Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G vs Specna Arms vs DE


Recommended Posts

Po kilku latach myślę na powrotem do asg. Podczas przerwy pojawiło się masę nowych firm replik i serii.

Co możecie powiedzieć o replikach z metalowym body od DE w porównaniu do np. specny z serii edge? A może G&G z serii combat machnie (o tym znalazłem bardzo mało info wiem że body nie jest metalowe) polecicie coś innego w podobnym budżecie okolice 800zł powiedzmy. 

 

ps. Mam jeszcze opcje kupić starą specne za nieduże pieniądze z powiedzmy 2015r. (wtedy chyba nie był żadnych innych serii tylko jedna z metalowym body) od znajomego wiem że replika jest praktycznie nowa wystrzeliła może 1000 kulek w ogrodzie. Co się może wiązać z zakupem tak starej (choć prawie nowej repliki)?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wykonanie zewnętrzne specny i de będzie podobnej jakości. Ja bym wziął de, chociaż trzeba mieć na uwadze, że te mosfety nie są długowieczne.

Co do używanej repliki to najpierw trzeba się zastanowić dlaczego mimo blisko 10 lat wystrzeliła tak mało kulek. Jeśli sprzedawca jest zaufany, to zdroworozsądkowo na dzień dobry należałoby wymienić gumę i smary, a potem pewnie całą resztę bebechów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...