Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wüstentarn - pustynny flecktarn


Recommended Posts

Jeśli macie namiar na kogoś u kogo możnaby zakupić mundur WUSTERTARN -pustynny flecktarn, ale z demobilu, za w miarę małe pieniądze (bo wszędzie, gdzie ja sprawdzałem, to mogą sprowadzić tylko nowe), to prosze podzielcie się swoją wiedzą.

Z góry dzięki, Błażej

 

[Poprawnie nadawaj tytuły wątków!]

Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Demobil to już jest, na dodatek w cenach podobnych do normalnych Flecktarnów.

Problem tkwi w tym, że można to kupić tylko w paczkach po 10 sztuk i na dodatek nie można ingerować w rozmiary. Koleś ze sklepu militarnego nie chce wejść w taki układ, bo potem zostają mu bardzo małe, albo bardzo duże rozmiary.

Link to post
Share on other sites

Jak wstukujesz to poprawna nazwa to Wuestentarn - o ile nie masz "u Umlaut".

 

Daj mi jakoś na privie namiary na tego kolesia. A jak będę w Trójmieście to może zdążę sprawdzić, czy jest w tym naszym sklepie w Gdańsku - jest tam taki sklep głównie z fleckami i niemieckim sprzętem.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Witam,

pojawiaja sie juz te mundury z demobilu i nawet w dobrym stanie.

Dostepne sa nawet buty i kapelusze. W polsce jest z tym jeszcze problem ale w niemczeh sa juz w sklepach. Polecam www.asmc.de i jak by sie kilka osob zebralo to zrobic zamowienie zbiorcze i koniec.

Link to post
Share on other sites

Średni pomysł ze ściąganiem z Reichu.

Używane spodnie 15 Euro, używana bluza od 10 do 15 Euro (zależnie od rozmiaru). Czyli zakup ok 100 zł + koszty przesyłki. Wychodzi jakieś 130-140 zł za używany towar.

W sklepie w Poznaniu można kupić nowy (teoretycznie kontraktowy, nie żaden Miltec) mundur za 200 zł.

Myślałem raczej o zakupie używanego munduru pustynnego w cenie zwykłego Flecktarna (do 50 zł).

Link to post
Share on other sites

Witam

 

W każdą drugą sobote miesiąca na legnickim rynku organizowany jest "targ staroci" wystawcy posiadaja tez duzo militariów ; przedwczoraj widziałem też własnie WUSTERTARN niestety nie pytałem o cene , ale sądze ,ze ie przekroczy ona 120 pln niestety nie wiem czy był używany ,ale z tego co widziałem śladów używania nie było.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To co panowie, może jakiś wyjazd trenningowy do Afganistanu, podobno za ujęcie Bin Ladena jest wysoka nagroda!!! Starczyło by na życie sprzęt i zabawę na kilka lat....A może się od talibow czegoś nauczymy, w końcu często prowadzimy wojnę partyzancka.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Sorry, że tu hienę cmentarną odstawiam, ale mam pytanie do użytkowników- jak się kamufluje wustentarn w obecnych warunkach ( mam na myśli suchą trawę, brak śniegu, suche liście itd), ogólnie- gdzie i jak sprawdza się najlepiej.

 

Szukałem po forum, ale bardzo mało na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Sorry, że tu hienę cmentarną odstawiam, ale mam pytanie do użytkowników- jak się kamufluje wustentarn w obecnych warunkach ( mam na myśli suchą trawę, brak śniegu, suche liście itd), ogólnie- gdzie i jak sprawdza się najlepiej.

 

Szukałem po forum, ale bardzo mało na ten temat.

Najlepiej? Tereny górzyste, piasczyste i suche łąki. Na suchych liściach też da rade. Podobnie jak sześciokolorowy pustynniak amerykański. Poszukaj fotek na MP.net i zobacz tą galerię http://www.flecktarn.co.uk/gallery.html to zobaczysz jak wygląda w praktyce w terenie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc, szukam munduru odpowiedniego na obecne warunki (sucha trawa, badyle, szaro buro)- DPM jest zbyt zielony, ale wustentarn wydaje się być zbyt jasny.

A musi być cały jednakowy? Możesz popróbować kombinacje np. spodnie od wustentarna i np. góra od marpata czy innego tiger stripe'a. Może całkiem dobrze działać, chociaż osobiście nie preferuje takich mieszanek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...