Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pafcio

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 1. Dlatego najlepiej szukać okularów/gogli spełniających ANSI Z87.1, MIL-PRF-31013, a najlepiej MIL-DTL-43511D. Wtedy to już nie ma się co martwić. Pierwszą normę spełniają z tego co się orientuję wszystkie okulary strzeleckie (peltory itp.), a drugą wszystkie produkty typowo dla sektora mundurowego (Oakley, WileyX, ESS, SmithOptics). Z całą upierdliwością jeszcze raz za innymi zapytam - czy na prawdę potrzebna Ci kamizelka? Bądźmy szczerzy - do niczego Ci się w tym momencie nie przyda (chyba, że od razu przejdziesz na mid/low/real-cap'y w co wątpię). Chińskie wynalazki nie należą do dobr
 2. Od końca - kurtkę zanieś do jakiejś pasmanterii gdzie wymieniają zamki, z opisu trudno powiedzieć czy zgubiłeś maszynkę czy uszkodzeniu uległ zamek. Co do prania - ja swój kontrakt soft lvl.4 piorę standardowo w pralce normalnym proszkiem bez żadnych dodatków w 30st. z wirowaniem na 800obr/min. Nic mu się jeszcze nie stało od tego. Jeśli jednak nie jesteś przekonany to jakiś płyn do prania (nie zmiękczający) i miska z ciepłą wodą.
 3. Prawdziwa wiedza niedzielnego airsoft'owca... Zastanawia mnie tylko po co takowym sprzęt klasy MTG gdzie każdy szew jest sprawdzany i w zasadzie nie ma co tam nawalić. Edit: Sorry, za antyreklamę chłopaki.
 4. Kończąc temat - no niby tak i niby nie bo ostatecznie po wyschnięciu powłoka jest dość trwała :D.
 5. xanos27, uznałem, że pro-tec jest wystarczająco matowy, a i nie chciałem niszczyć oryginalnej struktury powierzchni więc tylko wyczyściłem go spirytusem. Generalnie właśnie przez pierwszy okres musiałem na niego uważać ale teraz już nie zwracam na to uwagi i po wielu obdarciach o gałęzie mam tylko parę złuszczeń i obtarć. Interesowało mnie głównie to czy to była moja wina, że początkowo ta powłoka się tak zachowywała, czy jest to normalne :icon_biggrin: .
 6. Jak jest z wytrzymałością powłoki? Malowałem tą farbą Pro-Tec'a i przez pierwsze parę dni nie można go było dotknąć (mimo malowania cienkimi, "mglistymi" warstwami) bo farba od razu odpadała, teraz jest dużo lepiej ale przy otarciu doskakuje małymi płatkami. ...Malowanie jest spod ręki Patona. Kitu ludziom nie wciskaj :wink: .
 7. CG jak zwykle pakuje tylko w swoje pudła.
 8. Ciężko znaleźć cokolwiek na temat tego gnata w sieci. Jeśli ma mieć tak "stałe" osiągi to jednak nie będzie się czym zachwycać...
 9. Prezentuję artykuł przedstawiający w dość przystępny sposób naprawę oraz modyfikację kolimatora typu ACOG produkcji Walther (lecz większość ACOG'ów - kolimatorów ma z pewnością bardzo podobną budowę). Artykuł może się okazać przydatny również przy naprawie innych kolimatorów. Artykuł wysłałem do redakcji wmasg jednak jak dotąd nie został zamieszczony, tak więc zamieszczam go tu. Dokument znajduje się na serwerze ftp cba.pl jako, że lepsze miejsce mi do głowy nie wpadło. Kompleksowa naprawa kolimatora typu ACOG by PaFcio Proszę o informację w przypadku problemów z dostępem itp.
 10. "Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, haben auch folgende Produkte gekauft:" To znaczy chyba "Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:" Pod tym napisem jest kilka innych produktów. Więc może to prawda? A to co? "Dieser Artikel ist zur Zeit nicht lieferbar"
 11. Hmm..Widzę, że ten od Propper'a ma dobre opinie, a kontraktowego chyba nie musze mieć. Widzę również, że te na e-bay'u o wiele bardziej się opłacają tam razem z przesyłką nie wyjdzie więcej jak 150zł. Czy mam rację :?: Czy mi się wydaje czy oni te mundury sprzedają tylko w US :?: A jeśli nie to co mam zrobić, bo w polu wyboru "Country" jest tylko USA?
 12. Znalazłem taki mundur w MARPAT'cie. Wiem, że nie kontraktowy ale czy jest wart kupienia :?: http://www.allegro.pl/item142680684_marpat...cu_size_ml.html
 13. Ale ciepungi z tych erszitganowcóf tylko Hi-cap'a w tyłek :!: :evil:
×
×
 • Create New...