, bo to też UHC): http://www.tajgun.pl/?prod=557&cat=166 pasowałby do tego w mojej berettcie? Albo może ma ktoś na sprzedaż?

Byłbym dozgonnie wdzięczny za pomoc :!:

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam.

Też mam mały problem z nią. Otóż ta uszczelka wewnątrz cylindra, na końcu tłoka, która wypycha powietrze- porwała mi się. :???: To znaczy, jest cała, ale popękała. Okleiłem ją izolacyjną, i jako tako trzyma szczelność. :-P Ale nie jest to rewelacja, gdy była nowa o wiele lepiej strzelała. I mam pytanko. Gdzie, o ile w ogóle mogę, kupić tą uszczelkę? Bo patrze wszędzie i nigdzie nie ma:/ Czy rozmiar uszczelki z tego cylindra(sugeruję się pytaniem, bo to też UHC): http://www.tajgun.pl/?prod=557&cat=166 pasowałby do tego w mojej berettcie? Albo może ma ktoś na sprzedaż?

Byłbym dozgonnie wdzięczny za pomoc :!:

Pozdrawiam!

 

Dzisiaj już mam dość skręcania i rozkręcania(poza tym mecz :)), ale jutro rozłożę i zobaczę jaką średnicę ma ta gumka i Ci napiszę. (mam desert eagle)

 

Ale wydaje mi się że powinny być podobne...

Link to post
Share on other sites

Witam.

Też mam mały problem z nią. Otóż ta uszczelka wewnątrz cylindra, na końcu tłoka, która wypycha powietrze- porwała mi się. :???: To znaczy, jest cała, ale popękała. Okleiłem ją izolacyjną, i jako tako trzyma szczelność. :-P Ale nie jest to rewelacja, gdy była nowa o wiele lepiej strzelała. I mam pytanko. Gdzie, o ile w ogóle mogę, kupić tą uszczelkę? Bo patrze wszędzie i nigdzie nie ma:/ Czy rozmiar uszczelki z tego cylindra(sugeruję się pytaniem, bo to też UHC): http://www.tajgun.pl/?prod=557&cat=166 pasowałby do tego w mojej berettcie? Albo może ma ktoś na sprzedaż?

Byłbym dozgonnie wdzięczny za pomoc :!:

Pozdrawiam!

Witam

Sprawdź PW. Mam również inne części do Beretty i Glocka UHC.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...