Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghost Recon - Advanced Warfighter


Recommended Posts

to chyba świadczy, że gra na Xboxa jest uarcade'owiona :) a nie okrojona...

brak TPP to tylko zaleta...:)

 

Jak na razie w GR nie podoba mi się trochę łatwe trafianie - tam gdzie kropka kolimatora wskaże - tam się tarfi zawsze na 100%

No i początek trzeciej misji - helikopter puszcza żołnierzy 50m od huraganowego ognia...

Link to post
Share on other sites

U mnie GRAW śmiga jak rakieta.

 

Misje są liniowe. Co prawda da się obejść budynek z innej strony :D ,ale na rozwój wydarzeń zbyt dużego wpływu nie mamy- królują skrypty.

 

Zwrócicie uwagę na ogromny zasób uzbrojenia z którego możemy wybierać giwerki na misje, a dodatkowo możemy do każdej z nich dołączyć różne bajery- kolimatory, lunety, gripy, tłumiki itp.

 

Fizyka jest bajeczna- wystarczy strzelić w I misji do butli gazowej na stacji- wybuchy pierwsza klasa.

Link to post
Share on other sites
(albo sobie odpali Flashpointa, to odpadna problemy sprzetowe, heh)!

 

chyba żartujesz..:)

w "gołego" OFP nikt już nie gra, a grafika w najnowszych modach może "zadławić" wiele konfiguracji...:)

 

 

I tu sie z toba nie zgodze a nawet wiecej powiem ze sie mylisz, w OFP gra w ciaz masa ludzi, na dodatek wiaz nie widac na rynku gry ktora moglaby dorownac jej w taktyce. :P

Link to post
Share on other sites

I tu sie z toba nie zgodze a nawet wiecej powiem ze sie mylisz, w OFP gra w ciaz masa ludzi, na dodatek wiaz nie widac na rynku gry ktora moglaby dorownac jej w taktyce. :P

 

Nie zrozumiałeś...:) pisałem, że mało kto gra w "gołego" OFP - prosto z płyty - znam jedynie paru ortodoksów...

Większość opiera się na różnych modach i dodatkach, które potrafią mieć całkiem spore wymagania sprzetowe...

Link to post
Share on other sites
Dzikki, mam pytanie.

 

Warto kupić wersje na PS2? Jest w niej customizacja postaci?

Nie, zdecydowanie można sobie odpuścić. Miałem już porównanie z wersją na PC i widzę, że ktoś zrobił taką typową nawalankę nic nie wnoszącą do tematu. Szkoda troche, ale to tylko konsola w końcu.

Link to post
Share on other sites

Ktos napisal o OFP ze to arcadowka :) I ze BF2 nia nie jest. O mastah! :wink:

Na moim R9950 niestety demo gry ledwo ciagnie. Jest liniowa, ale nie tak jak FSW 1. Wyglada fajnie, ale wydawanie rozkazow AI konczy sie dziwnymi ich ustawieniami. Chodza chlopaki mocno niezdecydowani i szukaja wlasciwej pozycji. I niezadko ja znajduja dokladnie przez lufa kumpla. Pod tym wzgledem juz FSW bylo o znacznie lepsze, nie mowiac o FSW TH.

Podjerzewam, ze GR3 jest ladny i atrakcyjny, ale taktycznie duzo slabszy od FSW TH (ale porownoje dema tylko).

Niestety zadna z tych gier o ile wiem nie jest tak elastyczna jak OFP... obecny i bezkonkurencyjny krol taktyki piechoty (niestety nie w budynkach).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

Mam pytanie czy mając na pokładzie :

-Gigabyte nForce 4 SLI

-AMD Athlon 3200+ 2.2 Ghz

-MSI G-Force 6600 GT

-1 Gb Ram

Gra bedzie śmigać bezproblemu ? Ponieważ nie wiem czy ma sens ściągać ponad 2 gb na próżno :| (Dema nie chce mi się ściągać :lol: )

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Oprócz karty graficznej (mam 6800 GT) konfiguracja przedstawiona przez ciebie prezentuje się identycznie jak u mnie. Na moim sprzęcie GRAW w zasadzie śmiga jak rakieta w max detalach (jak już parę postów wcześniej napisłem) tylko czasem (bardzo rzadko) pojawiają się zacięcia. U ciebie od tego wspaniałego zestawu zdecydowanie odstaje karta graficzna więc będziesz musiał wyłączyć połowę efektów (a i tak nie zapewni to płynnej gry) unikając w ten sposób pokazu slajdów.

Link to post
Share on other sites
Witam  

 

Mam pytanie czy mając na pokładzie :

-Gigabyte nForce 4 SLI

-AMD Athlon 3200+ 2.2 Ghz

-MSI G-Force 6600 GT

-1 Gb Ram

Gra bedzie śmigać bezproblemu ? Ponieważ nie wiem czy ma sens ściągać ponad 2 gb na próżno  :| (Dema nie chce mi się ściągać  :lol: )

 

Pozdrawiam

Ja mam identyczny sprzet. Sciagnelem se GRAWa jakis miesiac temu odpalilem i chodzi plynnie na niezbyt wysokich detalach. 1024x760 i medium/ niektore opcje low i sie gra bardzo dobrze. Gra jest naprawde niezla. Intuicyjny bardzo system dowodzenia. Polecam mimo tego ze mi sie znudzila ostatnio :]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Grałem w I GR i single i multi i gra byla bomba, nawet na Clan Base mieliśmy osiągnięcia.

Czekałem na GRAW i co, grafika piękna dzwięk może być a reszta powiem szczerze cienka. Multi to jakaś dziwna rozgrywka, zero jakieś przyjemności z grania. W multi BF2 napewno nie pobije, nigdy tak jak AA.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No wreszcie mialem okazje pograc...nie rozumiem dlaczego takie wysokie wymagania ma ta gra skoro grafika jakas przelomowa nie jest

Jedyna rzecz jaka mi utkwila najbardziej w pamieci to zmiana magazynka.A mianowicie to ze jest wystrzelamy 2 naboje i przeladujemy bron to pozostale naboje nie przechodza tak jakby do nastepnego maga tylko caly magazynek sie marnuje i wyciaga sie nowy.Zmusza to do wystrzeliwywania calego maga i przyznam sie ze mialem trudnosci z poczatku zeby sie przyzwyczaic bo pozostal nawyk przeladowywania po jednym zabitym kolesiu z innych gier

Gra wydaje mi sie dosyc trudna juz od pierwszej misji i te glupie savy rodem z konsoli, juz nie mozna sobie zapisac kiedy sie chce

A no i wreszcie jakas giere gdzie mozna postrzelac ze SCARa

Tez wam tak dziwnie kolimator sie trzesie?Bo za cholere nie da sie z niego celowac,nawet jak sie lezy

Link to post
Share on other sites

No w AA jest podobnie z tym ze nie wywala magazynka do poki go nie oproznisz do konca co czasami pod koniec ostrej rundy powoduje ze podczas zmiany okazuje sie ze masz tylko po kilka kul w kazdym :P

No moim zdaniem dodaje to realistyki tej grze (AA) w przypadku GR jest to troche przesadzone.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...