Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepiej wykonana replika w tej cenie? Początek.


Recommended Posts

Budżet: 700-800zł max

Ogólnie jestem fanem AK ale wszystko może być aby spełniło moje warunki.

Fajnie jakby miała EBB, ewentualnie GBB (ale podobno w zimę się nie da a chciałbym aby była uniwersalna bo w zimę też potrzebuję). 

Ciężar czyli jak najcięższa w tej cenie ale ważniejszy warunek to metal czyli coś porządnego co czuć i jest porządnie wykonane w tej cenie.

Nie wiem jaka replika w tej cenie jest najlepiej wykonana, najbardziej metalowa i porządna w temacie siedziałem kiedyś chwilkę ale wtedy miałem CM.040 no i MP5 od H&K.

Najlepiej kilka propozycji różnych replik jeśli się da. Co do przeznaczenia to nie ASG tylko repliki mają stanowić dodatkowe obciążenie oraz zapewnić fun w trakcie treningów solo. 

 

Link to post
Share on other sites

GBB jest dla wytrwałych pasjonatów i nie ten budżet.

EBB naprawdę nie jest czymś co w jakikolwiek sposób jest tego warte.

Kałaszki CYMY z serii 40 są ok, ale technologicznie to tam się nic nie zmieniło od 10 lat. A poniżej 800 zł to jest tylko AKSU.

Najtańszy metalowy AR15 od DE jest za około 800 zł. Nie będzie pancerny jak stalowy Kałaszek, ale ogólnie do ASG jest to lepszy wybór.

Ale jak zamierzasz się z repliką intensywnie czołgać, skakać, przewracać czy co tam chcesz, to może faktycznie lepiej wziąć gorsze, ale wytrzymalsze AKSU.

Link to post
Share on other sites

Tak bardziej mi się podoba jestem z deka rusofilem, nie znaczy jednak że G36 np. nie dałoby radę nie lubię bardziej AR15/M4 jeśli chodzi o wygląd bo komfort strzelania jaki miałem np. ze styczności z AR15 z bronią palną to przyjemniej właśnie na AR było niż AK ale to kwestia że AK miałem starego typu podczas strzelania. 

Skoro z EBB rezygnujemy w tej cenie. To mam większy wybór.

Co myślisz o tym:

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-j72-core-tm-1152233141.html

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-j74-core-tm-sliwkowy-1152233871.html

Miałem AK74M od Cymy kiedyś. Bodajże CM040C. Ale trochę mnie ciągnie do czegoś co bardziej wygląda masywnie niż AK74M.

A G36C wygląda bardziej większe i masywne.

Tutaj AK dużo większe: https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/cm-103a-replika-karabinu-ak-cyma

Ale cena jest nieco wyższa a do takiego przeznaczenia nie chce wydawać nie wiadomo ile więcej. 

Masywniejszy to chyba od G36 będzie jeszcze SCAR ale on dziwną kolbę ma więc raczej odpada xD PKM/PKP to już będzie za dużo i nie w tej cenie.

Edited by Leon95
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...